Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Товаров для дома
Таблица из СП 54.13330.2011 « Здания жилые многоквартирные» Указанная в нормах величина воздухообмена должна обеспечиваться для расчетных условий: температура наружного воздуха +5 оС, и температуры

Остекление фасадов зданий в Киеве
При создании подобной конструкции все строительные работы проводятся внутри здания, то есть подъемная спецтехника не требуется. Витражное остекление встречается из пластика и металла. С витражами здание

Светотехническая компания Киев
Раньше мы совершенно не задумывались, насколько важно правильно выбрать, на какую лучше сторону окна в квартире или доме должны быть расположены, так как особой возможности «перебирать харчами» ни у кого

Лечение алкоголизма
Алкоголизм – это разновидность токсикомании, для этого заболевания характерно пристрастие к алкоголю, несмотря на негативные последствия. Людям, которые пьют постоянно и часто уходят в запой, может

Уролог в Житомире
Перечень узких специализаций врачей способен привести пациента в легкое замешательство. Поэтому при любых патологиях вы посещаете участкового терапевта, чтобы он разобрался, куда вас направить дальше.

Класна консультація
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Адвокат по долгам
Профессия адвокат является одной из самых старинных. Впервые представители данного дела появились еще в Древнем Риме. В ту эпоху их называли патронами. Часто они не имели достаточного уровня знаний, за

Эксклюзивная дизайнерская женская одежда
Каждая женщина стремится выглядеть так, чтобы казаться окружающим эталоном женственности и хорошего вкуса. Но стоит справедливо заметить, что не каждая женщина  знает, как достигнуть в образе гармонии

Розвиток дитини далеко від зовнішнього світу

Опубликовано: 29.09.2018

видео Розвиток дитини далеко від зовнішнього світу

Daphne Koller: What we're learning from online education

Як у нас відбувається розвиток дитини ? Дитина з'являється на світ і ми ставимося до нього, як до істоти нерозумному, яке треба швидше напхати всякими знаннями, оточити його яскравими брязкальцями, вертушками, запустити швидше в роботу його ліва півкуля і заглушити праве. І нам це розвиток дитини вдається, найчастіше і найлегше.У племені Мамас прийнято час від часу відправляти майбутню матір народжувати в печеру. І розвиток дитини відбувається в цій печері.

В горах Південної Америки, в Колумбії, живе плем'я аборигенів. Сотні років тому, ще за часів іспанських завойовників, вони сховалися високо в горах. Вони повністю відмовилися від благ цивілізації і від спілкування з представниками цієї цивілізації.


Історія України

Це були Мамас. Вони думали, що все залежить тільки від їх волі, але те, що ми називаємо технічним прогресом, підступало все ближче і надавало таке згубний вплив на середовище проживання аборигенів, що врешті-решт змусило їх звернутися до цивілізованого зовнішнього світу через журналістів і телеоператорів і висловити своє застереження людству. Сенс цього застереження був такий: «Поважайте природу та її закони».


Rezonans Kanunu Nedir ve Kişisel Gelişim Eğitim

Розвиток дитини в печері

А ще вони повідали цивілізації про деякі свої особливих звичаях. Виявляється, у племені Мамас прийнято час від часу відправляти майбутню матір народжувати в печеру. І розвиток дитини відбувається в цій печері. Дитина росте в ній до 8-10 років і навіть не підозрює про існування зовнішнього світу.

Що вийшов з печери, він разюче відрізняється від всіх інших дітей. Фізичний зовнішній світ він не сприймає, він дитя світу нефізичного. Він пов'язаний з Творцем, він відає всяку мудрість. Що чим лікувати, чим харчуватися. У нього безпомилкове чуття, інтуїція, дар пророцтва. Не допускаючи зростаючого дитини до знань про матеріальне зовнішньому світі, ці аборигени вирощують генія.

У нас же розвиток дитини відбувається під впливом різних обмежуючих програм - наше здоров'я обмежена, тривалість життя обмежена, день-ніч обмежені, дитинство, юність, старість - все, що нас оточує. У мозку нашому засіла думка, яку звідти «треба обов'язково вижити».

Людство зараз набуло доступ до багатьох знань, які раніше або ховалися, або заборонялися. Ми нічого не знали про те, як влаштований наш організм, наш мозок. Але тепер-то ми знаємо, що в правій півкулі мозку зберігається вся інформація про все - про минуле, сьогодення, майбутнє, про Всесвіт, про життя на Землі. І ця інформація - «мати нашої інтуїції».

Розвиток дитини у нас

Як у нас відбувається розвиток дитини? Дитина з'являється на світ і ми ставимося до нього, як до істоти нерозумному, яке треба швидше напхати всякими знаннями, оточити його яскравими брязкальцями, вертушками, запустити швидше в роботу його ліва півкуля і заглушити праве. І нам це розвиток дитини вдається, найчастіше і найлегше. Замість того, щоб привчити дитину користуватися книгою мудрості, яка є у нього в голові, ми, впевнені в тому, що розвиваємо його, підсовуємо йому чистий зошит і вчимо писати каракулі.

Тому що нашому суспільству не потрібні генії. Адже навіть в племені Мамас не всіх дітей поміщають в печеру, а вже в нашому цивілізованому суспільстві і поготів. На все є свій шаблон. І поки ще тих, які вибиваються з цього шаблону, одиниці, держава мириться з їх існуванням, але коли прагнення до свободи стане масовим, тоді з'являться закони, що забороняють таке небезпечне інакомислення.

А поки в цьому немає необхідності - батьки самі, як шамани, брязкальцями відволікають своїх маленьких геніїв від скарбів, закладених в них.

rss