Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Купить освещение по самой выгодной
— характер освещения (мягкий или жесткий свет); — способ получения освещения (направленный, рассеянный, отраженный); — направление света относительно объекта съемки (фронтальный, боковой,

Запись на прием к врачу
В современном мире мало кто может похвастаться крепким здоровьем. Даже молодые люди зачастую имеют проблемы с организмом, которые являются поводом для обращения к врачу. Количество проблем со здоровьем

Товаров для дома
Таблица из СП 54.13330.2011 « Здания жилые многоквартирные» Указанная в нормах величина воздухообмена должна обеспечиваться для расчетных условий: температура наружного воздуха +5 оС, и температуры

Остекление фасадов зданий в Киеве
При создании подобной конструкции все строительные работы проводятся внутри здания, то есть подъемная спецтехника не требуется. Витражное остекление встречается из пластика и металла. С витражами здание

Светотехническая компания Киев
Раньше мы совершенно не задумывались, насколько важно правильно выбрать, на какую лучше сторону окна в квартире или доме должны быть расположены, так как особой возможности «перебирать харчами» ни у кого

Лечение алкоголизма
Алкоголизм – это разновидность токсикомании, для этого заболевания характерно пристрастие к алкоголю, несмотря на негативные последствия. Людям, которые пьют постоянно и часто уходят в запой, может

Уролог в Житомире
Перечень узких специализаций врачей способен привести пациента в легкое замешательство. Поэтому при любых патологиях вы посещаете участкового терапевта, чтобы он разобрался, куда вас направить дальше.

Класна консультація
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Військова частина №89462 у Новочеркаську — ширма для "ДНР/ЛНР"?

Опубликовано: 21.10.2018

Розслідування команди InformNapalm.org завжди мають велику кількість фактів та доказів у вигляді фотографій, відео, скріншотів сторінок соціальних мереж, координат та карт, але цей матеріал можна вважати гіпотезою та вихідною точкою для наступних досліджень.

На минулому тижні в полон до українських силовиків потрапив кадровий російський воєнний Володимир Старков. Він служив у селищі Тейсин, де дислокується російська військова частина 55487, 6-й арсенал ГРАУ (Головне ракетно-артилерійське управління). З його свідчень відомо, що він охороняв ракети та снаряди – намагався перевестися кудись, але не вдавалося.

І ось його несподівано переводять до якоїсь частини в Новочеркаську – це майже рай, як порівняти з тайгою. Проте на місці з’ясувалося, що це якесь 12-те командування. У результаті на вибір дають служити або в “ДНР”, або в “ЛНР”.

Тут частина пазлу склалася, адже під час OSINT-розслідувань для InformNapalm волонтерам не раз траплялися дивні перерозподіли російських воєнних у… Новочеркаськ . Цікаво, що переводять їх чомусь без сімей. Дружини військовослужбовців зазвичай обурюються з приводу цього в коментарях на форумах і в групах соцмереж. (Ще одне непряме свідчення). Йдемо далі.

Ось список військових частин в Ростовській області .

А ось один дивний судовий розгляд від 23 квітня 2015 року, Краснодар, Краснодарський гарнізонний воєнний суд. (PDF рішення суду збережене на випадок видалення сторінки сайту).

Короткий опис судової суперечки:

Рішення суду

Підполковник Бекренєв А. Н. з в/ч 01228 отримав пропозицію піти на підвищення у в/ч 89462. Однак, коли дізнався, що частина розміщується в Новочеркаську, а не в Краснодарі, він починає судову тяганину проти рішення Міністерства оборони і програє: “На судовому засіданні заявник вимоги підтримав і в їхньому обґрунтуванні пояснив, що він проходить воєнну службу по контракту, перебуває в розпорядженні командувача військами Південного ВО, закріплений при військовій частині 01228. 21 березня 2015 р. командування частини запропонувало йому підвищення військової посади у військовій частині 89462. Вважаючи, що ця посада в м. Краснодар, він з призначенням погодився. 26 березня 2015 р. він дізнався, що запропонована йому посада в м. Новочеркаськ Ростовської області…”

Проте в/ч 89462 ви не знайдете ні в Краснодарі, ні в Новочеркаську, хоч, судячи з матеріалів суду, вона існує. Або існує лише на папері.

Зазвичай будь-яка військова частина обростає колишніми співробітниками, купою груп і згадувань в Інтернеті, але в цьому випадку ви не знайдете майже нічого, крім лаконічної переписки в групі НачФін у мережі ВКонтакті: https://vk.com/wall-28369781_36527 (архів https://archive.is/C3r5B )

Сама історія суду більш ніж дивна, зважаючи на результат: “почато процедуру звільнення заявника з військової служби”.

А тепер вгадайте, в якій саме в/ч у Новочеркаську служив полонений російський майор Володимир Старков? З власних джерел у силовому відомстві нам вдалося дізнатися, що на допиті Старков назвав ту ж саму “химерну” в/ч 89462.

Як бачимо, Старков погодився служити в цій військовій частині і опинився на Донбасі. Бекренєв відмовився – і його звільнили.

Польова пошта: Москва-400

Взагалі практика використання фіктивних номерів частин чи поштових індексів не нова для російської та радянської історії. Засекречені частини чи в/ч в гарячих точках отримували поштовий індекс “Москва-400″ .

Очевидно, в/ч 89462 – фіктивна військова частина, розташована в Новочеркаську, через яку проходять “відпускники” з “ДНР” та “ЛНР”. Можливо, таких військових частин набагато більше.

Нагадаємо, що саме під Новочеркаськом розташований  полігон “Кадамовський” . Той самий дивний полігон, на якому не зрозуміло хто вербував майкопських контрактників воювати в Україні.

Російська військова машина може створювати будь-які рівні секретності, але рано чи пізно вся інформація по дрібочці складається в цілісну картину російської агресії проти України.

Дружинам, що втратили російських “відпускників” можна порекомендувати написати до в/ч 89462, можливо, їм допоможуть привезти тіло додому. А дружинам ще живих “відпускників” рекомендуємо просто не пускати своїх чоловіків до сонячного Новочеркаська…

(c) Матеріал підготував Anton Pavlushko спеціально для InformNapalm.org

При передруку і використанні матеріалу гіперпосилання на автора та наш проект обов’язкове

Переклад на українську мову Valentyna Andrienko

rss