Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Где заказать сайт
В наше время, которое можно с большой долей уверенности и убежденности назвать весьма стремительно меняющимся в плане технологий, для ведения собственного бизнеса предпринимателю требуется много чего

Продать часы в ломбарде
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins. Куда продать золотые часы? Необходимость в продаже предметов роскоши возникает нередко. Иногда единовременно нужна крупная сумма денег, и тогда

Кабели и маты купить в Киеве
Системы отопления сегодня гораздо продуктивнее в работе и экономичнее в использовании, чем это было совсем недавно. Если, например, сравнивать традиционное центральное отопление, укомплектованное современным

≡ Купить IN-THERM в Киеве
Отопительные системы в наше время стали более продуктивными и экономичными. Даже, если сравнивать на обычную печь, а центральное отопление, укомплектованное современным котлом с теплым полом, то последний

Реальный мир
Те наши современники, которые думают о завтрашнем дне и всегда стараются быть в курсе событий, пристально следят за событиями в стране и в мире. Мы живем в непростое время стремительных перемен, что требует

Завод металлоконструкций «СПК-Чимолаи
Сам процесс производства металлической конструкции включает в себя 6-ть операций: обработка металла, подготовка, склепка, сборка или сварка всей конструкции, грунтование, отгрузка и покраска всей конструкции.

Купить футбольную форму в Украине
Футбольная  форма  компании  S. A. F. «Проблема судей в том, что они знают правила игры, но не понимают самой игры». говорил один из самых уважаемых футбольных британских тренеров и менеджер

Худи мужские с капюшоном
Одежда нужна каждому человеку, и с этим не поспоришь (кроме, разве что, жителей каких-нибудь тропических островов, которые прекрасно обходятся набедренными повязками из шкурок от бананов, но речь у нас

До чого сниться кінь жінці, бачити коня жінці уві сні

Опубликовано: 21.10.2018

Уві сні ви можете побачити найрізноманітніші події. Ви можете зустрітися уві сні зі старими знайомими, любими. До чого сниться кінь жінці? Варто розібратися.

До чого сниться кінь жінці – основне тлумачення

Якщо уві сні жінці присниться кінь – таке сновидіння означає, що її чекає успіх і радість. Варто звернути особливу увагу на такі деталі сну:

Ваша кінь уві сні; Де ви зустрілися з конем; Їздили ви на коні верхи; Хто ще зустрівся вам у сні; Які емоції викликав у вас сон.

Важливо згадати, де саме ви зустрілися з конем. Якщо ця зустріч була несподіваною і кінь просто вийшла вам назустріч – вас очікують приємні знайомства наяву і приємне спілкування. Ви можете несподівано зустріти людину, яка прикрасить ваше життя. Якщо назустріч вам вийшла кінь біла – значить, у вашому житті з’явиться добра і чуйна людина. Якщо вам назустріч вийшла кінь ворона – у вашому житті з’явиться людина, яка стане темною конячкою.

Не варто довіряти незнайомця, бо як він може викинути таке, що приведе вас в шок. Якщо вам присниться, що кінь скаче навколо вас по колу – ви також будете ходити колами навколо своєї мети. І ви хочете зважитися і розібратися в ситуації, але у вас це мало вийде. Події життя і збігу обставин будуть діяти проти вас.

Якщо уві сні кінь стає на диби – ви будете чинити опір певним подіям, у вас буде внутрішній протест проти того, що у вашому житті почне відбуватися. Сонник вказує на те, що це не проблема і потрібно дивитися на речі простіше. Ви просто потрапите в залежність від ситуації, потрапите в залежність від подій. Для того щоб розірвати замкнене коло – варто взяти ситуацію в свої руки і керувати нею.

Якщо кінь уві сні доглянута і красива – вашому здоров’ю ніщо не загрожує. Ви будете чудово себе почувати, у вас буде чудовий настрій. Якщо кінь багато п’є у вашому сні – у вас також може бути зневоднення організму. Якщо кінь накульгує – у вас також можуть бути проблеми з ногами.

Куди тривожніше сон, в якому кінь падає. Важливо згадати, встала чи кінь після падіння, або вона так і залишилася на землі. Якщо кінь не змогла встати – у вашому житті відбудуться такі події, які підкосять вас і вам буде складно знову встати на ноги. Якщо ж кінь впала і помирає – стежте за своїм здоров’ям, стрес і нервове виснаження можуть значно його похитнути.

Якщо уві сні коня здіймається на диби і скаче – ви також почнете протестувати проти ситуації, але потім прийміть мудре рішення і продовжите свій шлях далі. Якщо ж кінь нападає на вас – чи варто очікувати нападок і наяву. І наяву ви будете змушені захищатися від необґрунтованих і непередбачуваних нападок. Якщо ж у сні вам здається, що кінь хвора, але при цьому продовжує скакати – ви також будете відчувати легке нездужання і продовжувати працювати. Сонник радить не продовжувати роботу, якщо ви захворіли.

Якщо уві сні ви намагаєтеся перейти річку на коні – такий сон означає, що вам доведеться багато плакати і сумувати. Можливо, ви будете згадувати минулі образи і розлади – сонник захищає вас від цього. Якщо ви не бачите кінця річки, яку почали переходити на коні – такий сон говорить, що кінця вашої печалі не буде. Це може бути навіть затяжна депресія.

Якщо вам присниться, що чоловік скаче на коні, і ви милуєтеся їм – вам не вистачає турботи і любові. Ви хочете бачити поряд чоловіка надійного, вірного, люблячого, але поки не зустріли такого і вас це турбує. Якщо вам присниться, що хтось вкрав вашу коня, не варто засмучуватися. Наяву ваші проблеми вирішаться за допомогою людини, на якого ви ніколи не могли раніше покластися.

Якщо ви бачите виступ у цирку з участю коней – вас чекає в житті свято. Але не варто розраховувати так на підтримку сторонніх. Ви повинні розраховувати тільки на себе і власні сили. Тоді свято життя триватиме досить довго. Вашому щастю не буде межі.

До чого сниться кінь жінці по соннику Фройда

В сонник Фрейда сказано, до чого сниться кінь жінці. Вона сниться до змін в особистому житті. Якщо ви побачили уві сні величезного вороного коня – такий сон передвіщає вам спілкування з багатим і відомим чоловіком. Але для того, щоб спілкування переросло в щось більше – вам необхідно попрацювати над собою. Постарайтеся відповідати своєму обранцеві.

Білий кінь у яблуках – сниться до нових можливостей і пригод. Якщо вам вже навіть здалося, що в особистому житті вас нічого не чекає – не квапте події. Незабаром як сніг на голову на вас звалиться приємна зустріч з тим чоловіком, який стане вам доріг.

Напувати коня у сні – до жадобі романтики і пристрасті. Вам буде здаватися, що ваше життя нудне й непостійна. Вам буде весь час мало уваги від близьких людей. Ви будете мати потребу в турботі. Але сонник не віщує вам зустрічі з тим самим. Поки ще не час. Все, що ви зараз можете зробити — це розібратися у своїх внутрішніх конфліктах і потребах. Це допоможе зробити вам правильний вибір у майбутньому.

Якщо вам присниться, як ви мчіть на кон вдалину – такий сон може означати ваше швидке просування на шляху до ідеальних відносин. Навіть якщо ви вже не вірите в це і розчарувалися в тому, що маєте – зараз саме час знайти надію.

Якщо вам присниться мертва кінь – це чіткий сигнал не повертатися до тих відносин, які у вас були в минулому. Вам зараз саме час зайнятися новою справою. Будувати нові відносини. Залиште в спокої ті відносини, які вже віджили себе.

До чого сниться кінь жінці за Езотеричного соннику

В Езотеричному соннику сказано, що кінь у сні може тлумачитися як пастка, в яку ви незабаром потрапите. Вас хтось викрив у брехні і зраді і тепер хоче довести вашу провину перед іншими. Зараз вам варто бути гранично обережними, щоб не погіршити справу. Не варто переживати, якщо кінь від вас поскакала. Цей сон може означати, що неприємності незабаром закінчаться самі собою.

Якщо ви бачите, що кінь у сні померла – ви уникнете неприємностей, нехай навіть зараз вам здається це неможливим, але ситуація вирішиться на вашу користь. Не варто драматизувати і шукати вихід з ситуації, досить перечекати бурю емоцій і спокійно кинутися в бій.

Якщо вам присниться, що ви перескакуєте з коня – ви втратите своє становище в суспільстві, може також вказувати на втрату роботи і мети в житті. Якщо ви каталися на конях разом з коханим – втратите довіру і прихильність до вас.

До чого сниться кінь жінці за іншим сонникам

У соннику Джоу-Гуна сказано, що кінь сниться як передвістя дозволу неприємної ситуації.

Їхати на коні, збиратися в далеку дорогу – до величезної радості, везіння; Радіти уві сні, що їдете верхом – до смутку і розчарування; Кінь, яка перевозить речі, цінності – втратити положення, роботу; Табун коней – неприємності вирішаться; Їхати верхи на білому коні – до хвороби; Кінь вас вкусила – просування по кар’єрних сходах; Кінь в будинку – до радості, щастя.

У Сучасному соннику сказано, що кінь сниться як провісниця наклепу. Якщо кінь встає на диби – буде сварка, лаяти, сварка. Варто особливу увагу приділити стану коні. Якщо вона доглянута, красива – вас очікує радість і успіх.

Кінь, кивающая уві сні головою – ви отримаєте дозвіл, який давно хотіли отримати; Бачити кінь, яка їсть у вас із руки – до укладення вигідної угоди, отримання дозволу; Кататися на маленькій коні – до клопотів; Вигулювати кінь – ви тягнете вантаж минулого за собою; Розчісувати кінь – шукати вихід з положення.

Якщо вам присниться сон, у якому ви скачете під дощем – остерігайтеся пліток і втручання з боку. Якщо вам присниться, що хтось довго кінь водить по колу під дощем – на вас обрушиться шквал обурення, шквал образи і злості. Ситуація буде повторюватися день у день. Ви вже самі втомитеся від неї, але нічого зробити не зможете.

Якщо вам присниться, що ви особисто вбили коня – важливо згадати, які емоції ви при цьому відчували. Якщо радість і щастя – ви нарешті розберетеся з давніми проблемами. Якщо ви відчували горе і обурення – вам ще довго доведеться переживати з-за проблем. Якщо кінь ви не вбили, а тільки поранили – ви на грані банкрутства, великих втрат.

rss