Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Взяти кредит в Житомирі на вигідних умовах

Опубликовано: 10.01.2019

видео Взяти кредит в Житомирі на вигідних умовах

Як зняти грошi з пол. картки в укр. банкоматi

Взяти кредит в Житомирі можна на різних умовах. Пропозицій на фінансовому ринку маса, і головне в цій справі – зорієнтуватися, наскільки це буде вигідно. Клієнтам, які мають позитивну кредитну історію і довідку про доходи, найзручніше звертатися в банк. Там вони можуть без проблем отримати позику під низький відсоток і на тривалий термін. Якщо ж довідки про доходи немає, а кредитна історія далека до ідеальної, то краще звертатися в мікрофінансові організації. Вони охоче видають позики навіть проблемним клієнтам.


У Харківській області фермери купують техніку завдяки ПриватБанку - вигідні умови кредитування

переваги банків

низька ставка за користування коштами; тривалі терміни кредитування; відновлювальна кредитна лінія, якщо оформляється кредитна карта; наявність пільгового періоду, в ході якого не нараховується відсотків. можливість збільшити кредитний ліміт.

недоліки

високі вимоги до клієнтів; необхідність в документах, що підтверджують платоспроможність; тривалі терміни оформлення.

переваги МФО

швидкий розгляд заявок і отримання схвалення, до 30 хвилин; гроші можна отримати одразу ж; мінімальний пакет документів (паспорт і код); лояльне ставлення до клієнтів; можна взяти позику з 18 років.

недоліки

висока ставка за користування коштами, до 3% в день; короткі терміни кредитування, до 30 днів; відсутність пільгового періоду; великі штрафи в разі прострочення.

На що звернути увагу при оформленні кредиту в Житомирі

Отримати кредит готівкою в Житомирі не становить проблем, пропозицій такого типу дуже багато і розраховані вони на різні категорії клієнтів. Але перед тим як оформляти договір потрібно звернути увагу на деякі нюанси.

Наявність додаткових комісій. Дуже часто позики з низькою ставкою супроводжуються додатковими платежами, разовими або щомісячними. При розрахунках підсумкової суми їх потрібно враховувати обов’язково. Іноді вигідніше скористатися варіантом з більш високим відсотком, але без комісій.

Можливість дострокової виплати без штрафів. Навіть при оформленні кредиту в банку вигідніше віддати гроші до закінчення терміну дії договору. Тоді відсотків буде нараховано менше. Фінансові організації передбачають такий варіант і призначають одноразову комісію у вигляді певного відсотка від суми виплати за дострокове погашення. Тому кредит в Житомирі, де такі комісії не передбачені, є більш вигідним.

Житомир

Оцените эту запись
rss