Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Запись на прием к врачу
В современном мире мало кто может похвастаться крепким здоровьем. Даже молодые люди зачастую имеют проблемы с организмом, которые являются поводом для обращения к врачу. Количество проблем со здоровьем

Товаров для дома
Таблица из СП 54.13330.2011 « Здания жилые многоквартирные» Указанная в нормах величина воздухообмена должна обеспечиваться для расчетных условий: температура наружного воздуха +5 оС, и температуры

Остекление фасадов зданий в Киеве
При создании подобной конструкции все строительные работы проводятся внутри здания, то есть подъемная спецтехника не требуется. Витражное остекление встречается из пластика и металла. С витражами здание

Светотехническая компания Киев
Раньше мы совершенно не задумывались, насколько важно правильно выбрать, на какую лучше сторону окна в квартире или доме должны быть расположены, так как особой возможности «перебирать харчами» ни у кого

Лечение алкоголизма
Алкоголизм – это разновидность токсикомании, для этого заболевания характерно пристрастие к алкоголю, несмотря на негативные последствия. Людям, которые пьют постоянно и часто уходят в запой, может

Уролог в Житомире
Перечень узких специализаций врачей способен привести пациента в легкое замешательство. Поэтому при любых патологиях вы посещаете участкового терапевта, чтобы он разобрался, куда вас направить дальше.

Класна консультація
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Адвокат по долгам
Профессия адвокат является одной из самых старинных. Впервые представители данного дела появились еще в Древнем Риме. В ту эпоху их называли патронами. Часто они не имели достаточного уровня знаний, за

Історія друкарської справи » Реферати українською

Опубликовано: 22.10.2018

Те, що як перша щоденна газета у світі була випущена Лейпцигу 1 липня 1650 року, а 29 квітня 1660 року там-таки вийшла перша щотижнева газета, відомо всім. І те, що став самеЛейпциг був місцем установлення першою у світі рулонної офсетного машини та першої машини "сухого" офсету, мало хто знає.

У 1903 року заявив дуже важливих для поліграфії патенту. Перший - американцем Робертом Ф.Роджерсом (>Robert F.Rogers), щодо "половинної" офсетного машини. У цьому невідомо була побудована описана в патенті машина. Потім патент американцяЛ.С.Морриса (>L.S.Morris). Патент закупили фабрикою друкованихма-шин ">GeorgeMann" м. Лідс, Англія, але машина також була в експлуатацію. І, насамкінець, заявка на патент емігрував до США німця КаспараХеррманна (>CasparHerrmann) на6-красочную листову офсетну друковану машину, в реєстрації якого треба було відмовлено з посиланням цього разу вже наявні варіанти "непрямий" високої друку, застосовувані для друку на жерсті.


сюжет про книговидання.avi

>Звездним годиною для офсетного друку був 1904 рік, колиКаспарХеррманн і Іра Вашингтон Рубель (>Ira WashingtonRubel) заявили свій патент, що могла б стати найбільшим святом в ювілейний рікDRUPA-2004.

Про ідею "непрямий" друку Рубель писав у своїх спогадах. То справді був випадок із бракованими листами, в яких зворотному боці відтворилися відбитки тієї самої тиражу. Він поділився своїм відкриттям з чиказькимлитографом АлексомШервудом (>AlexSherwood) від використання ідеї для підприємства ">SherwoodSyndikate" під час виготовлення машин, що дістали назву ">Offset" (>off-set = осаджувати).Т.к.SherwoodSyndikat мав оголосити конкурс на виготовляти машини вже наступного рік, тоRubel поїхав до Англію, щоб знайти спонсора. Завдяки знайомствам, його винахід знайшло застосування для підприємства ">Steindruck-SchnellpressenfabrikGeorgeMann Ltd", який випускав машинилитографской друку, у місті Лідс. Першим покупцем ліцензії на листову офсетну машину у Німеччині була лейпцігська друкарняШвирса ">Werner&Stein" на модель ">Leipzig" лише 1909/1910 роках. Рубель доти не дожив, він помер Лондоні у 1908 року, двадцятидворічним 48 років.

>КаспарХеррман йшов до ідеї офсету через експерименти. Адже існували машини "непрямий" високої друку по жерсті з допомогою гумового полотна і літографські машини ">Zinkdruck-Rotarys", друкують з гнучких цинкових форм. Запропонував він братам Альфреду і ЧарльзуХаррисам (>Alfred andCharles Harris), а їх компанії Harris Press Kompani, свої послуги з переобладнання їх листових ротаційних машин високої друку, у листові офсетні. Підписання контракту відбулося 5 січня 1905 року, і почалося виготовлення листовий офсетного друкованої машини Harris.

Спільна робота скінчилася 1907 року, у тому рокуХеррман повернувся Німеччину. Він став пошук спонсора чи друкарні втілення та розвитку свої волелюбні ідеї. Щоб прогодувати сім'ю на свій власний страх і ризик свої гроші переобладнав які підлягають продажу листові ротаційні машини високої друку, що перебували для підприємства ">Maschinenbau-GesellschaftZweibrucken",представлявшем Harris у Німеччині. Було створено перша німецькалистовая офсетна друкована машина, названа ">Triumph", мала формат друку40х60 див і швидкість роботи до 5000отт/час. З осені 1907 року його шість місяців демонструвалася у роботі у Лейпцизі. Першим її покупцем стала друкарня ">LeipzigerGro?druckereiG.G.Roder".

Три дні потому після свого повернення СШАХерманн одержав у Німеччини патент 203612 на офсетну машину до друку з обличчя і зовнішньоторговельного обороту за принципом "гума до гумі", значення окрім неї хто б оцінив. Тільки фірма ">SchnellpressfabrikFrankenthal,Albert &Cie" придбала ліцензію на виготовлення листовий офсетного друкованої машини до друку з обличчя і зовнішньоторговельного обороту.

15 вересня 1910 року підприємець ЕрнстХеррманн (ErnstHerrmann), був власником лейпцизьким фабрики гумових валиківFelixBottcher і водночас керівником заводуVOMAG, відгукнувся про рекламу КаспараХерманна з газети ">KlimschDruckerei-Anzeiger".Эрнс був такийвосхищен ідеєю побудуватирулонную офсетну машину у цій патентом, що видав розпорядження заводуVOMAG побудувати таку машину над його, ЕрнстаХеррманнса, рахунок. І 25 березня 1912 року в підприємствіFelixBot-tcher у Лейпцизі відбулася демонстрація машини "Universal" - першої рулонної офсетного друкованої машини у світі. Машина було показано на виставціBUGRA 1914 у Лейпцизі, де замовляли в великою кількістю відвідувачів, зокрема і видавництвом ">LeipzigerNeuestenNachrichten" до друку недільної газети "DerSportsonntag".

Варто згадати у тому, щоКаспарХерманн займався ще й "сухим" офсетом. Це було між 1926 і 1930 роками, коли після Лейпцига продовжив своїисследо-вания у Відні. Він докладно досліджував цей спосіб пресі й показав результати на щорічної ярмарку в 1931 року на прикладах листовий офсетного друку, у форматах42х63 див і60х70 див і рулонної офсетного друку.Рулонная машина "сухого" офсету застосовувалася у видавництві ">LeipzigerNeuestenNachrichten" для випуску ілюстрованого докладання ">WeltimBild". Проте не зацікавився цим поліпшенням проти "мокрим" офсетом. Адже що тоді новий спосіб друку мав величезний потенціал майбутньої розвитку (порівняйте сьогоднішні розробкиHeidelberg-DI іKBA-Cortina). Однак у роки зусилля КаспараХерманна не були підтримані.

1932-го року він повернулося наЛейпциг і помер там у віці 63-х років 9 листопада 1934 року. Всі свої заощадження він залишив для досліджень, у поліграфії.

Список літератури

Для підготовки даної праці були використані матеріали із сайтуidlazur

rss