Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

MUTLU SFB 6ст-55
Бортовая сеть современного автомобиля, транспортного средства другого типа или спецтехники в состоянии работать автономно благодаря такому удивительному устройству, как аккумуляторная батарея. Естественно,

Необходима тематическая статья о спорте
заниматься спортом – это еще полдела. Нужно, чтобы это занятие приносило ощутимую и реальную пользу, повышая, как уровень физического здоровья, так и материального благосостояния, что не менее важно в

Купить искусственные цветы оптом
Природный камень – мрамор, гранит, травертин, кварцит – с давних времен широко используется в строительстве и отделке помещений. Также натуральный камень издавна применяют для создания самых разных предметов

Устного перевода
  Речевое общение может осуществляться и между коммуникантами, говорящими на разных языках. В этом случае будет иметь место межъязыковая (двуязычная) коммуникация. Поскольку Рецептор не в состоянии

Последовательный перевод
Используя Html редактор, хоть визуальный хоть нет, нам всегда необходимо находиться в сети. А использование другой специализированной программы позволит нам, когда к нам пришла муза, писать текст вдалеке

Товары творчество
У К. И. Чуковского есть формула: «Игра – творчество – развитие». Ключевым в этой фразе является творчество, как интегральное свойство личности, которое проявляет человек по отношению к миру и самому себе.

Услуги программиста 1С
Каждый, кто хотя бы изредка выходит в интернет, оставляет в Сети свои « цифровые отпечатки» . В меньшей мере — те, кто читает новости, в значительно большей — те, кто ищет информацию

IPTV online tv
ТВ плееры (тв проигрыватель, TV player) - программное обеспечение, позволяющее просматривать телевизионные каналы Интернет телевидения онлайн, спутниковые каналы, IP телевидение. Программа для просмотра

Військова частина №89462 у Новочеркаську — ширма для "ДНР/ЛНР"?

Опубликовано: 21.10.2018

Розслідування команди InformNapalm.org завжди мають велику кількість фактів та доказів у вигляді фотографій, відео, скріншотів сторінок соціальних мереж, координат та карт, але цей матеріал можна вважати гіпотезою та вихідною точкою для наступних досліджень.

На минулому тижні в полон до українських силовиків потрапив кадровий російський воєнний Володимир Старков. Він служив у селищі Тейсин, де дислокується російська військова частина 55487, 6-й арсенал ГРАУ (Головне ракетно-артилерійське управління). З його свідчень відомо, що він охороняв ракети та снаряди – намагався перевестися кудись, але не вдавалося.

І ось його несподівано переводять до якоїсь частини в Новочеркаську – це майже рай, як порівняти з тайгою. Проте на місці з’ясувалося, що це якесь 12-те командування. У результаті на вибір дають служити або в “ДНР”, або в “ЛНР”.

Тут частина пазлу склалася, адже під час OSINT-розслідувань для InformNapalm волонтерам не раз траплялися дивні перерозподіли російських воєнних у… Новочеркаськ . Цікаво, що переводять їх чомусь без сімей. Дружини військовослужбовців зазвичай обурюються з приводу цього в коментарях на форумах і в групах соцмереж. (Ще одне непряме свідчення). Йдемо далі.

Ось список військових частин в Ростовській області .

А ось один дивний судовий розгляд від 23 квітня 2015 року, Краснодар, Краснодарський гарнізонний воєнний суд. (PDF рішення суду збережене на випадок видалення сторінки сайту).

Короткий опис судової суперечки:

Рішення суду

Підполковник Бекренєв А. Н. з в/ч 01228 отримав пропозицію піти на підвищення у в/ч 89462. Однак, коли дізнався, що частина розміщується в Новочеркаську, а не в Краснодарі, він починає судову тяганину проти рішення Міністерства оборони і програє: “На судовому засіданні заявник вимоги підтримав і в їхньому обґрунтуванні пояснив, що він проходить воєнну службу по контракту, перебуває в розпорядженні командувача військами Південного ВО, закріплений при військовій частині 01228. 21 березня 2015 р. командування частини запропонувало йому підвищення військової посади у військовій частині 89462. Вважаючи, що ця посада в м. Краснодар, він з призначенням погодився. 26 березня 2015 р. він дізнався, що запропонована йому посада в м. Новочеркаськ Ростовської області…”

Проте в/ч 89462 ви не знайдете ні в Краснодарі, ні в Новочеркаську, хоч, судячи з матеріалів суду, вона існує. Або існує лише на папері.

Зазвичай будь-яка військова частина обростає колишніми співробітниками, купою груп і згадувань в Інтернеті, але в цьому випадку ви не знайдете майже нічого, крім лаконічної переписки в групі НачФін у мережі ВКонтакті: https://vk.com/wall-28369781_36527 (архів https://archive.is/C3r5B )

Сама історія суду більш ніж дивна, зважаючи на результат: “почато процедуру звільнення заявника з військової служби”.

А тепер вгадайте, в якій саме в/ч у Новочеркаську служив полонений російський майор Володимир Старков? З власних джерел у силовому відомстві нам вдалося дізнатися, що на допиті Старков назвав ту ж саму “химерну” в/ч 89462.

Як бачимо, Старков погодився служити в цій військовій частині і опинився на Донбасі. Бекренєв відмовився – і його звільнили.

Польова пошта: Москва-400

Взагалі практика використання фіктивних номерів частин чи поштових індексів не нова для російської та радянської історії. Засекречені частини чи в/ч в гарячих точках отримували поштовий індекс “Москва-400″ .

Очевидно, в/ч 89462 – фіктивна військова частина, розташована в Новочеркаську, через яку проходять “відпускники” з “ДНР” та “ЛНР”. Можливо, таких військових частин набагато більше.

Нагадаємо, що саме під Новочеркаськом розташований  полігон “Кадамовський” . Той самий дивний полігон, на якому не зрозуміло хто вербував майкопських контрактників воювати в Україні.

Російська військова машина може створювати будь-які рівні секретності, але рано чи пізно вся інформація по дрібочці складається в цілісну картину російської агресії проти України.

Дружинам, що втратили російських “відпускників” можна порекомендувати написати до в/ч 89462, можливо, їм допоможуть привезти тіло додому. А дружинам ще живих “відпускників” рекомендуємо просто не пускати своїх чоловіків до сонячного Новочеркаська…

(c) Матеріал підготував Anton Pavlushko спеціально для InformNapalm.org

При передруку і використанні матеріалу гіперпосилання на автора та наш проект обов’язкове

Переклад на українську мову Valentyna Andrienko

rss