Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Фолікулярна ангіна у вагітної

Опубликовано: 29.09.2018

видео Фолікулярна ангіна у вагітної

Ангина - Школа доктора Комаровского

Будь-якій людині відомо, що означає хворіти на ангіну. Ангіна буває різною. Фолікулярна ангіна - це одна з небезпечних ангін. Це гостра респіраторна вірусна хвороба, при якій дуже висока температура, утворюються гнійники на мигдалинах, з'являється велика загальна слабкість. У звичайної людини дане захворювання протікає дуже важко, а наслідки бувають самі непередбачувані. Можуть виникнути ускладнення в серцево-судинній системі, ендокринній системі, проблеми в суглобах і т.д. Тепер можна уявити, як небезпечна фолікулярна ангіна для жінки, яка чекає на дитину. Розглянемо, що робити, якщо виникла фолікулярна ангіна у вагітної.


Чи можна вилікувати ангіну без антибіотиків?

{LikeAndRead}

Перебіг і небезпека фолікулярної ангіни при вагітності

Під час виникнення фолікулярної ангіни вагітної стає боляче ковтати, жінка відчуває ломоту, біль і слабкість у всьому тілі. При проходженні через глотку їжі болять, наповнені гноєм, фолікули. Але у деяких жінок під час вагітності симптоми можуть бути і більш стертими. У період вагітності фолікулярна ангіна дуже небезпечна. Часто таке захворювання веде до такої неприємності, як переривання вагітності і загибелі плоду. Інтоксикація, висока температура, кисневе голодування, нестача вітамінів можуть стати причиною викидня. Необхідно особливо ретельне спостереження за вагітною, щоб виявити вчасно аномалії розвитку дитини внаслідок цього захворювання.


Лечим горло. Какое полоскание полезное - Доктор Комаровский - Интер

Що зробити вагітній жінці при виникненні фолікулярної ангіни

При виникненні болю в горлі вагітна жінка повинна негайно викликати лікаря. Лікування фолікулярної ангіни проводиться в стаціонарі, під контролем фахівців. Вагітним жінкам підбирають препарати, які безпечні для дитини. Звичайні антибіотики, які показані при ангіні звичайним людям, вагітним жінкам протипоказані. Але у випадку, якщо немає можливості викликати лікаря відразу потрібно дотримуватися деяких правил.

Необхідно вагітної, щоб убезпечити і себе і дитину, лягти в ліжко, щоб зайвий раз не напружуватися. Необхідно відразу ж почати полоскати горло. Це можна зробити розчином фурациліну, відваром ромашки або сольовим розчином (чайна ложка солі, розбавлена в склянці води). Вода повинна бути не гарячою, щоб ще більше не нашкодити горлу.

Якщо у вагітної при фолікулярній ангіні висока температура, то можна використовувати парацетамол, але по одній таблетці, через великий проміжок часу. Аспірин вагітним приймати протипоказано. Постарайтеся знизити природним шляхом температуру. Можна прийняти прохолодний душ, покласти на лоб холодну серветку. Не можна вагітним натиратися спиртом - це зашкодить малюкові. Високу температуру вагітним потрібно збивати обов'язково. На ранніх термінах вагітності температура, яка вище 38 градусів може стати причиною вроджених вад у дитини.

При фолікулярній ангіні виникає сильна слабкість в організмі і є зовсім не хочеться. Ні в якому разі відмовлятися від їжі не можна. Дуже важливо для матері і дитини приймати їжу, яка містить в собі багато білків і вітамінів, особливо вітаміну С.

Ще один важливий момент - необхідно вагітній жінці приймати багато рідини. При високій температурі, яка характерна для фолікулярної ангіни, втрачається організмом досить багато рідини. Тому прийом рідких напоїв просто необхідний для вас і малюка. При зневодненні організму можуть бути найважчі наслідки для вагітності. Крім цього прийом рідини значно полегшує стан в період хвороби. Не можна при фолікулярній ангіні пити гарячі, кислі напої, щоб не дратувати горло ще більше.

Як тільки у жінки з'явиться можливість, необхідно викликати лікаря. Спеціаліст призначить потрібні для вагітних ліки і проконсультує, як лікуватися далі. Обов'язково при фолікулярній ангіні вагітним необхідно проконсультуватися з лікарем-отоларингологом. Ангіна, особливо фолікулярна, може нести за собою дуже сумні наслідки. Наприклад, функціональні порушення плаценти, порушення розвитку плоду, викидень.

Пам'ятайте, що при вагітності не можна самостійно собі призначати ніяких антибіотиків. Своєчасне лікування ангіни в період цікавого положення, особливо такої складної як фолікулярної, ви зможете уникнути неприємних наслідків.

{/LikeAndRead}

rss