Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Вкусные кулинарные рецепты с фото
Делюсь со своей удачной находкой – киш с кабачком. Попробовал сегодня вечером, вышло чудесно – сочная и легкая начинка. И ничего удивительного, кабачок в яично-сливочной смеси – это очень вкусно, сам

Сдать в ломбард Samsung Galaxy
Не так давно, компания Samsung выпустила новый флагман Samsung Galaxy S9. Samsung Galaxy S9+ вполне заслуженно можно назвать технологическим лидером среди Android-смартфонов премиального сегмента.

Кий Кий Невструева С. 2ч Классика Эбен насечка в Москве. Купить по цене 65000 р.
У этого кия классический вид запила, этот запил также называют Венским или «Ласточкин хвост». Это самый распространенный и популярный запил в киестроении. Запил представляет собой переклейку разных пород

В Днепре новый случай ботулизма – женщину заразила рыба (ВИДЕО)
В Днепре медики зафиксировали новый случай ботулизма – заболела 49-летняя женщина. Как говорится в сюжете ТСН, женщина попала в реанимацию, поев вяленой рыбы, которую сама же и приготовила. С начала

Кий Чухно 2ч Мастер 6+4 Эбен/Макасар гравировка в Москве. Купить по цене 56000 р.
У этого кия классический вид запила, этот запил также называют Венским или «Ласточкин хвост». Это самый распространенный и популярный запил в киестроении. Запил представляет собой переклейку разных пород

I
Когда водитель проворачивает ключ зажигания, электрическая энергия подается на стартер. Этот прибор в первые секунды работы автомобиля является единственным, кто питается от аккумулятора (АКБ) и помогает

Изготовление брелоков на заказ
Вот такая дилемма возникает в  хороших ресторанах: гостям у  вас так уютно и  здорово, что уходить никто не  хочет. Хорошо гостям, плохо вашей прибыли. Ресторану нужно побыстрее закрывать

Окна Краснодар
Жилища современных людей стали более уютными, а рабочие места более комфортными. Фасады зданий стали красивыми, а интерьеры эстетически привлекательными. Всего этого стало возможным добиться во многом

Програма-шпигун для Андроїд - функції утиліт, огляд найпопулярніших, виявлення та інсталяція

Опубликовано: 21.10.2018

Програми та спеціальні програми на смартфонах все більше використовуються нами в повсякденному житті. Ми звикаємо з їх допомогою робити покупки, здійснювати фінансові операції, спілкуватися з друзями по всьому світу. Якщо виникне необхідність додатково проконтролювати коло спілкування вашої дитини, прослухати розмови співробітників фірми або членів сім’ї, вам знадобиться програма-шпигун для android або ios, яку легко завантажити та встановити на смартфон. Вона виявиться корисною для контролю за дітьми, літніми людьми, домашнім персоналом або працівниками.

Що таке програма-шпигун

Для користування сервісом контролю за телефонами необхідна особиста реєстрація на сайті розробника програми. При реєстрації необхідно запам’ятати логін, пароль для входу на сервіс, підтвердити ваш телефон або адресу електронної пошти. Програми-шпигуни відрізняються один від одного функціями контролю, видами представлення вам «знятої» з контрольованого апарату інформації. Це може бути скрін екрану, таблиця дзвінків, смс, записи розмов. Програма для стеження за телефоном Андроїд повинна бути приховано від користувача завантажена, встановлено, активована на смартфоні.

Типи програм-шпигунів

Програми віддаленого контролю за смартфонами підрозділяються на наступні типи:

відстеження діяльності користувача в месенджерах WhatsApp, Viber, Facebook, VK; віддалене керування відеокамерою або мікрофоном на пристрої для контролю в режимі реального часу; контроль своїх і чужих смс, голосових повідомлень; прослушка дзвінків; визначення місця розташування контрольованого апарату.

Функції шпигуна

Здійснюючи контроль за смартфоном, програма-шпигун на Андроїд реалізує функції стеження і протоколювання всіх дій об’єкта. Зібравши інформацію, в залежності від виду вибраних вами функцій, на ваш смартфон або комп’ютер через інтернет утиліта надасть можливість отримувати дані:

журнал вхідних, пропущених, вихідних дзвінків абонентів з їх іменами, тривалість бесіди; аудіозаписи телефонних розмов; перелік і тексти смс, ммс повідомлень з часу їх отримання чи відправлення; фото-, відеоінформацію, зняту шпигунської камерою контрольованого апарату; поточне місце розташування абонента з онлайн відстеження переміщень за допомогою геолокаціі з базових станцій GSM-оператора або GPS-навігації; історію відвідин сторінок браузера смартфона; облік завантажуються, встановлених, використовуваних додатків; звуковий контроль оточення за допомогою віддаленого управління мікрофоном.

Шпигунські програми для Android

Серед асортименту пропонованих програм-шпигунів є безкоштовні утиліти, які при аналізі та перевірці виявляються неефективними. Для отримання якісної інформації необхідно затратити засобу для збору, зберігання фото-, відео-, аудіоінформації. Після реєстрації на сайті розробника клієнт отримує особистий кабінет із зазначенням підключених функцій контролю, зібраною інформацією.

Платна програма для прослушки мобільного телефону для Android розробляється з урахуванням необхідності задоволення самих вибагливих замовників за кількома параметрами:

простота установки; непомітність знаходження на контрольованому смартфоні; зручність для замовника отримання і збереження зібраної інформації.

Neospy

Однією з найпростіших шпигунських програм для комп’ютера або смартфона є Neospy (неоспай). NeoSpy Mobile для платформи Android є легальним додатком, завантаження якого можливо з Google Play. При завантаженні нової версії NeoSpy Mobile v1.9 PRO з установкою, скачуванням архіву апк, можливі параметри, при яких програма не буде відображатися в списку додатків Google Play, зможе стежити за клавіатурою смартфона, перехоплювати фотознімки з камери. Вартість використання програми залежить від вибраних функцій.

Talklog

Більш серйозним є шпигун телефон Андроїд Talklog. Перед його установкою на смартфоні необхідно буде відключити антивірусне програмне забезпечення. Потрібно дозволити встановлення програм з інших джерел у налаштуваннях безпеки телефону. Сервіс Talklog – повноцінний шпигун, здатний отримати практично всю інформацію про діяльність об’єкта контролю. Утиліта має безкоштовний режим ознайомлення з її можливостями і кілька базових безкоштовних функцій. Вартість, в залежності від необхідного вам функціоналу.

Flexispy

Програма-шпигун для андроїд Flexispy включає величезну кількість способів доступу до смартфону – перехоплення смс, ммс-повідомлень, прослуховування телефону, запис телефонних розмов, зчитування діалогів з 14 внутрішніх чатів (Facebook, WhatsApp, Viber, Skype, WeChat, Telegram та ін), перехоплення виклику в реальному часі, прослуховування оточення телефону через мікрофон, ще понад 140 функцій.

Mobile Tool

Шпигунське додаток MobileTool для операційної системи Андроїд надасть вам інформацію про дзвінки, SMS, MMS, місцезнаходження телефону, телефонної книги. Воно здатне видаляти свій ярлик із списку додатків. Вам будуть доступні функції перегляду фотографій, захисту від крадіжки шляхом блокування апарата, включення сирени. Вся інформація буде доступна у особистому кабінеті на сайті програми. Є пробний дводенний режим перевірки функціоналу, знижки залежать від строку використання.

Mobile Monitoring

Мобільний шпигун для Android Mobile Monitoring (мобайл моніторинг) після реєстрації на сайті вибору тарифного плану та оплати зробить доступним збереження телефонних розмов, функцію диктофона, збереження всіх SMS-повідомлень, геолокацію розташування телефону, побудова маршрутів пересування. Програма працює на смартфонах будь-яких мобільних операторів.

Як встановити на телефон программу-шпигун

Установка мобільного шпигуна починається з реєстрації через інтернет на сайті виробника, вибору тарифного плану, оплати послуг. Потім надається посилання, яку необхідно ввести в браузері смартфона для скачування програми. Деякі програми-шпигуни для Андроїд доступні через Google Play, викачуються, як звичайні програми. При установці і активації програми буде потрібно дозвіл доступу до всіх необхідних для її роботи функцій смартфона. Може знадобитися дозвіл використання програм, які отримані з невідомих джерел.

Як виявити шпигунську програму на Андроїд

Більшість програм-шпигунів для Андроїд мають функції маскування свого перебування в смартфоні. Вони можуть виключати себе зі списку додатків, не виявляти своєї активності в періоди користування телефоном. Виявити таке програмне забезпечення можуть багато антивірусні програми. Для захисту від шпигунського і шкідливого програмного забезпечення варто завести звичку раз на тиждень запускати повну перевірку телефону або настроїти автоматичний запуск за розкладом. Основними ознаками роботи на телефоні таких програм можуть бути:

гальмування роботи мобільного телефону; швидке розрядження батареї; невиправдане з’їдання трафіку інтернету.

Відео

rss