Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Остекление фасадов зданий в Киеве
При создании подобной конструкции все строительные работы проводятся внутри здания, то есть подъемная спецтехника не требуется. Витражное остекление встречается из пластика и металла. С витражами здание

Светотехническая компания Киев
Раньше мы совершенно не задумывались, насколько важно правильно выбрать, на какую лучше сторону окна в квартире или доме должны быть расположены, так как особой возможности «перебирать харчами» ни у кого

Лечение алкоголизма
Алкоголизм – это разновидность токсикомании, для этого заболевания характерно пристрастие к алкоголю, несмотря на негативные последствия. Людям, которые пьют постоянно и часто уходят в запой, может

Уролог в Житомире
Перечень узких специализаций врачей способен привести пациента в легкое замешательство. Поэтому при любых патологиях вы посещаете участкового терапевта, чтобы он разобрался, куда вас направить дальше.

Класна консультація
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Адвокат по долгам
Профессия адвокат является одной из самых старинных. Впервые представители данного дела появились еще в Древнем Риме. В ту эпоху их называли патронами. Часто они не имели достаточного уровня знаний, за

Эксклюзивная дизайнерская женская одежда
Каждая женщина стремится выглядеть так, чтобы казаться окружающим эталоном женственности и хорошего вкуса. Но стоит справедливо заметить, что не каждая женщина  знает, как достигнуть в образе гармонии

Личная жизнь Веденеевой Татьяны
Татьяна Веденеева знакома многим из детства, эта прекрасная женщина смотрела с экранов телевизора с улыбкой и лаской и запомнилась многим по передаче "Спокойной ночи малыши! ". Сейчас знаменитая телеведущая

Сервіровка великоднього столу - настільні композиції з природних матеріалів, теми пасхальної сервіровки - Сервірування - Кулінарний Едем

Опубликовано: 21.10.2018

> Не тільки багатому різноманітності страв на великодньому столі надається велике значення, але й безпосередньо самої сервіровці, яка при вмілому підборі кольорів і матеріалів здатна самим вирішальним чином вплинути на атмосферу свята.

Великдень - світле свято, що символізує відродження, нове життя, і щоб підкреслити піднесеність почуттів, яка, безумовно, охоплює кожної віруючої людини, слід вибрати теплу кольорову гаму для оформлення столу. Жовтий - як символ життєвої сили, радості, світла; зелений - уособлення природи і свіжості; червоний - колір любові, який у Великдень набуває більш глибоке значення, символізуючи безмежну любов Ісуса до всіх людей, чиї гріхи Він викупив своєю кров'ю.

А також нейтральний білий колір, який завжди виглядає урочисто, теплі пастельні тони, ніжні відтінки яскравих кольорів - все це розмаїття фарб може знайти своє гідне місце на вашому святковому столі.

Інша справа, як організувати наявну «палітру» так, щоб кольори гармоніювали між собою, і кожен з них був би на своєму місці. Багатовікові великодні традиції вже даютм деякі підказки.

Наприклад, для фарбованих яєць передбачалося спеціальне блюдо, в якому заздалегідь, тижні за два пророщували пшеницю або крес-салат. Така галявина, в молодій траві якою ховалися різнокольорові яєчка, була особливою прикрасою столу.

Щоб виростити травичку, потрібно насипати на тарілку трохи землі, змішати з нею зерна пшениці, вівса або крес-салату, долити водою до консистенції рідкої кашки і поставити в тепле місце. Через тиждень вже з'являться молоді сходи. «Полянка», зручно розташована посередині столу, може замінити традиційні на святковому столі квіти.

Замість «страви-галявинки» ви можете побудувати на святковому столі «моховитих гірку» і укласти на неї крашанки, а також встановити між шматочками моху невеликі квіткові горщики. Крім того, можна зафіксувати на ньому весняні квіти, гілочки дерев, «заховати» в поглиблення сплетені з прутиків і соломи «пташині» гнізда ... У створенні такого куточка природи із задоволенням візьмуть участь діти, і підкажуть вам нові оригінальні ідеї.

В якості альтернативи можна скористатися штучним мохом, який продається в спеціалізованих квіткових магазинах. Але якщо ви вирішили застосувати мох справжній, то чи не забудьтедстеліть під мох плівку, щоб захистити поверхню стільниці.

І ще одне суттєве зауваження: створювати таку природну композицію слід на столі відповідних розмірів, щоб було достатньо місця для всіх інших декоративних елементів, столових приладів і страв.

Якщо, сервіруючи стіл, ви вирішили максимально дотримуватися природного теми, то в цьому випадку краще відмовитися від скатертини, оголивши красу дерев'яної стільниці. Посуд теж краще вибрати таких матеріалів і форм, як прості глиняні миски, тарілки і гуртки.

Але така функціональна деталь як індивідуальна серветка має бути присутня у будь-якому випадку, краще з однотонної тканини, приємно поєднується за кольором з загальною гамою святкового столу. І вже зовсім чудово, якщо у вас є можливість влаштувати невеликий великодній полуденок або вечерю на природі: у дворі (на веранді) приватного будинку, або як варіант для міської квартири - організувати столик на балконі.

Якщо ви звикли до традиційного оформлення святкового столу - білі скатертини, серветки, столове срібло, порцеляновий або фаянсовий посуд, - то не варто категорично відмовлятися від стольелегантного варіанту. Підкреслити особливий привід можна за допомогою невеликих, але вельми оригінальних деталей сервіровки.

Наприклад, великодні яєчка можуть бути використані не тільки за прямим призначенням, але і в якості своєрідного запрошення до столу ... У Росії не поширений звичай ставити на стіл картки із зазначенням місць. У країнах Європи ж це цілком нормальна практика, яка допомагає гостям швидко знайти призначене кожному місце за столом, і до того ж творчо подані іменні картки надають особливий шарм загальної сервіровці.

Саме в якості таких іменних карток можуть виступити крашанки.

p> Для цього вам буде потрібно стільки пашотніц або чарочок для яєць, скільки буде запрошено гостей; а також по числу гостей - великодніх одноколірних яєчок, рожевих бутонів, коротко зрізаних біля основи, маркер, клей. На кожному яйці напишіть ім'я гостя, приклейте до тупого основи невеликої бутон троянди і помістіть «запрошення» в пашотніци в тому порядку, в якому хотіли б бачити гостей за своїм столом.

Можна зробити простіше - обв'язати кожне яєчко красивими стрічками і в утворилися бантики вставити невеликі картки. Погодьтеся, прояв уваги, особливо в дрібницях, завжди приємно.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
rss