Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Технічний Паспорт на Квартиру

Опубликовано: 06.11.2018

видео Технічний Паспорт на Квартиру

Технічний паспорт на нерухомість -- навіщо він потрібен? Думка юриста.

Часто ми не замислюємося про стан, в якому знаходяться документи на квартиру, до виникнення ідеї проведення операцій з нерухомістю. І ось тоді з’являються проблеми з технічним паспортом. Давайте з’ясуємо, для чого потрібен цей документ, як його отримати і яка установа займається складанням технічних паспортів.


Технический паспорт БТИ на квартиру. Как получить.

Технічний паспорт на квартиру являє собою план квартири (виконаний в масштабі), з докладним і вичерпним описом всіх характеристик приміщення. Це і кількість кімнат, і загальна площа приміщення, висота стель, дата спорудження будинку і останнього капітального ремонту, інформація про перебудову, фактичне місце розташування (адреса) об’єкта, кількість поверхів у будівлі, тип опалення, наявність водопроводу, каналізації і т.д., інвентарний, реєстровий, кадастровий номери, відмітка про внесення відомостей про даний об’єкт до Реєстру об’єктів нерухомості, власник (особа, що володіє), використовувані будівельні та оздоблювальні матеріали, опис лоджії (балкона) – закрита, відкрита лоджія і т.д. Крім того, у технічному паспорті квартири вказується первинна, так звана інвентаризаційна вартість нерухомості, яка нижча за ринкову.


Технический паспорт БТИ

Таким чином, технічний паспорт є основоположним і необхідний при перекладі житлового приміщення в нежитлове, перебудові чи переплануванні житла.

В Україні Технічний паспорт складається на житло при первинній інвентаризації і є її результатом. Тобто, після завершення будівництва нових багатоквартирних будинків, забудовник вперше замовляє отримання технічного паспорта на багатоквартирний будинок для реєстрації прав. Умовно можна говорити про те, що паспорт на квартиру в багатоквартирному будинку є свого роду складовою частиною технічного паспорта будівлі. Але при цьому, обов’язком власника даного житла буде отримання технічного паспорта на конкретну квартиру. Всі зміни в об’єкті капітального будівництва (перепланування, реконструкція, переобладнання, зміна рівня інженерного благоустрою і т.д.) обов’язково повинні бути зроблені тільки з дозволу органів БТІ, узгоджені з ними і відображені в документах на квартиру. Це буде вже вторинна або позапланова інвентаризація .

Вважається, що планова інвентаризація об’єктів нерухомості повинна проводитися кожні 5 років і технічний паспорт на квартиру не повинен бути старше 5 років, а план квартири в ньому і її реальне планування повинні відповідати.

Тому перевірка відповідності реального планування квартири з її планом в техпаспорті – найважливіша деталь підготовки до угоди. Слід звернути увагу на те, що переплануванням вважається будь-яка зміна загальної площі квартири, навіть незначна, і вимагає дозволу органів місцевого самоврядування. Бажано попросити Продавця квартири вирішити проблему, що виникла з планом БТІ ще до угоди. Інакше, на жаль, може виникнути ситуація, що після покупки квартири Вам доведеться платити штраф та узаконити перепланування, зроблене попереднім власником квартири в судовому порядку, що не дуже приємно.

Без сумнівів з січня 2013 року , демонополізація в сфері інвентаризації значно спростила процес її проведення, зробивши її більш зручною та зрозумілою.

ТОВ «Бізнес Ассіст» надає комплекс послуг з проведення технічної інвентаризації і відповідно виготовлення технічних паспортів на квартири в місті Києві та області для фізичних і юридичних осіб з подальшим оформленням технічного паспорта квартири для наших замовників на дані послуги.

Фахівці ТОВ «Бізнес Ассіст» пройшли необхідну атестацію архітектурно-будівельної комісії при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України та отримали кваліфікаційні сертифікати інженера по інвентаризації нерухомого майна, що, дозволяє їм якісно і оперативно виконувати технічну інвентаризацію квартир по Києву та Київській області .

Документи, які необхідно надати:

заяву на технічну інвентаризацію в письмовій формі; документи, що засвідчують особу – копія паспорта та ідентифікаційного коду замовника; оригінал правовстановлюючого документа на квартиру (свідоцтво, договір купівлі / продажу, дарча, і т.д.) і його ксерокопія; старий техпаспорт (при наявності); проектну документацію (якщо є); довідка з кооперативу і ордер (у разі приватизації) можливе надання додаткових документів (список не є вичерпним).
ВАРТІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ ТЕХНІЧНОГО ПАСПОРТА на квартиру
Об’єкт Технічної інвентаризації Строки оформлення Площа квартири Вартість
вартість послуг технічної інвентаризації квартир в м.КИЄВІ
КВАРТИРА від 3-5 днів до 100 кв.м. від 500 грн.
від 3-5 днів понад 100 кв.м. від 800 грн.
вартість послуг технічної інвентаризації квартир в КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
КВАРТИРА від 3-5 днів до 100 кв.м. від 650 грн
від 3-5 днів понад 100 кв.м. від 950 грн.

Від Вас знадобиться лише:

передплата 100% (при укладенні договору на проведення технічної інвентаризації); допуск нашого інженера для проведення інвентаризації у зручний для Вас час;

Крім того:

Ми працюємо по Києву та Київській області без бюрократичних процедур характерних для комунальних БТІ. Оперативно, за доступними цінами і на найвищому рівні, завдяки комплексному та відповідального підходу наших фахівців до питання. Безкоштовна юридична консультація при угодах та операціях з квартирами. Безкоштовна консультація з питань оцінки квартир та її подальше проведення, у разі необхідності, за мінімальними тарифами.

Звертайтеся до нас і ми вирішимо всі проблеми з оформленням технічного паспорта на квартиру. Оформлення технічного паспорта ви можете замовити прямо зараз за телефоном нижче, ми завжди вам раді.

Адрес: г. Киев, ул. Полковника Шутова 9А, офис 526, показать на карте

По телефонам: тел.: +38 (044) 331-1-332 , +38 (094) 831 13 32

e-mail: [email protected]

rss