Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Ігри для малюків

Опубликовано: 03.09.2018

видео Ігри для малюків

Розвиваючі ігри-вікторини для дітей 3-5 років...Дошкільні ігри

Дидактичні ігри для дітей віком до року займають дуже важливу нішу в житті малюка. У процесі таких ігор навіть дуже маленька дитина може придбати і поліпшити свої нові навички, познайомившись з усім, що його оточує і проявити свої можливості. Отже, давайте негайно пограємо з малюком!


Комахи для дітей Розвиваюча гра для малят

Грати з малюком в дидактичну гру для дітей до року необхідно починати з першого місяця його життя. І тут ви запитаєте: в які ігри можна грати з малюком? Вам достатньо трохи пофантазувати, а все інше ми спробуємо вам підказати.

Ігри-заняття малюків до року з дидактичними іграшок

Дані гри для дітей підійдуть від першого дня, після народження і до 3-5 місяців.

спостереження

Мета: викликаємо у малюка фіксацію іграшки за допомогою погляду.

Над ліжечком, де лежить малюк, на тлі світлого стелі зміцнюємо яскраву іграшку більшого розміру. Цю іграшку дитина повинна розглядати і фіксувати на ній свій погляд. Батьки повинні в ласкавою формі говорити з малюком про цю іграшці, наприклад, «Ах, який літачок!». Дитина в цей момент зосереджується на іграшці. У дітей дорослішаючи, така реакція може викликати «комплекс пожвавлення».

Пошук іграшки по її звучання

Мета гри: виробити у дитини навик прислухатися до звуків і знаходити джерело звучання.

Покажіть малюкові звучну іграшку, потім сховайте її, але при цьому необхідно, щоб вона продовжувала видавати звуки. Мама повинна запитати дитину: «Куди втекла іграшка?». Кроха почне прислухатися і шукати об`єкт очками. Для правильності орієнтування ви повинні показати ще раз іграшку, а потім заховати її повторно, але вже в іншому місці.

Дидактичні ігри-заняття для малюків віком від 6-7 до 9-10 місяці

Повторюй за мно

Мета гри для крихти: навчити дитину наслідувати дорослому, після чого по словесної прохання змусити його самостійно проробляти певні дії.

Візьміть іграшку і почніть з її допомогою показувати різноманітні дії. У цей момент ваше завдання - спонукати дитину до дії.

Ускладнити гру можна за допомогою руху іграшки і прохання повторити це самостійно. Далі можна перейти на іншу систему і словесно спонукати дитину до дій, наприклад, «Сережа, штовхни ця кулька!».

«Що заховано в коробці?

Мета гри для дитини до року: навчити дитину складати і виймати предмети з коробки, відкривати її.

Вам знадобляться дві яскраві коробки (одна більшого розміру, інша - меншого). Ці коробки не повинні бути металевими. Тепер в берете і демонстративно ставите предмет в коробку, що не має кришки. Дитина повинна дістати іграшку і сам покласти в коробку інший предмет. Ускладнюємо гру, поміщаючи іграшку в коробку, що закривається і просимо дитину повторити все те ж саме, що і в першому випадку.

Дидактичні ігри-заняття для малюків у віці від 9-10 місяців до одного рік

«Відкриваємо самостійно!

Мета: вчимо малюка відкривати іграшки, що мають роз`ємну функцію.

Вам знадобляться роз`ємні кулі, матрьошки. Покажіть дитині спосіб дії предмета, а після чого надайте йому можливість повторити все показані вами дії.

Грати з малюком в цю гру рекомендовано в невимушеній формі. Бажано, щоб батьки хвалили дитину і заохочували його. Така гра повинна проходити в невимушеній і бавить малюка формі.

«Домашній театр

Це сюжетна гра, мета якої - за допомогою іграшок втілити в життя побутові дії. Таку гру можна влаштувати у вигляді подання, сюжет якого ви повинні придумати самі. Головне, щоб малюк зміг зрозуміти заплановану вам сюжетну лінію.

«Гра пірамідкою

Мета: виробити у дитини результативні дії.

Покажіть малюкові зібрану пірамідку, після чого на його очах розберіть її і зберіть. Після чого запропонуйте вашому чадо самостійно зібрати і розібрати предмет.

«Кубик на кубик

Мета: виробити самостійний результат своїх дій.

Візьміть різнокольорові кубики, що відповідають розміру руки малюка. Запропонуйте дитині ставити кубик на кубик, а потім підходять за розміром іграшки зверху.

rss