Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Індивідуальний проект будинку – що врахувати?

Опубликовано: 06.11.2018

видео Індивідуальний проект будинку – що врахувати?

Закон "Про комерційний облік комунальних послуг" дозволить заощадити на оплаті тепла і води

Як створити будинок своєї мрії: план будівництва власними руками.



Будь-архітектор спершу проектує будинок перед тим, як його побудувати. Якщо ви відчуваєте в собі сили і бажання творити, можна зробити проект свого будинку самостійно, але все таки кращим варіантом буде індивідуальний проект будинку на замовлення. У наш час для цього не обов’язково переводити тонни паперу на креслення. Існує багато спеціальних комп’ютерних програм, де можна створити об’ємну модель, вибравши і матеріали, і кольору для свого майбутнього житла. Тому перше, що необхідно вибрати – це інструмент для створення креслення. Сучасні технології полегшують вам життя.


Дизайн интерьера в Ужгороде,Фасад,ландшафтный дизайн ,авторский надзор +380509370632

Мета виправдовує засоби:

По-друге, потрібно враховувати призначення своєї побудови: чи буде це будиночок для гостей або великий будинок, де ви будете жити постійно. Плануйте свою ділянку. Проектуйте будинок так, щоб вистачило місце для інших будівель, наприклад, для колодязя, собачої будки, повітки або палісадника, якщо вам це необхідно. Важливо знати, скільки людей буде жити в будинку постійно, і скільки зазвичай до вас приїжджає гостей, щоб усім могло вистачити місце. Від цього залежить кількість житлових кімнат, ванних і туалетів, всіх входів і виходів, ширина коридорів і багато іншого. Виходите з переваг всіх членів вашої родини. Будинок може і повинен відповідати образу вашого життя. Наприклад, для людей, які люблять приємна напівтемрява, навряд чи підійдуть кімнати з великими вікнами. Від призначення будівлі залежить і вибір матеріалів для майбутнього будівництва.


Газове опалення легалізувати ч3

Приносимо в будинок світло і тепло:

Плануючи будинок, подбайте про якісну схемою всіх життєво важливих комунікацій: електрики, вентиляції, газопостачання, тепла і води. У плані вашої земельної ділянки повинна бути інформація про місця прокладки цих комунікацій. При цьому враховуйте рельєф ділянки, і обов’язково відведіть місце для стоянки будівельної техніки. У готовому інженерно-технічному проекті важливо вказати місце для розміщення пожежної сигналізації, стаціонарного телефону, «тривожної кнопки», системи заземлення будинку від грози. Ці дрібні, здавалося б, деталі полегшать будівництво і ваше життя в майбутньому.

Думайте і творіть:

Створюючи план для будівництва самостійно, в першу чергу виходите з вашого бюджету. Не захоплюйтеся. Якщо ви використовуєте план будинку з Інтернету, пам’ятайте, що в ньому може не бути вказано важливих деталей. Найчастіше це лише коротка схема, так як готові докладні проекти від архітекторів зазвичай коштують чималих грошей. Краще вивчити кілька чужих задумів і вже на їх основі створити свою. Готовий проект покажіть знайомому архітекторові – так ви виправите дрібні недоліки. План будинку повинен бути зрозумілим не тільки для вас, але і для адміністрації району, де ви отримаєте дозвіл на будівництво.

rss