Навигация по сайту

Популярные статьи

біржі посилань | Блог SEO дилетантів

Доброго часу доби, шановні читачі. Я вже не раз розповідала про біржу автоматичного просування сайтів MegaIndex. Була стаття про те, як працювати в MegaIndex , А саме про створення кампанії з просування, розповідала про бонуси від них, писала про потужну систему аналізу сайтів, розповідала про те, що у них є сервіс, за яким можна дивитися позиції сайту в пошукових системах . На останньому я хочу зупинитися сьогодні докладніше. А саме, розповісти, як за допомогою сервісу Аналіз сайтів в MegaIndex знайти найбільш ефективні запити для просування. До слова, я вже писала про те, як підбирати ефективні пошукові запити для просування, але там мова була про інші способи, і хочу сказати, що в даній статті я розповім про ще більш ефективному підборі запитів для просування, а також ми відразу будемо знати, скільки нам це коштуватиме в грошовому еквіваленті.

Отже, що ми з вами будемо робити. У нас є сайт, і енна сума грошей, яку ми хочемо витратити на просування нашого сайту. З одного боку, природно, у нас складено семантичне ядро ​​сайту , Ми знаємо ключові слова, за якими хочемо бути в топі, або навіть вже в топі, але з іншого боку, ми обмежені в засобах і хочемо витратити гроші максимально ефективно. Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Прочитавши перші статті про розкрутку блога , Про просування сайтів, про пошуковому просуванні, ми з перших рядків стикаємося з неминучістю нарощування посилальної маси. Так уже повелося серед пошукових систем, що без зовнішньої посилальної маси хороших сайтів не буває. І навіть зараз, коли в пошуковому просуванні правлять поведінкові чинники і SMO можна забувати і те, що до трастовим ресурсу пошукові системи завжди ставляться краще, ніж до сайту, який не має цей самий траст.

Перерахувати чинники, які впливають на траст ресурсу неможливо, це закрита інформація, але те, що одним з них є зовнішня посилальна маса - факт. І з перших днів будь-якого сайту обов'язковим правилом повинно стати поступове збільшення кількості зовнішніх посилань.

Отже, перед кожним вебмайстром стоїть завдання різними способами проставляти на інших ресурсах посилання на свій власний сайт. Для цього існує безліч тактик, способів і можливостей. Але коли ти тільки на початку шляху, дуже складно визначитися, з чого ж почати.

Одним із способів безкоштовного збільшення посилальної маси є обмін посиланнями з блогами і сайтами схожої тематики. Як це відбувається на практиці? Читати далі

Добрий день, шановні читачі.

Буквально вчора я розповідала вам про рекламні кампанії, що проводяться різними біржами і системами автоматичного просування в статті Мій секрет безкоштовного просування . Але щось мені підказує, що є такі новачки, які не до кінця розуміють, що таке системи автоматичного просування. Трохи про це розповім.

Справа в тому, що просування сайтів в інтернеті досить дороге задоволення. Ви наймаєте оптимізатора, який оптимізує ваш сайт, підбирає ключові слова, за якими повинен буде знаходитися ваш сайт в пошукових системах, визначає бюджет, потім закуповуються на ваші гроші посилання. За все це ви викладаєте пристойну суму грошей.

Але є й інші шляхи вирішення питань просування. Все це ви робите самостійно. Але якщо з оптимізацією якось більш менш зрозуміло, можна всюди всього начитатися, поекспериментувати, то свої кревні грошики викидати на вітер зовсім не хочеться.

Доброго часу доби, шановні читачі. Сьогодні вирішила трохи розповісти про те, як важливо серйозно підійти до монетизації блогу, а саме до його підготовці.

Короткий план сьогоднішньої статті:

  1. Вимоги бірж до блогів
  2. зміст блогу
  3. Зовнішній вигляд блогу
  4. Навігація і зовнішні посилання
  5. Показники блога - тИЦ, PR, передплатники та відвідувачі

Останні кілька днів я, затамувавши подих, чекаю апа тИЦ. Що таке тИЦ - читайте тут . Ап - це оновлення. Перед тим, як я перейшла на новий домен, старому було присвоєно тИЦ 10. Але мені тепер від цього, ні тепло, ні холодно. Мені потрібен тиц на цьому домені. І чим ближче день X, тим більше я хвилююся. Тільки не подумайте, що я переживаю. Просто легке хвилювання і великий інтерес - буде чи ні на цьому домені в найближчий ап тиц. Справа в тому, що пошукові машини вміють склеювати домени, якщо правильно налаштовані редіректи, а в блогер все з цим чітко, то тиц на старому домені повинен з'явитися і тут. І плюс до цього я і цей домен розвиваю, що б якомога швидше отримати тиц. Ось і цікаво. Буде 0, 10 або може 20?

Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Останні кілька статей були присвячені такій серйозній темі, як просування блогу в пошукових системах по певних пошукових запитах за допомогою покупки посилань з інших блогів.

Щоб освіжити пам'ять, ось останні статті на цю тему:

  1. Чому іноді необхідно купувати зовнішні посилання для пошукового просування
  2. Біржа посилань Rotapost - створення рекламної кампанії
  3. Вибір блогів для покупки посилань - як не помилитися

Сьогодні я продовжую тему вибору блогів для покупки посилань. По-перше, в останній статті не все було сказано про якість обираних блогів. По-друге, ця стаття буде присвячена відбору майданчиків саме в біржі Rotapost і буде логічним завершенням моєї розповіді про набутий досвід роботи з цією біржею.
Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Сьогодні я вирішила почати статтю з невеликого плану. З цієї статті ми дізнаємося:

  1. Посилання вічні і не вічні
  2. Які бувають біржі посилань
  3. Що таке СДЛ
  4. Сайти для продажу посилань
  5. Як розрізняти сайти для людей від сайтів для продажу посилань

Як це відбувається на практиці?
Буде 0, 10 або може 20?