Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Сексуальные фото девушек
Казалось бы, какая разница, как именно вы кушаете, главное, что при этом употреблять в пищу. Но последние исследования ученых говорят о том, что те, кто умеет красиво кушать, насыщаются примерно в полтора

Проект B2B
Сеть трубопровода, которая транспортирует воду под определенным давлением, состоит из соединений отдельных участков металлических труб. Водопровод на всем своем протяжении, особенно в местах соединения

MUTLU SFB 6ст-55
Бортовая сеть современного автомобиля, транспортного средства другого типа или спецтехники в состоянии работать автономно благодаря такому удивительному устройству, как аккумуляторная батарея. Естественно,

Необходима тематическая статья о спорте
заниматься спортом – это еще полдела. Нужно, чтобы это занятие приносило ощутимую и реальную пользу, повышая, как уровень физического здоровья, так и материального благосостояния, что не менее важно в

Активний відпочинок в Закарпатті

Опубликовано: 10.01.2019

Тих, хто любить активний відпочинок в Закарпатті та в Карпатах, чекають цікаві маршрути по території краю, в горах, навколо річок та озер, природних парків, як пішки так і на велосипедах, конях чи автомобілях.

Активний відпочинок в Карпатах, це надзвичайно популярний вид відпочинку, а головне, це найпростіший шлях до здоров’я. Ви самі встановлюєте рівень складності, тривалість, обираєте територію. Також Вам потрібна не складна екіпіровка, спорядження, що відрізнятиме Вас від природної краси.

Любителів активного відпочинку чекає Закарпаття

Закарпаття своїм жителям та гостям пропонує не мало цікавих маршрутів, тим, хто обирає активний відпочинок. В залежності від бажання, можна відправитись у вело мандрівки, околицями міст та сіл, з професіоналами та аматорами, або самостійно. Сформовано мережу велосипедних туристичних стежок.

Не менш цікавішою буде мандрівка на конях в Карпатах, живописними куточками краю, територію лісів, полонин, з інструкторами. А для тих, кого цікавить активний відпочинок на воді, буде цікаво сплавитись по річкам, з професійними клубами, або згідно їх графіків, або за окремими домовленостями. Для любителів екстремального, є чудова нагода піднятись у повітря та подивитись на Карпати з висоти птахів, літаючи на пара планах чи дельтапланах.

Звичайно, що самий поширений та доступний від активного відпочинку в Закарпатті, це пішохідний. Туристи, що його обирають, мають нагоду подорожувати територіями заповідників та національних парків , де розроблені спеціальні туристичні маршрути, які завдають мінімальної шкоди природі, адже це надзвичайно важливо, щоб зберегти біологічне різноманіття Карпат.

Останні роки, зростає кількість спеціально облаштованих стоянок, кемпінгів, стежок, по яким проходять туристи, що б не порушити недоторканість природи.

Активний відпочинок в національних парках Закарпаття

Популярними для відпочинку є пішохідні маршрути в Національному природному парку Синевир.

Під час пішохідного походу в Ужанський національний парк можна познайомитись з історією та побачити місце падіння найбільшого метеориту у Європі Княгиня, та відвідати найцікавіші природні об’єктами парку – тисячолітні дуби, старий ліс, букові праліси, що під захистом ЮНЕСКО.

Особливі екологічні стежки Карпатського біосферного заповіднику, пропонують побачити різноманітні типи лісу, водойм та їх мешканців.

Національний природний парк “Зачарований край” запрошує до мандрівки через скельні утворення, джерела з лікувальними властивостями, геологічні утвори, гірські потоки.

Активний відпочинок в Закарпатті на водоймах

Відпочинок на воді, це один з популярних видів відпочинку в Закарпатті. На вибір гостям та жителям краю, пропонують можливість насолоджуватись красою річок та озер, знайомство з культурою та традиціями жителів краю, або просто відпочити, змінюючи берегові пейзажі. Закарпаття, це край, де зосереджена найбільша кількість водних артерій в Україні.

Найбільша природна водойма Закарпаття, це озеро Синевир , а найбільша штучна природна водойма краю, це Вільшанське водосховище об’ємом 23,7 млн м³, площа водного дзеркала — 1,6 км², на якому розташована Теребле-Ріцька ГЕС, що приваблює до себе своєю величчю.

Традиційний регіон водного туризму, це річка Тиса, починаючи з селища Буштино, та закінчуючи в околицях села Вилок. Цю відстань долають за декілька днів, а при нагоді, можна робити зупинки у містах Хуст, Виноградів.

То ж Ви зможете мати чудові одно, дво чи три денні туристичні маршрути. Цікавою може бути й історія, адже, саме цією ділянкою, давно возили сіль у Європу. То ж навколишні руїни замків, у містах та селах долини Тиси мовчазні свідки історії мають що Вам розказати.

Окремі річки та озера популярні у любителів фотополювання, то ж орнітологічні маршрути Закарпаття чекають й на них.

Найбільш популярним місцем літнього відпочинку на воді, є відпочинок на озері Дідово , в околиці міста Берегово.

Плануючи свій відпочинок, пам’ятайте про правила поводження на воді.

Активний відпочинок в Закарпатті: велосипедом чи на конях

Гірські стежки, це чудова нагода проїхати ними на велосипеді, чи на конях. Даний вид пересування, для осіб з певним ступенем фізичної підготовки, дозволить у повній мірі відчути свободу та єднання з природою.

Слід зазначити, що через Закарпаття проходять велосипедні маршрути з Румунії, Угорщини та Словаччини, що через Карпати, з’єднуються з українськими. Вело туризм в Карпатах та Закарпатті, це один з найбільш інформаційно наповнений, оскільки за один день, можна побувати і в горах, та з’їхати до низовини, в різноманітних містах, селах, бути у лісі, коло річки чи озера, поруч з природними об’єктами чи пам’ятками історії, культури.

Кінний туризм в Карпатах відроджується та завойовує свою популярність. Кінний туризм це приємне фізичне навантаження, можливість відчути себе ближче до природи та просто емоційно відпочити. Коли сидиш у сідлі коня, то навколишній світ бачиш по іншому, а дихати свіжим повітрям значно легше. Існуючі стайні, що займаються вирощуванням коней та популяризацією активного відпочинку на конях готові запропонувати цікаві прогулянки у різні пори року, на конях різних порід, у тому числі на конях гуцульської породи.

Кінь гуцульської породи

Плануючи активний відпочинок в Закарпатті, на природі, Ви завжди зможете обрати різноманітність та унікальність простору, ландшафту, або просто зможете побути самим собою та відсторонитись від будь яких турбот та проблем.

Справжній активний відпочинок в Закарпатті, це чудовий настрій, захоплюючі подорожі, нові відкриття та досягнення, позитивні емоції які Ви отримуєте та з якими повертаєтесь додому.

Джерело: Олександр Коваль, Турінформ Закарпаття

Читайте більше по темі: Як планувати похід? 

Пропозиції з організації відпочинку в Закарпатті.

rss