Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Где заказать сайт
В наше время, которое можно с большой долей уверенности и убежденности назвать весьма стремительно меняющимся в плане технологий, для ведения собственного бизнеса предпринимателю требуется много чего

Продать часы в ломбарде
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins. Куда продать золотые часы? Необходимость в продаже предметов роскоши возникает нередко. Иногда единовременно нужна крупная сумма денег, и тогда

Кабели и маты купить в Киеве
Системы отопления сегодня гораздо продуктивнее в работе и экономичнее в использовании, чем это было совсем недавно. Если, например, сравнивать традиционное центральное отопление, укомплектованное современным

≡ Купить IN-THERM в Киеве
Отопительные системы в наше время стали более продуктивными и экономичными. Даже, если сравнивать на обычную печь, а центральное отопление, укомплектованное современным котлом с теплым полом, то последний

Реальный мир
Те наши современники, которые думают о завтрашнем дне и всегда стараются быть в курсе событий, пристально следят за событиями в стране и в мире. Мы живем в непростое время стремительных перемен, что требует

Завод металлоконструкций «СПК-Чимолаи
Сам процесс производства металлической конструкции включает в себя 6-ть операций: обработка металла, подготовка, склепка, сборка или сварка всей конструкции, грунтование, отгрузка и покраска всей конструкции.

Купить футбольную форму в Украине
Футбольная  форма  компании  S. A. F. «Проблема судей в том, что они знают правила игры, но не понимают самой игры». говорил один из самых уважаемых футбольных британских тренеров и менеджер

Худи мужские с капюшоном
Одежда нужна каждому человеку, и с этим не поспоришь (кроме, разве что, жителей каких-нибудь тропических островов, которые прекрасно обходятся набедренными повязками из шкурок от бананов, но речь у нас

Кирилівка Федотова коса

Опубликовано: 29.10.2018

видео Кирилівка Федотова коса

Отдых в Кирилловке. Федотова коса. Сколько стоит съездить на море 2016

Саме підходящим місцем для зміни локації українські туристи називають Федотову косу в Кирилівці . Особливо якщо на все про все десять днів, а відпочити по-справжньому дуже хочеться.Проведи свою відпустку на Косі Федотової!

Пляжний сезон в самому розпалі, а відпустку все ще не відпрацьований? Тоді пакуйте валізи і поспішайте надолужити згаяне. Тим більше, що на Федотової косі якісно відпочити може кожен бажаючий, причому за привабливими цінами і відразу на двох берегах - теплого Утлюксого лиману і ласкавого Азовського моря .


Кирилловка: НОМЕРА У МОРЯ - база отдыха прямо на пляже (Федотова Коса)

Як дістатися?

Залізничного сполучення в селищі немає. Самі ближні станції ЖД знаходяться в Запоріжжі, Якимівці та Мелітополі. Від них до центру смт. Кирилівки добираються на маршрутних таксі та рейсових автобусах. Міжміські автобуси мають прямий маршрут: Харків-Кирилівка, Київ-Кирилівка і т.д.


Азовское море Кирилловка Федотова коса Базы Миг,Тетерев, Сан лайт, Полесянка, Огонек, Бригантина

З самої Кирилівки на Федотову косу регулярно курсують таксі і маршрутки на Степок . У курортній зоні досить назвати базу відпочинку водієві, і він зупинить точно поруч з нею. Щоб потрапити в самий кінець коси - легендарний острів Бірючий , доведеться проїхати пропускний пункт. Але після шторму, дорога туди, як така, відсутня.

Куди заселитися?

Літня відпустка на море неминучий, як сезонне відключення гарячої води. І якщо хочеться, щоб він пройшов без сучка і задирки, то шукати вигідні пропозиції від готелів, готелів і санаторіїв Федотової коси потрібно не на безлічі сайтів, а на одному. З найбільшим вибором, де немає прихованих платежів, а вся інформація об'єктивна, максимально точна і зважена.

Федотова коса йде в море на 45 км. Вона найдовша на всьому узбережжі Азова, але досить вузька. Тому всі бази відпочинку (навіть другої лінії) розташовані прямо біля моря.

Чим далі від центру Кирилівки, тим чистіше піщані пляжі і морська вода. Тут номера різної комфортності пропонують сотні баз відпочинку, серед яких добре себе зарекомендували « Червоні вітрила », « Водний світ ». Остання має власний пляж, басейни з морською водою, зону барбекю, дитячий та спортивний майданчик.

Федотка пропонує всі види відпочинку: від дорогого, респектабельного до сімейного та бюджетного. Щоб по приїзду не зіткнутися з незручностями, бронювати корпус або номер на базі рекомендують заздалегідь.

Чим зайнятися?

Як все-таки здорово, коли на курорті все в одному місці - від готелю до моря два кроки, а аквапарк з дельфінарієм всього в двох хвилинах ходьби.

Якщо зрушити трохи далі по косі, потрапляєш в царство широких піщаних пляжів без глиняних обривів. У перервах від прийняття сонячних ванн, можна приводити тіло в форму, влаштовуючи неспішні запливи в водах теплого і достатнього глибокого для Азова моря. Навколишня природа, фонтани ультрафіолету і шум хвиль, що набігають начисто вивітрять з голови всі стреси.

Кілька способів провести відпустку в Кирилівці на Федотової косі, щоб потім весь рік заздрити собі самому:

1. Влаштувати солодке байдикування, спробувати самі колоритні страви і отримати красиву бронзову засмагу.

2. Обов'язково відвідати найбільший в Україні аквапарк, поплавати з дельфінами і покататися на колесі огляду.

3. Розважити себе шопінгом на місцевому ринку без відриву від йодистого запаху моря, яким на курорті просякнуте здається все.

4. На власні очі побачити, як з дивовижною планомірність і постійністю суша протистоїть стихії - дослідити Федотову косу до самого кінця з відвідуванням заповідника Бірючого.

5. Порибалити в Утлюкському лимані, в ньому ж прийняти гарячі ванни мінімальної глибини і пройтися під вітрилом на водній дошці.

6. Відвідати місцеве джерело з цілющою водою і грязями.

Федотова коса - рецепт для тих, хто любить Україну і хоче насолодитися її мальовничими красотами сповна.

rss