Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Купить футбольную форму в Украине
В наше время стремительными темпами ширится и растет движение физкультурников и спортсменов. Активный образ жизни входит в моду и становится неотъемлемой оставляющей настоящего. Конечно, возрастает и

Продать часы в ломбарде
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins. Куда продать золотые часы? Необходимость в продаже предметов роскоши возникает нередко. Иногда единовременно нужна крупная сумма денег, и тогда

Клипсы для авто
Независимо от того, какой маркой и моделью транспортного средства владеет автомобилист, рано или поздно, чаще или реже, но ему все равно приходится сталкиваться с проблемой поиска необходимых запасных

Купить теплый пол nexans
На сегодняшний день предусмотрены несколько видов обогрева и устройства теплого пола. Термопленочный пол - представляет собой очень тоненькое покрытие с нанесенными на поверхность мелкими углеродными

Продвижение и раскрутка бизнес сайтов
Первое, что делается в начале жизни web-ресурса – это естественно он наполняется качественными статьями. Для начала достаточно разместить не меньше двадцати статей, чтобы попав под первую индексацию,

Электрические нагревательные маты для теплого
Теплый пол " Теплолюкс" является торговой маркой самой узнаваемой на территории России. Крупнейший производитель электрических систем обогрева в России " ССТ - специальные системы и технологии"

Где заказать сайт
В наше время, которое можно с большой долей уверенности и убежденности назвать весьма стремительно меняющимся в плане технологий, для ведения собственного бизнеса предпринимателю требуется много чего

Кабели и маты купить в Киеве
Системы отопления сегодня гораздо продуктивнее в работе и экономичнее в использовании, чем это было совсем недавно. Если, например, сравнивать традиционное центральное отопление, укомплектованное современным

До чого сниться обніматися, бачити обіймів уві сні: тлумачення сну

Опубликовано: 21.10.2018

Як приємно, коли тебе обіймає улюблений або близька людина. Але так чи сприятливо тлумачення сну, в якому ви обнимаетесь з кимось? До чого сниться обійматися? Що може означати такий сон?

До чого сниться обніматися – основне тлумачення

Якщо вам присниться, що ви когось міцно обняли, такий сон, на жаль, не обіцяє вам і наяву міцних обіймів. Швидше за все, ви навпаки розчаруєтеся в людині, з яким міцно обнімав уві сні. Але не варто так сильно переживати з цього приводу. Життя обов’язково компенсує вам спілкування і позитивні емоції, які ви не отримали від цієї людини.


Як правильно цілуватися -частина1.wmv

На що варто звернути особливу увагу, якщо вам наснився сон, у якому ви обнимаетесь?

З ким саме ви обнимаетесь; Які емоції ви відчуваєте при цьому; Що говорить вам людина, яка вас обійняв; Хто ще є у вашому сні.

Важливо інтерпретувати сон, проаналізувавши всіх його учасників. Так, якщо вам присниться, що ви міцно обіймаєте своєї коханої людини і при цьому відчуваєте приємні почуття, можливо, навіть любов – такий сон обіцяє вам зміцнення відносин і зв’язку між вами.

Якщо уві сні вам з’явиться картина, як ваш коханий обіймає іншу жінку – це може стати правдою і наяву. Вам пора підключити шарм і чарівність, щоб ваш улюблений чоловік не проміняв вас на іншу. Сонник радить придивитися, щасливі обнимающиеся уві сні. Якщо щасливі – то вам доведеться докласти масу зусиль для того, щоб зберегти стосунки, якщо ж ні – вам не варто турбуватися. Суперниці не вдасться розбити вашу пару.

Якщо вам присниться, що ви обнимаетесь з коханим і при цьому плачете – можливо, вас чекає дальня поїздка або розставання. Але не варто заздалегідь сумувати. Це буде тимчасове розлучення, яке дозволить відносинам вийти на новий рівень.

Якщо ви уві сні обіймаєте когось із своїх родичів і при цьому відчуваєте тугу і страх – такий сон може говорити, що людину незабаром здолає хвороба, з якою йому буде складно самостійно впоратися. Вам доведеться подати руку допомоги. Якщо уві сні ви обіймаєте свою матір і згадуєте, як були маленькою дівчинкою – такий сон говорить про те, що вам не вистачає турботи і тепла. Ви багато любові віддаєте іншим людям і мало отримуєте її натомість.

Обіймати уві сні дитини – бажати стати матір’ю, бажати поповнення в родині. Обіймати літню жінку – боятися втратити красу і здоров’я. Сонник застерігає вас від безпідставних занепокоєнь, поки ще немає сенсу міркувати про старості, саме час насолоджуватися життям.

Якщо ви обіймаєте якась тварина, і вам стає спокійніше на душі – ви отримаєте допомогу від одного. Це буде турбота і підтримка, якої так давно не вистачало. Якщо вам присниться, що якийсь чоловік обіймає вас ззаду – вам необхідно остерігатися випадкових знайомств і випадкових зв’язків, вам незабаром відкриються нові можливості, але розпоряджайтеся ними розумно.

Сон, у якому ви обіймаєте дерево і при цьому насолоджуєтеся спокоєм і миром – говорить про швидку можливості відпочити і насолодитися життям. На жаль, це буде короткий відпочинок, який швидко завершиться. Але і цього вам вистачить для того, щоб відновити сили.

Сон, у якому вас хтось намагається задушити під час обіймів — обіцяє неприємності. Хтось дійсно намагається контролювати всі ваші кроки і ваше життя. Якщо ви знаєте цю людину в обличчя, якщо це ваш коханий – намагайтеся відстояти своє право на свободу, своє право на особистий простір.

Якщо уві сні ви хочете когось обійняти і людина розчиняється в повітрі – ви мрієте про кар’єру, любові, але далі мрій ви не йдете. Варто підкріплювати мріяння діями, важливо не потопати в ілюзіях, не зупинятися на мрії, а постійно рухатися вперед, постійно ставити нові цілі і бачити нові горизонти. Якщо ви будете дотримуватися цього правила, то і у вашому житті все досить швидко налагодиться.

Якщо вам присниться, що ви обнимаетесь з недругом – такий сон обіцяє вам удар в спину. Якщо при обіймах ви відчуваєте страх і обурення – швидше за все, ваш ворог зможе стати в нагоді у важливій справі. Він підкаже, сам того не бажаючи, як вийти з тупикової ситуації.

До чого сниться обніматися по соннику Фройда

В сонник Фрейда сказано, до чого сниться обніматися. Такий сон часто вказує на приховану потреба в близькості і ніжності. Вам не вистачає розуміння і теплоти, якщо в сні ви обнимаетесь зі своїм коханим і відчуваєте ніжні до нього почуття.

Якщо вам присниться, що ви обіймаєте колишнього коханого, значить, незабаром ви почнете порівнювати справжні відносини з минулими. Важливо не нагнітати ситуацію і не викликати конфлікт з новою пасією. Не намагайтеся відтворити приємні моменти з минулих відносин у нинішніх відносинах. Постарайтеся розгледіти в новому партнері позитивні риси характеру – таку пораду сонника.

Якщо самотній дівчині присниться, що її обіймає незнайомець – такий сон далеко не завжди обіцяє їй приємну зустріч і нові знайомства. Вона настільки занурилася в себе, що просто не помічає прекрасний світ навколо. Сонник радить їй вийти із замкнутого простору назустріч новим відносинам. Інакше вона так і залишиться потопати у своїх мріях.

Якщо чоловікові присниться, що хтось інший обіймає його кохану – такий сон означає, що він надмірно ревнивий і не дає своїй дамі серця ступити і кроку. Ці кайдани, золота клітка, в яку він закрив кохану, рано чи пізно розкриється і вона випурхне назустріч новим відчуттям.

Якщо вам присниться, що хтось сторонній обіймає ваших дітей – вам варто потурбуватися про їх здоров’я, можливо, з ними трапиться неприємний випадок. Якщо дітей у вас немає – ви ще довго будете мріяти про потомство і намагатися обзавестися первістком, але спроби будуть марними. Виною тому не збіг обставин, просто ще не настав час. Сонник радить не впадати у відчай, а почекати відповідного моменту.

До чого сниться обійматися з Езотеричного соннику

В Езотеричному соннику сказано, що якщо ви обнимаетесь уві сні з ворогом – чекайте від нього нових нападок. Якщо вам присниться, що ви обіймаєте знайомого людини і відчуваєте при цьому почуття жаху – такий сон обіцяє вам ворожнечу з ним. Можливо, він вже налаштований недружелюбно по відношенню до вас, і тепер ваші найстрашніші побоювання справдяться.

Якщо уві сні ви обіймаєте коханого і прощаєтеся при цьому – такий сон означає, що вашим відносинам життя дасть новий шанс. Навіть якщо до цього ви були у сварці, тепер у вас є всі шанси на примирення.

Якщо вам приснилося, що ви обнимаетесь з другом, якого давно не бачили – він незабаром з’явиться у вашому житті. Це буде не проста зустріч. Ця людина зможе змінити хід подій. Якщо вас давно мучило неприємності і труднощі – він допоможе вам вирішити їх.

Якщо вам присниться, що ви обнимаетесь на пероні – такий сон застерігає вас від подорожей і значних планів на майбутнє. Скоро все зміниться, але зараз не будуйте грандіозних планів на майбутнє.

До чого сниться обійматися з іншим сонникам

У соннику Міллера сказано, що сон, у якому ви обнимаетесь, варто тлумачити з урахуванням тих емоцій, які він вам приніс. Якщо ви обнимаетесь з коханим і при цьому, відчуваєте радість – все в ваших стосунках буде гладко. Вас може чекати приємний сюрприз від нього, навіть може бути пропозицію руки і серця. Якщо ви відчуваєте холодок від коханого і неприємні емоції – значить, він в душі затаїв на вас образу.

В сонник від А до Я сказано, що обійми з незнайомцем обіцяють швидке знайомство з майбутнім чоловіком. Якщо ви обнимаетесь з жінками – вас будуть підозрювати в злому намірі, в негативному вчинок. Вам не варто виправдовуватися, доводити свою позицію. Досить буде перечекати момент і просто будувати плани на майбутнє.

Якщо уві сні ви обнимаетесь з дітьми – такий сон обіцяє вам мир і спокій в будинку. Ви стане опорою для близьких людей. Вони будуть цінувати вас за найкращі якості. Після такого сну ви ще довго будете насолоджуватися сімейним щастям. Не варто всю відповідальність за вчинки перекладати на сни. Вони тільки направляють вас на шляху до мети. Найголовніші кроки ви робите самі. Головне – розтлумачувати сон цілком і користуватися усіма його підказками. Навіть якщо він обіцяє не зовсім приємні для вас події – ви повинні налаштовуватися на подолання труднощів.

rss