Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

У Києві побили голову молодіжного осередку «Радикальної партії»

Опубликовано: 30.10.2018

У Києві невідомі побили керівника молодіжного крила «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігоря Бєлова, повідомив у п’ятницю, 26 жовтня, народний депутат від фракції «Радикальної партії» Дмитро Лінько.

За словами нардепа, у потерпілого діагностували струс мозку, переломи носа та щелепи. Нападники чекали в під’їзді будинку, де живе Бєлов. Після нападу вони вигукнули: «Останнє попередження».

Дмитро Лінько припустив, що напад пов’язаний із антикорупційною діяльністю «молодіжки». «Очевидно, що замовники цього замаху – одні з тих, хто став “жертвою” акцій протесту, які проводила молодіжка РПЛ, викриваючи нечистих на руку чиновників», – написав Лінько.

Фото Дмитра Лінька

Він також публічно звернувся до поліції з закликом розслідувати інцидент. Станом на ранок п’ятниці, 26 жовтня, на сайті поліції про цей випадок не повідомляється.

Нагадаємо, раніше громадський рух «ЧЕСНО» дослідив, як Олег Ляшко та його партія лобіюють інтереси Ріната Ахметова.

rss