Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Запись на прием к врачу
В современном мире мало кто может похвастаться крепким здоровьем. Даже молодые люди зачастую имеют проблемы с организмом, которые являются поводом для обращения к врачу. Количество проблем со здоровьем

Товаров для дома
Таблица из СП 54.13330.2011 « Здания жилые многоквартирные» Указанная в нормах величина воздухообмена должна обеспечиваться для расчетных условий: температура наружного воздуха +5 оС, и температуры

Остекление фасадов зданий в Киеве
При создании подобной конструкции все строительные работы проводятся внутри здания, то есть подъемная спецтехника не требуется. Витражное остекление встречается из пластика и металла. С витражами здание

Светотехническая компания Киев
Раньше мы совершенно не задумывались, насколько важно правильно выбрать, на какую лучше сторону окна в квартире или доме должны быть расположены, так как особой возможности «перебирать харчами» ни у кого

Лечение алкоголизма
Алкоголизм – это разновидность токсикомании, для этого заболевания характерно пристрастие к алкоголю, несмотря на негативные последствия. Людям, которые пьют постоянно и часто уходят в запой, может

Уролог в Житомире
Перечень узких специализаций врачей способен привести пациента в легкое замешательство. Поэтому при любых патологиях вы посещаете участкового терапевта, чтобы он разобрался, куда вас направить дальше.

Класна консультація
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Адвокат по долгам
Профессия адвокат является одной из самых старинных. Впервые представители данного дела появились еще в Древнем Риме. В ту эпоху их называли патронами. Часто они не имели достаточного уровня знаний, за

До чого сниться постіль, міняти постільну білизну, викидати постіль

Опубликовано: 21.10.2018

Приємно бачити сон, у якому ви відпочиваєте від рутини і нічим себе не обременяете.

До чого сниться постіль? Як можна розтлумачити такий сон? Варто розібратися.

До чого сниться ліжко – основне тлумачення

Якщо вам присниться ліжко – важливо згадати всі деталі сну. Не варто випускати з уваги навіть саму незначну дрібницю. Це може вплинути на тлумачення сновидіння:

Звідки у вашому сні з’явилася постіль; Ваша це була постіль; Виявилися чи ви самі, або з ким-то; Які емоції і почуття ви відчували під час сну.

Якщо вам присниться, що ви опиняєтеся у величезній білосніжній постелі – це сприятливий сон, який обіцяє вам масу позитивних подій. Ви будете день від дня радіти нових звершень. Вас чекають приємні сюрпризи і благополуччя.

Важливо згадати, де саме і як з’явилася постіль. Якщо вам ненароком присниться, що ви укладаєтеся в ліжко на роботі – такий сон означає, що ви більше будете відпочивати, ніж працювати. Ваш робочий запал і азарт кудись зникнуть. Сонник радить згадати, з гарним настроєм в сні ви лягали в ліжко.

Якщо настрій був меланхолійний, і ви були засмучені – наяву ви перестанете горіти рабою саме від втоми і невизначеності. Ви не відчуваєте що на роботі вас потребують. Вам здається, що і без вас на роботі впораються. Ви самостійно принижуєте себе, не бачите свого потенціалу та таланту. І в цьому не винні оточуючі. Але ви продовжуєте шукати проблему в них, а не в собі.

Якщо вам присниться чужа брудна, не застелене ліжко – пора задуматися, тими людьми ви оточили себе. Вас хтось дуже сильно і регулярно обговорює. Важливо згадати, чия саме постіль стала вам у сні. Саме від цієї людини варто чекати зради.

Сонник, в якому ви не хочете лягати в брудну постіль і намагаєтеся її перестелити – означає, що ви не захочете псувати ні собі, ні оточуючим життя і будете намагатися позбутися від проблем і негативу кардинальним способом. Це може бути навіть сварка з начальством заради відстоювання власних інтересів. Це може бути з’ясування відносин з другою половинкою, задля подальшого взаєморозуміння.

Важливо згадати, чи вийшло у вас перестелити постіль. Якщо так – кардинальні заходи виправлять ситуацію і підуть вам на користь. Якщо ні – не варто навіть братися за самостійне вирішення проблем, а тим більше, за з’ясування стосунків. Це призведе лише до ще більшого розладу.

Якщо уві сні ви бачите, як хтось спить у вашому ліжку – важливо придивитися, хто ж це:

Якщо це ваш колега – чекайте зради на роботі; Якщо це ваш колишній супутник життя – він з’явиться у вашому житті; Якщо це ваша мати – ви будете залежати від її рішень.

Якщо вам присниться, що ваш колишній коханий спить у вашому ліжку і його там бачить ваш новий партнер – старе минуле може зашкодити вашому справжньому. Намагайтеся не мати таємниць, але, якщо вже вони у вас є – мінімізуйте їх вплив на ваше життя. Зараз настане такий час, коли ви можете занадто багато втратити-за дурної помилки.

Сон, у якому ви застаєте свого коханого з іншою жінкою в ліжку, зовсім не означає зради. Він говорить про те, що ви не впевнені в собі і ця невпевненість дуже впливає на ваші стосунки. Постарайтеся відкинути страхи і тривоги і жити мирно зі своїм коханим.

Якщо ж ви панічно не довіряєте своїй другій половинці – сонник радить поговорити з ним на чистоту. Пояснити свої страхи і разом прийняти рішення, як ви будете з ними боротися. Сон, у якому ви прокидаєтеся у себе вдома, але ліжко не ваша – означає, що ви занадто багато уваги приділяєте чужого життя. Вам пора зупинитися і подумати про своє майбутнє. Не варто розводити плітки про інших, це зіграє проти вас.

Якщо ви бачите закохану пару незнайомих людей в своєму ліжку – хтось поділиться з вами досвідом, як будувати щасливі і довгі стосунки. Ви можете незабаром познайомитися з парою, в якої щасливий шлюб. І ці люди стануть друзями.

Сон, у якому ви бачите закривавлену ліжко – обіцяє смутку і печалі. І ці прикрості будуть об’єктивними. Обставини будуть складатися проти вас. Ви не зможете стримувати емоції і будете допускати слабкість почуттів і віри у себе.

Важливо згадати, чия кров у сні на ліжку. Якщо це ваша кров – ви пожертвуєте своїми інтересами заради чужого щастя. Якщо це кров іншої незнайомої людини – ваші вчинки заподіють шкоду іншим. Ви будете дуже довго про них шкодувати, але ситуацію змінити вже не зможете.

Сон, у якому ви викидаєте ліжко – означає, що вам набридла рутина і минуле. Ви шалено хочете звільнитися від накопичених страхів і проблем. Якщо уві сні ви викидаєте постіль і відчуваєте задоволення – у вас це вийде наяву. Ви скинете з себе емоційний вантаж. Якщо ж у сні ви бачите, як у вас при цьому котяться сльози – ви не готові розпрощатися з минулим. Воно буде постійно переслідувати вас. Вам треба або змиритися з ситуацією і почекати, поки настане слушний час. Перебороти себе і залишити минуле в минулому.

До чого сниться постіль по соннику Фройда

В сонник Фрейда сказано, що постіль символізує таємні бажання людини. Його внутрішнє прагнення самореалізуватися в інтимному житті. Якщо вам присниться нова постіль – такий сон означає, що в житті ви будете прагнути до нових емоцій і почуттів. Ви можете отримати їх від спілкування зі своїм партнером, ви можете отримати їх від появи в життя нового партнера.

Для правильного тлумачення такого сну, необхідно розібратися у всіх її деталях. Якщо вам присниться, що ви лягаєте в холодну постіль – ваші емоції і почуття до партнера охолонуть. Ви не будете колишньої палати пристрастю, і відчувати минулих почуттів. Ваш партнер також не надто буде намагатися зберегти стосунки, ви обидва відсторонитеся.

Сонник радить заздалегідь вирішити, чи справді ви цього хочете. Чи варто обміркувати ситуацію і не допустити охолодження почуттів. Якщо уві сні ви бачите незнайомого чоловіка в ліжку -ви мрієте зовсім про іншому партнерові. Ваші бажання йдуть в розріз з дійсністю, і це шкодить тим відносинам, які ви вже маєте. Не варто категорично ставитися до свого партнера. Ідеального супутника життя ви можете і не зустріти.

Якщо вагітній жінці присниться, як вона солодко спить у новій ліжку – її чекає радісна вагітність і благополучні пологи. Якщо їй насниться, як вона перевертається уві сні, не може ніяк прийняти потрібну позу і ніяк не може заснути – вона боїться вагітності і пологів. Сонник радить відкинути порожні страхи, які тільки нашкодять вам і дитині.

До чого сниться ліжко Езотеричного соннику

В Езотеричному соннику сказано, що ваша постіль може приснитися в тому випадку, якщо ви занадто багато часу приділяєте турботи про будинок і про своїх рідних. Варто зайнятися собою і свої інтереси відстоювати. Інакше потім будете шкодувати, що багато не досягли в житті.

До чого сниться постіль, якщо вона мокра – до дивним збігом обставин в житті. У неї увірвуться труднощі і неприємності, і ви не будете знати, звідки вони взялися. Якщо уві сні ви замінили мокру постіль на суху – наяву ви впораєтеся зі складнощами. Якщо уві сні вам це не вдалося зробити, – наяву ви не дозволите свої проблеми.

До чого сниться ліжко іншим сонникам

У соннику Гришиній сказано, що горить ліжко сниться до суєті і неприємностей. Не варто приймати поспішних і необдуманих рішень. Якщо вам сниться, що ви солодко засинаєте в своєму ліжку – такий обіцяє вам відпочинок від неприємностей і суєти. Настане час сприятливих і своєчасних змін у вашому житті.

В сонник Мандрівника сказано, якщо ви далеко від будинку і вам сниться ваша постіль – варто задуматися, чи не занадто багато часу віддаєте професійним справах. Можливо, ви закинули побут, і настав час змінити ситуацію. Якщо вам присниться незнайомець, який лежав у вашому ліжку – хтось намагатиметься привласнити собі ваші заслуги. Не варто панікувати. Сонник радить вжити заходів і не допустити подібного.

Сон з брудної постелі може означати невдачі і труднощі. Але це не означає, що ви не зможете протистояти життєвим подіям, що ви не зможете вийти з глухого кута. Сон тільки попереджає вас про майбутні труднощі. Озбройтеся терпінням і ситуація зміниться на вашу користь.

rss