Навигация по сайту
Популярные статьи
Как засолить огурцы в домашних условиях вкусно и быстро
Опубликовано: 06.11.2018
Здравствуйте, дорогие мои! Эту статью надо было бы написать месяцев на 4−5 пораньше. Но, лучше поздно, чем вообще не написать. Тема сегодняшнего разговора — как засолить огурцы. Может, кто-нибудь и сейчас воспользуется рецептом.
Засолка огурчиков является очень важным делом для любой хозяйки . Соленые огурцы хорошего качества должны быть твердыми , душистыми , зелеными и не пересоленными . Для того чтобы достичь такого эффекта необходимо придерживаться некоторых важных правил.
Краткое содержание
Как засолить огурцы: важные правила
Для засолки следует выбирать хорошие сортовые огурцы , толстокожие , зеленые и небольшие по размеру ; Огурцы для соления необходимо собирать в сухую погоду ; Солить огурчики на зиму следует в августе ;

Засолка огурцов на закуску
Холодный быстрый способ засолки
Огурцы — на 3 -х литровую банку; Чеснок — 3 зубчика; Приправы ( укроп , хрен , листья вишни , смородины , перец горошком , перец красный ); Соль — 3 ст. ложки.Приготовление :
Перед засолкой замочить огурцы на 2 часа . Уложить на дно листья , чеснок ( порезать и положить в середину и сверху ) и приправы . Далее развести в 0 ,5 стакана холодной воды , лучше родниковой , соль — 3 столовых ложки. Залить огурцы .Если огурцы на хранение — выносим на холод . Если к употреблению — держим в тепле 3 -е суток . Тогда у вас получатся вкусные малосольные огурчики.
Горячий способ соления огурцов
Соль растворяется в кипятке; В рассол следует добавить приправы и пряности ( укроп , хрен , листочки , можно даже дубовые , перец ) затем все это немного проваривают ( пару минут ) и заливают огурцы; Банки оставляют на неделю — не закатывая . После этого доливается рассол — и можно закатывать банки и ставить на хранение .Огуречные хитрости
Щепотка горчичных семян поможет предотвратить взрывание банок ; В этом поможет и 1 ложка ст . спирта ; Если под крышку положить несколько тонких кусочков хрена — огурцы не заплесневеют ; Кора дуба сделает огурцы очень хрустящими ; Для более быстрого просола у огурцов срезают хвостики или немного накалывают их с помощью вилки .Теперь вы знаете как засолить огурцы на зиму в домашних условиях. Если статья вам понравилась — поделитесь ею с подружками в соцсетях. А также расскажите в комментариях о своих способах заготовки огурцов. И не забудьте подписаться на обновления блога — у нас много интересного!
Автор: Ольга Стрижич
Привіт, дорогі мої! Цю статтю треба було б написати місяців на 4-5 раніше. Але, краще пізно, ніж взагалі не написати. Тема сьогоднішньої розмови - як засолити огірки. Може, хтось і зараз скористається рецептом. P>
p>
Засолка огірочків є дуже важливою справою для будь-якої господині. Солоні огірки гарної якості повинні бути твердими, запашними, зеленими і не пересоленими. Для того щоб досягти такого ефекту необхідно дотримуватися деяких важливих правил. P>
Короткий зміст p> Як засолити огірки: важливі правила Для засолювання слід вибирати хороші сортові огірки, товстошкірі, зелені і невеликі за розміром; Огірки для соління необхідно збирати в суху погоду; Солити огірочки на зиму слід в серпні; Бочонок для засолювання повинен бути новим, найкраще дубовим, об'ємом не більше одного відра, але якщо буде застосовуватися стара посуд - її необхідно кілька разів випарувати з ароматичними травами, а потім висушити і провітрити; Це є одним з важливих етапів засолювання: якщо посуд недостатньо чистий, огірки можуть не вийти; Сучасні господині застосовують банки, але їх також необхідно вимити і ретельно простерилізувати; Вода для засолювання повинна бути найчистіша; Якщо вода буде дуже м'якою - огірочки втратять пружність, а якщо занадто жорсткою - придбають металевий присмак; Розсіл: на відро води кладуть 400 -600 грам солі. Потім все це кип'ятять, поки сіль не розпуститься. Н еобходимо обов'язково знімати пінку. Після чого приготований розсіл потрібно процідити і для охолодження поставити на лід; Дуже важливий і правильний вибір прянощів для засолювання. Раніше огірки солили в дубових бочках, від цього вони набували особливий аромат. Саме тому не варто забувати про вишневих і дубових листках, які використовуються в якості прянощів. До аждая господиня використовує хрін, часник, кріп, селера, петрушку, листя смородини. У деяких варіантах застосовують ще й гострий перець, лавровий лист, естрагон, материнку, майоран, м'яту та інші прянощі. Зелень, крім аромату, ділиться ще і вітамінами. Але слід готувати її безпосередньо перед засолкою, щоб вона не втратила вітаміни, ефірні масла і свої корисні властивості. Ще один важливий момент: не варто класти занадто багато часнику - він зменшує хрусткі властивості огірків; Правильне зберігання також є важливим фактором якості огірків. Під час засолювання в огірках накопичується молочна кислота, яка, діючи спільно з сіллю, стає прекрасним консервантом. Але при високій температурі огірки можуть втратити смак і стати м'якими. Чим нижче буде температура для зберігання - тим краще. Найбільш оптимальним варіантом є температура + 1. У погребі, там, де сухо і прохолодно, солоні огірки будуть зберігатися дуже тривалий час; Засолка огірків на закуску Холодний швидкий спосіб засолювання Огірки - на 3-х літрову банку; Часник - 3 зубчики; Приправи (кріп, хрін, листя вишні, смородини, перець горошком, перець червоний); Сіль - 3 ст. ложки.
Приготування: p> Перед засолкою замочити огірки на 2 години. Укласти на дно листя, часник (порізати і покласти в середину і зверху) і приправи. Далі розвести в 0, 5 склянки холодної води, краще джерельною, сіль - 3 столових ложки. Залити огірки.
Якщо огірки на зберігання - виносимо на холод. Якщо до вживання - тримаємо в теплі 3 -е діб. Тоді у вас вийдуть смачні малосольні огірочки. P> Гарячий спосіб соління огірків Сіль розчиняється в окропі; У розсіл слід додати приправи і прянощі (кріп, хрін, листочки, можна навіть дубові, перець) потім все це трохи проварюють (пару хвилин) і заливають огірки; Банки залишають на тиждень - НЕ закочуючи. Після цього доливається розсіл - і можна закочувати банки і ставити на зберігання. огіркові хитрості Щіпка гірчичного насіння допоможе запобігти підривання банок; У цьому допоможе і 1 ложка ст. спирту; Якщо під кришку покласти кілька тонких шматочків хрону - огірки не запліснявіють; Кора дуба зробить огірки дуже хрусткими; Для більш швидкого Просолов у огірків зрізають хвостики або трохи наколюють їх за допомогою вилки.
Тепер ви знаєте як засолити огірки на зиму в домашніх умовах. Якщо стаття вам сподобалася - поділіться нею з подружками в соцмережах. А також розкажіть в коментарях про свої способи заготовки огірків. І не забудьте підписатися на оновлення блогу - у нас багато цікавого! P>
Автор: Ольга Стріжіч p>