Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

У Новомосковську витратили понад півмільйона гривень на оздоровлення дітей

Опубликовано: 07.02.2019

У Новомосковську у 2018 році на оздоровлення дітей з міського бюджету витратили 547 тис. грн. Це становить 99,3% від запланованого обсягу витрат.

Такі дані наведені в інформації про виконання бюджету за 2018 рік, оприлюдненій на офіційному сайті міськради.

На ці кошти оздоровили 992 дитини. Зокрема, 398,7 тис. грн коштував відпочинок  889 дітей у пришкільних таборах на базі навчальних звкладві міста.

Для 33 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за рахунок бюджетних коштів придбали путівки в літній оздоровчий табір «Орлятко» с.Орлівщина. Вартіть 1 путівки склала 4495 грн.

У 2019 році на організацію оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, планують витратити понад 620 тис. грн.

rss