Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Що робити, коли пропадає новизна у відносинах

Опубликовано: 03.09.2018

Нерідко люди, які прожили разом багато років, виростили дітей, виявляють, що їх більше нічого не тримає разом. Здається, що відносини набридли, нічого нового і цікавого більше не станеться, а зі спілкування йде романтика і теплота у відносинах один з одним.

Все це разом зазвичай ще й посилюється сексуальним охолодженням. А чоловіки так і зовсім схильні впадати в паніку, варто їм лише помітити, що секс зійшов нанівець.

Подружжя часто говорять в таких випадках, що у них пропала новизна у відносинах. Багато хто думає, що це кінець сім`ї та шлюбу, адже відновити відносини не вдасться. Насправді, не варто панікувати і робити різкі рухи. Так само як не варто ігнорувати цю проблему. Якщо ви задумалися про те, що зробити, коли пропадає новизна у відносинах, вам варто усвідомити собі кілька важливих питань.

Варто зрозуміти, що охолодження один до одного у подружжя часто супроводжується пригніченим або гіпоактивність сексуальним потягом. Попросту кажучи, ви перестаєте хотіти один одного, а подружній секс починає асоціюватися з важкою працею або нелегкої обов`язком. Типове оману подружжя в такій ситуації - бажання урізноманітнити сексуальне життя за рахунок експериментів в ліжку. Ще гірше, якщо до цих експериментів підключається хтось третій - коханець або коханка.

Правильне і ефективне рішення ситуації, коли пропадає новизна у відносинах, зазвичай суперечить здоровому глузду. Воно полягає в тому, що для того, щоб позбутися від цієї проблеми охолодження в сексі, треба йти від протилежного. Потрібно не експериментувати з новими видами сексу з остогидлої чоловіком, а шукати і вирішувати проблеми більш високого порядку: емоційні, духовні, психологічні, моральні або проблеми, пов`язані з різного роду конфліктами.

Проблеми ці, як правило, дуже індивідуальні. Вони маскуються за типовими сварками з приводу невинесеного сміттєвого відра або незаправлений ліжку. Але в реальності вони рідко бувають схожими у різних сімей.

Накопичене роздратування, яке часто є причиною нудьги в шлюбі, може виникати з ряду ситуацій. У наш час все частіше причиною цієї проблеми стає змінилася роль жінки в суспільстві. Якщо жінка раптом досягла більш високого статусу, ніж чоловік, це провокує її проявляти свою владність і вдома. Чоловіки ж в більшості своїй вельми чутливі до маніпуляцій і реагують на них дуже агресивно. А якщо чоловік схильний уникати сварок, конфліктів і розборів відносин, він тисне в собі цю агресію, яка і стає причиною охолодження до дружини. Замість того, щоб виплеснути гнів, чоловік починає уникати спілкування з дружиною. Виникають незручні ситуації, коли жінка намагається спокусити чоловіка, і отримує відмову. Це дуже травмоопасная і небажана ситуація для розвитку відносин в сім`ї. Так що якщо ви думаєте про те, що робити, коли пропадає новизна у відносинах, в першу чергу, задумайтеся про роль дружини в родині. Вона не повинна бути провідною незалежно від матеріальних чинників. А якщо дружина не звикла бути відомою, їй варто подумати про те, щоб поділити сфери впливу і бути лідерами у вирішенні різних питань, які не перетинаються між собою.

Нерідко втрата чоловіком влади в сім`ї веде до того, що розвивається прихована боротьба за владу. Вона може приймати і явні форми, але частіше протікає у вигляді мовчазного протесту або ігнорування прохань і зауважень дружини. Це теж послаблює чуттєву основу відносин і веде до спаду емоційної близькості.

Ці проблеми з неправильним розподілом ролей в сім`ї тільки здаються серйозними. Насправді, на рівні здорового глузду будь-яка жінка здатна змінити свій стиль поведінки на більш м`який і жіночний. І часом тільки це одне може стати причиною зльоту відносин на нову висоту, стимулювати чуттєвість і спровокувати новий «медовий місяць».

Є більш серйозні причини емоційних охолоджень. До них відносяться, наприклад, невирішені конфлікти з батьками одного з подружжя. У відносинах подружжя приклади батьківських сімей обох взагалі грають важливу роль. Якщо у чоловіка або дружини є неопрацьований конфлікт з матір`ю або батьком, він може переноситися на чоловіка і провокувати скандали, в яких чоловік і не винен зовсім. Він всього лише асоціюється з порочним батьком, а реальних проблем не існує. Наприклад, якщо жінка виросла в родині невірного чоловіка, вона може бути надмірно ревнивою, надмірно контролювати чоловіка. А якщо чоловік не схильний до зрад, це його лише дратує і провокує явні чи приховані сімейні конфлікти.

Як би там не було, у всіх ситуаціях, коли пропадає новизна у відносинах, в першу чергу варто шукати причини явних, а частіше навіть прихованих сімейних конфліктів. Робота з цими конфліктами - ваш основний ключик до щастя, якщо ви хочете зберегти сім`ю.

rss