Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Проекти будинків з мансардою: чи варто включати мансарду в майбутню будівлю?

Опубликовано: 09.01.2019

Проектування майбутнього будинку лежить в основі інженерних робіт.  Без проекту ви не отримаєте дозволу на будівництво, не кажучи вже про те, що детальний план являється основою втілення будь-якої ідеї. Сьогодні ми розповімо про те, які переваги несе у собі проектування будинку з мансардою. Як наявність мансарди впливає на загальний план будинку, чи відобразиться це на фінансовій складовій інженерних та будівельних робіт? Розпочнемо із самого початку.


До кінця року у Полтаві хочуть почати демонтаж гаража швидкої допомоги

 

Мансарда (мансардний поверх) -  це горищний поверх будинку. Повністю або частково його фасад утворюється поверхнею даху.  Останнім часом у нашій країні будинки з мансардами стають біль популярними і для цього є вагомі причини. По-перше, будинок з мансардою коштує набагато менше, ніж двоповерховий будинок. По-друге, зберігаючи кошти ви отримуєте додаткову житлову площу, яку можна використовувати за власним бажанням. Наприклад, зробити з неї кабінет, бібліотеку, зручне спальне місце або щось інше. Незвичайна геометрія стін дозволяє експериментувати, втілюючи незвичні дизайнерські рішення. Передивляючись вже існуючі проекти будинків з мансардою ви переконаєтеся, що мансарда може бути повноцінною кімнатою.

 

Подробиці по проекту:  http://www.cottage.com.ua/project.php?id=2043

 

Особливості мансардного даху:

 

1.      Економія коштів на будівельних матеріалах

 

Кроквяна конструкція замінює облицювальні матеріали та обробку стін, тому ви маєте можливість заощадити на будівельних матеріалах. Здається зовсім незначна економія, але вона лишає у бюджеті дуже вагомий слід.

 

2.      Індивідуальна конструкція мансардного даху

 

Щоб використовувати простір мансардного даху з максимальною ефективністю, треба ретельно обміркувати і спланувати конструкцію даху. Тоді ви отримаєте максимум корисної площі. Різні форми даху забезпечують різну площу мансарди. Наприклад, під чотирьохскатним дахом буде менше корисного простору, а під двохскатним (завдяки меншій кількості  скосів) - більше. Якщо дах спирається не на перекриття, а на основну стіну, то з’являється додатковий простір.

 

Деталі проекту:   http://www.cottage.com.ua/project.php?id=2029

 

3.      Необхідність надійної ізоляції крівлі

 

При створенні проектів будинків з мансардою треба пам’ятати, що значна частина коштів з бюджету буде витрачена на встановлення наступних засобів захисту: пароізоляція, гідроізоляція, теплоізоляція. Справа у тому, що розмір площі зіткнення мансардного поверху із зовнішнім середовищем завеликий. Тепло з будинку підіймається нагору, і концентрується на внутрішній поверхні даху, а дах весь час знаходиться під впливом погодних умов. Це сприяє зменшенню кількості тепла у приміщенні. Гарна ізоляція вирішує усі проблеми, пов’язані з дефіцитом тепла.

 

4.      Незвичний дизайн приміщення, створений скошеною стелею

 

За допомогою професійного дизайну та сучасних матеріалів, скошена стеля і стіни мансарди можуть стати «родзинками» у вашому інтер’єрі. «Сліпі зони» між стелею та підлогою обладнати для встановлення шухляди, полиць та ін.. Мансардні вікна теж грають важливу роль у стилістичному образі кімнати. Зверніть увагу на природні матеріали, такі як дерево, бавовна, каміння та шкіра. Вони дуже природно виглядатимуть на вашій мансарді.

 

Займаючись проектами будинків з мансардою майстер повинен враховувати основні будівельні матеріали з яких буде збудовано дім або котедж. Перше місце у переліку матеріалів займає дерево (каркасна технологія, брус, колода), потім йде цеглина, піно блоки, незнімна опалубка (монолітна). Існує також безліч способів комбінування цих матеріалів, яке дозволяє вигідно застосувати кожен із них, звести до мінімуму недоліки та посилити достоїнства. Детальних проект, якісні будівельні матеріали, добросовісна робота інженерів та будівельників -це основа успішно збудованого котеджу або будинку.

 

 

 

 

 

 

rss