Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Заявки на участие в торгах по банкротству
19 января 2013 г. вступила в силу новая редакция закона Украины от 22.12.2011 № 4212-VI «О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом». Одним из наиболее значимых изменений

Модернус (Москва)
Совершенство — это единственное в человеке, что не имеет предела. Как стать лучше самостоятельно и перестать бездействовать? Почему хочется расти, несмотря на стабильность? Как начать стараться, а не

Займ денежных средств
Но, если займодателем является физическое лицо, а ссуда  выдаётся под определённые проценты, то у кредитора могут возникнуть налоговые обязательства в виде уплаты подоходного налога с полученной

Изготовление и монтаж лестниц
Вы никогда не задумывались над тем, почему древесина не только в плане изготовления ступеней является наиболее востребованным строительным материалом? Ответ на этот вопрос закопан не так уж и глубоко,

Рольворота москва
Если приход в любой театр начинается с вешалки, то первым этапом при строительстве гаража будет выбор рольворот или рольставень. Качественные рольставни для вашего гаража будут защищать внутреннее помещение

Стоимость продвижения сайтов Seo
Каждый знает о том, как же всё-таки важно продвижение своего собственного сайта. Ведь в наше время у каждой компании есть свой сайт и бывает очень и очень сложно продвинуть как-то свой сайт в поисковых

Цифровые принтеры
Практически у всех, кто переключается с традиционных печатных машин на цифровую печать, есть свои преимущества в стоимости и времени. С помощью цифровой печати исключаются расходы на печатные формы,

Страховка за границу
Не паниковать и обратиться в полицию. Там вы напишите заявление, с которым нужно отправиться в консульство. Здесь вам оформляют временное удостоверение личности. Вы же взяли с собой внутренний паспорт

Найкращі настільні ігри для дітей: монополія, барабашка, діксіт

Опубликовано: 29.09.2018

Вилазки в ліс, катання на лижах, ковзанах, санках і ковзанах – це все зрозуміло і здорово. І що ще потрібно взимку хлопцям і дівчатам, а також їхнім батькам? Але як бути, якщо з погодою не пощастило і навіть пристойного сніговика зліпити не з чого?

Або роки беруть своє, і хочеться вигукнути: «Ось у нашому дитинстві замети були ого-го, не те що нині!», чи дійсно настає глобальне потепління, але все частіше справжня зимова погода не радує нас навіть на Новий рік. Замість хрусткого снігу під ногами – сльота, з неба сиплеться не те крупа, не то крижаний дощ, загалом, висовувати ніс з теплого затишного будинку немає жодного бажання! Видно, доведеться провести під дахом усі вихідні, за винятком рідкісних атак, наприклад, у критий каток.

Але ми не сумуємо, як співали в одному чудовому мультфільмі: «Багато на світі веселих витівок!» Ті, про яких піде мова, називаються настільні ігри. Вони ж «настільні ігри». Їх зараз багато, на будь-який смак і гаманець.

Настільні ігри були популярні завжди. Споконвіку люди розважалися, пересуваючи фігури накресленим полю, кидаючи кістки, перекидываясь картами. Такі ігри не вимагають фізичних витрат, зате розвивають розум, захоплюють і відволікають від проблем. Затишний вечір у колі сім’ї з дітьми можна провести, розклавши на столі гру, яка перенесе вас в інший світ. Більшість ігор не вимагають ніякої попередньої підготовки, так що вперед, до нових перемог!

«Монополія»

Довгі роки саме ця гра лідирує у світі «настільних ігор». Щоправда, нашому поколінню вона була відома під назвою «Менеджер», але суть від цього не змінювалася, купували і продавали з захопленням і ми, і наші батьки. Навіть гроші домальовували вручну. Є що зараз своїм дітям розповісти!

Нехай вас не збивають з пантелику десятки варіацій: «Монополія Дісней», «Монополія Росія», «Моя перша монополія» та інші, вибирайте класику, не помилитеся.

«Скрабл»

Ще одна гра, не здає свої позиції, незважаючи на зміну поколінь гравців. Принцип кросворду зрозумілий усім. Якщо ваша дитина тільки почав гризти граніт науки, запропонуйте йому пограти в «Скрабл Джуніор» – барвистий варіант гри, доступний навіть першокласнику. Дітям постарше буде цікавий «Скрабл Несподівані повороти».

Примітка: з радянських часів існує аналог гри «Ерудит». Не менш гарний.

«Дженга» (або «Вежа»)

Класична гра на спритність рук і вміння досягати рівноваги в прямому сенсі. Башточка на акуратних дерев’яних брусочках змусить затамувати подих всю сім’ю від малого до великого! Здавалося б, що цікавого? Ні розум, ні фантазія не потрібні, однак, повірте, вам гарантована буря емоцій!

«Заборонений острів»

Гра унікальна тим, що є не просто дитячої настільною грою, до якої дорослі члени сім’ї можуть зійти, щоб провести дозвілля зі своїми чадами, ні, це дійсно сімейна гра, мета якої згуртувати гравців у єдину команду. Діти отримають шанс показати батькам, на що вони здатні, а батьки навчаться прислухатися до їхньої думки. Ну а всі разом не помітять, як захопляться пригодами на Забороненому острові. Картки, жетони, фігурки артефактів навіть приємно тримати в руках. Графіка настільки хороша, що з першого ходу занурює гравців в таємничу атмосферу, придуману творцями ігор.

«Гноми-шкідники»

В «Мафію» грали хоча б раз у житті? Творці «Гномів-шкідників» розвинули її детективну ідею, додали динаміки, в результаті вийшла гра, що змушує швидко думати, переконливо говорити і спілкуватися з кожним «подільником». Ідеальний варіант для довгих зимових вечорів. Можна пограти вдвох з дитиною або залучити всіх членів сім’ї, а також гостей. Разом веселіше!

«Барабашка»

Весела гра на реакцію. До вашої уваги фігурки: білий барабашка, сіра мишка, зелена пляшка, синя книжка і червоне крісло. Плюс ряд карток, на яких зображено все те ж саме, але інших кольорів. Завдання гравців – швидко визначити відповідність картки і фігурки і схопити останню. Регіт на весь будинок забезпечення!

Примітка: «Барамелька» і «Барбарон» – більш «просунуті, ускладнені версії «Барабашки». Орієнтуйтеся на вік свого школяра.

«Сплячі королеви»

Зовні гра може здатися дівчачому, але насправді здатна захопити і хлопчаків, оскільки крім казкових сюжетних ліній про королівських осіб, драконів і чарівних паличок використовується і її Величність Математика. У правила гри навіть включена можливість самостійного складання арифметичних завдань.

«Діксіт»

На відміну від більшості сучасних ігор, побудованих на логіці, «Діксіт» вимагає включення лівого півкулі, інтуїції, асоціативного ряду. Прекрасний спосіб для батьків відпочити від офісної рутини, а для дітей – від шкільного конвеєра засвоєння готових знань.

Перше, що привертає ще до усвідомлення правил гри, – картинки на її картках. Вони одночасно по-дитячому милі і по-дорослому абстрактні. До них і потрібно буде вигадувати асоціації. Кожен розкриється по-новому перед іншими домочадцями, хоча, здавалося б, ви вже знаєте один одного як свої п’ять пальців.

Примітка: при купівлі ви зіткнетеся з вибором між класичним варіантом гри, її дитячими, «лайт» версіями і «Имаджинарумом» з куди більш психоделічними малюнками. Спробуйте класичний «Діксіт», в неї цікаво грати і дорослим, і школярам, і навіть їх молодшим братишкам і сестренкам років з трьох.

Сучасні настільні ігри перетворилися в щось більше, ніж просто набір картонок з шестигранними кубиками. Зайшовши в будь-який магазин іграшок, ви здивуєтеся, який дизайн знайшли і з якою фантазією виконані ігрові поля, картки, фігурки і численні додаткові елементи. З таким розмаїттям вибору можна пережити не одну зиму, і неважливо, наскільки холодною вона виявиться, тому що вас будуть зігрівати позитивні емоції! Ненудних вам вечорів. Грайте і вигравайте.

rss