Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Запись на прием к врачу
В современном мире мало кто может похвастаться крепким здоровьем. Даже молодые люди зачастую имеют проблемы с организмом, которые являются поводом для обращения к врачу. Количество проблем со здоровьем

Товаров для дома
Таблица из СП 54.13330.2011 « Здания жилые многоквартирные» Указанная в нормах величина воздухообмена должна обеспечиваться для расчетных условий: температура наружного воздуха +5 оС, и температуры

Остекление фасадов зданий в Киеве
При создании подобной конструкции все строительные работы проводятся внутри здания, то есть подъемная спецтехника не требуется. Витражное остекление встречается из пластика и металла. С витражами здание

Светотехническая компания Киев
Раньше мы совершенно не задумывались, насколько важно правильно выбрать, на какую лучше сторону окна в квартире или доме должны быть расположены, так как особой возможности «перебирать харчами» ни у кого

Лечение алкоголизма
Алкоголизм – это разновидность токсикомании, для этого заболевания характерно пристрастие к алкоголю, несмотря на негативные последствия. Людям, которые пьют постоянно и часто уходят в запой, может

Уролог в Житомире
Перечень узких специализаций врачей способен привести пациента в легкое замешательство. Поэтому при любых патологиях вы посещаете участкового терапевта, чтобы он разобрался, куда вас направить дальше.

Класна консультація
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Адвокат по долгам
Профессия адвокат является одной из самых старинных. Впервые представители данного дела появились еще в Древнем Риме. В ту эпоху их называли патронами. Часто они не имели достаточного уровня знаний, за

Як позбутися стресу за допомогою тварин і рослин

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як позбутися стресу за допомогою тварин і рослин

Психолог Наталя Підлісна розказала, чому Театр на Подолі викликав такий резонанс

На жаль, стрес в наші дні став мало невід'ємною частиною в житті багатьох людей. На це впливає і екологія, і неправильне харчування, і вічна гонка за лідерство, і недосип і так далі.


DOCUMENTAL,ALIMENTACION , SOMOS LO QUE COMEMOS,FEEDING

Щоб відновити сили, деякі вириваються на кілька днів з трудової рутини і відлітають на моря чи в гори. Щоб далеко від галасливого міста подихати свіжим повітрям і насолодитися природою. Адже не секрет, що проводячи час за містом, людина відчуває прилив сил, звільняється від напруженості і негативних емоцій. Дерева, рослини, річки, гори як би віддають свою позитивну енергетику і дають нам нові сили. На жаль, багато людей так звикли жити в стані вічного цейтноту, що не дозволяють собі навіть на кілька днів розслабитися. Почитайте статтю автора сайту «Сонячні руки» Лариси Кім «Відпочинок - необхідна частина людського життя» . Зрозумієте, чому не можна позбавляти себе перепочинку.


Our Miss Brooks: English Test / First Aid Course / Tries to Forget / Wins a Man's Suit

Але якщо немає можливості виїхати, хоча б ненадовго, з міста і провести час на природі, що робити? Як позбавлятися від стресу?

Домашні тварини та кімнатні рослини - ось ті «доктора», які допомагають переключити думки на позитив. Звичайно, далеко не всі пернаті й пухнасті звірі здатні це зробити. Ось про конкретні «рятувальників» від стресу ми і розповімо. А заодно ще вивчіть статтю «Як відчути смак до життя» на сайті «Сонячні руки» . Вона теж підкаже способи позбавлення від негативних емоцій.

Є навіть таке поняття, як зоотерапія. Ще з давніх часів одним з кращих «пухнастих докторів» вважалася кішка. Це миле створіння відчуває хворе місце людини. Якщо, наприклад, болить голова, кішка влаштовується в головах і своїми м'якими лапками починає робити масаж. Не можна не погодитися, що, коли ми гладимо кішку, виникають дуже приємні відчуття. Представниця сімейства котячих віддає нам свою позитивну енергію і настає спокій, умиротворення, позбавлення від негативу.

Кішки ідеально допомагають тим, хто страждає від депресій, емоційної втоми, стресів, апатії. Вони дуже відчувають настрій господаря і атмосферу в квартирі. Про те, як ще можна позбутися стресу, читайте в статті А. Гай http://parawoman.ru/budinok/radist-zhittja-cikavi-statti/722-jak-pozbutisja-stresu.html

Поряд з кішками стоять і собаки . Не дарма ж їх називають кращими друзями людини. Вони віддані, вірні, які розуміють. Як кішки, вони не лягають на болюче місце людини і не знімають негативну енергію масажем, у них інша місія. Собаки роблять нас більш активними. А рух, як кажуть, життя. Ця тварина, так грайливо виляє хвостиком, не може не викликати посмішку на обличчі. Собака ділиться з господарем своїм позитивом, життєвою енергією і витривалістю. Одні тільки ранкові прогулянки з домашнім вихованцем надають позитивний ефект на самопочуття і стан здоров'я людини. (Не забувайте правильно харчуватися, адже раціон дуже сильно впливає на наш імунітет. Корисні рекомендації знайдете на сайті «Сонячні руки» в статті «Як правильно харчуватися, чи є якісь правила правильного харчування?» )

Але варто мати на увазі, що тільки хороше ставлення до кішки і собаки дозволить їх власнику скористатися їх унікальними здібностями, виліковувати людини від стресу. Вони ж теж відчувають, як ви до них ставитеся. На нелюбов і халатне ставлення ви навряд чи отримаєте позитивну енергетику цих тварин. І нехай вони часом поводяться не так, як би вам, наприклад, хотілося, але тільки терпіння, увагу і щира турбота зроблять з шкідника сьогодення для вас друга і «доктора».

На жаль, у деяких людей є алергія на шерсть кішок і собак. І навіть при величезній любові до цих тварин тримати їх у будинку немає можливості. Для таких людей панацеєю може стати хвилястий папужка або канарка . Спів і щебетання птахів також піднімає настрій, знімає напругу, відволікає від поганих думок. Ну як можна не розчулитися, коли пичуга так забавно стрибає з жердочки на жердинку або повторює завчені фрази і слова ?!

Заспокоюють нерви, виводять з депресії також акваріумні рибки . Ваш акваріум може стати справжнім підводним царством, на яке можна милуватися годинами. Ви самі здатні стати творцем цілої водного світу, прикрасивши акваріум коралами, штучними гротами та замками. Краса завжди заворожує і прибирає нервову напругу, а різнокольорові рибки ідеально в цьому допоможуть.

Буває, звичайно, що людина в силу своєї завантаженості на роботі або через часті відряджень не може тримати в будинку домашніх тварин, птахів і риб, оскільки немає часу на їх відповідний догляд.

Є чудова альтернатива. Виділіть хоча б кілька годин на себе. Залиште рутинні справи на роботі і вирушайте в ... конюшню! Коні - це ті тварини, які здатні творити чудеса. Не дарма ж є навіть таке поняття, як іпотерапія. Коні допомагають діткам, які страждають аутизмом. Та навіть один тільки їх вигляд викликає у здорової людини захоплення і посмішку. Від спілкування з конем піднімається настрій, а після прогулянки верхи відчувається прилив сил і енергії. (Якщо ви часто відчуваєте занепад сил, прочитайте статтю Оксани Частковий «Задоволення як норма життя, або Як навчитися радіти життю і кожному дню?» на нашому сайті . Поради автора допоможуть поглянути на проблеми під іншим кутом)

Те ж саме можна сказати і про дельфінів. Переоцінити дельфінотерапію важко. Ці тварини просто майстри своєї справи. Варто лише п'ять хвилин поплавати з дельфінчиком , і людини просто не впізнати. Напруга випаровується, обличчя світиться від щастя, хочеться жити, творити і радіти кожному дню.

Крім тварин і птахів домашніми докторами є і деякі кімнатні рослини. Наприклад, тримаючи у себе вдома конкретний квітка, людина рідше хворіє і більш активний.

Отже, найкориснішими для здоров'я людини рослинами є:

- алое, яке поглинає отруйні речовини;

- спатифиллум - зменшує вміст токсинів в повітрі;

- аспарагус - дарує людям спокій і очищає квартиру від негативної енергетики;

- Геміграфіс - позбавляє від стресу;

- бегонія - знищує мікробів, знімає депресію;

- хедера або, по-іншому, англійський плющ - краще за інших поглинає вуглекислий газ і токсини;

- фікус - збагачує повітря корисними мінералами і солями, допомагає позбутися від переживань і стресу;

- хамедорея (бамбукова пальма) - відмінно збагачує повітря киснем;

- кактус - захищає від поганої енергетики;

- герань - вбиває мікробів, допомагає людині впоратися з гнівом і агресивністю;

- ехмея смугаста - заспокоює нервову систему, прискорює переварювання їжі;

- традесканція і хойя - не тільки очищають повітря, але і захищають людський організм від негативного впливу;

- сингониум - лікує кишкові захворювання і хороший при безсонні;

- хлорофітум - зволожує повітря, вбиває мікроби, зменшує вміст бензолу.

Проте варто мати на увазі, що в спальні ставити багато кімнатних рослин можна. Оскільки вдень вони виділяють кисень, але вночі його ж і вбирають в себе. Правда, в цьому правилі є винятки. Це стосується таких рослин, як кактус, каланхое, бегонія, хлорофітум, алое, спатифиллум.

rss