Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Класна консультація
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Адвокат по долгам
Профессия адвокат является одной из самых старинных. Впервые представители данного дела появились еще в Древнем Риме. В ту эпоху их называли патронами. Часто они не имели достаточного уровня знаний, за

Эксклюзивная дизайнерская женская одежда
Каждая женщина стремится выглядеть так, чтобы казаться окружающим эталоном женственности и хорошего вкуса. Но стоит справедливо заметить, что не каждая женщина  знает, как достигнуть в образе гармонии

Личная жизнь Веденеевой Татьяны
Татьяна Веденеева знакома многим из детства, эта прекрасная женщина смотрела с экранов телевизора с улыбкой и лаской и запомнилась многим по передаче "Спокойной ночи малыши! ". Сейчас знаменитая телеведущая

Консультации психологов
Психолог — это не мудрец, наделенный особыми знаниями о душе. Это специалист, изучивший некоторые закономерности функционирования психики и обладающий опытом взаимодействия с различными психическими

Заказ тортов в недорого на день рождения
Каждый человек раз в год бывает день рождения. Вы хотите купить ему особенный торт? Нет ничего проще! В нашей компании вы можете купить заказ тортов в спб недорого на день рождения. Торт не только испекут

Кодирование от алкогольной зависимости
К сожалению, многие наши соотечественники традиционно склонны к злоупотреблению спиртными напитками. Как известно, чрезмерное употребление спиртного вызывает зависимость и приводит к алкоголизму. Мирится

Поставки электроэнергии
Все мы знаем о том, что в наше время в нашей стране очень большой выбор различных вариантов поставки той или иной энергии. Если вас интересует поставка электрической энергии, тогда отличным решением для

Які вітаміни містяться в перепелиних яйцях?

Опубликовано: 29.09.2018

видео Які вітаміни містяться в перепелиних яйцях?

Правда і міфи про яйця

Перепелині яйця - це яйця, які видобуваються від птахів перепелів, вони відносяться до загону курообразних, через що мають схожі характеристики зі звичайними курячими яйцями. Перепелині яйця мають дуже малий розмір (приблизно з волоський горіх або навіть менше) і мають дуже характерну плямисте забарвлення.


Що треба їсти, щоб зміцнити імунітет та попередити депресію

Багато хто вважає, що перепелині яйця корисніші, ніж курячі, але це не зовсім так . По суті обидва ці види містять однакову кількість поживних речовин і вітамінів, в яйцях перепелів також можуть накопичуватися шкідливі бактерії, здатні викликати сильне отруєння.


Корисні властивості фініків

Більшість людей віддають перевагу курячим яйцям, вони коштують значно дешевше перепелиних, а розмір яйця допомагає зробити з його допомогою повноцінний сніданок. Саме з цієї причини лікарі говорять про те, що при відсутності алергії немає майже ніякої різниці між цими двома продуктами, тому людина може сміливо харчуватися простими і звичними всім яйцями.

Вміст вітамінів в 100 г перепелиних яєць

Яйця перепелів мають невисоку калорійність, одне яйце в середньому містить близько 20 ккал, тому його сміливо можна їсти тим, хто стежить за своєю фігурою, але при цьому, звичайно, варто враховувати спосіб приготування страви. Яйця також корисно їсти спортсменам або бажаючим зміцнити м'язи, так як вони у високій концентрації містять білок і протеїн, що є таким собі будівельним матеріалом для наших м'язів.

У 100 г (100 г - це приблизно 10 штук) перепелиних яєць міститься:

Вітаміни

Вітамін А 0,15 мг
Вітамін В2 0,8 мг
Вітамін В6 0,15 мг
Вітамін В9 0,06 мг
Холін 251 мг

Мінерали

Фосфор 226 мг
Натрій 141 мг
Калій 132 мг
Кальцій 64 мг
Магній 13 мг
Мідь 0,06 мг

Як видно з опису вище, перепелині яйця самі по собі містять відносно невелику кількість вітамінів, вони багаті тільки ретинолом (вітаміном А), який вкрай корисний для нашої шкіри, в основному в цій страві містяться різні мікроелементи, яких майже немає в такій же концентрації в інших продуктах харчування.

Користь перепелиних яєць

Як говорилося раніше, перепелині яйця украй корисні для організму, але вживати їх у їжу зовсім не обов'язково в тому випадку, якщо немає можливостей постійно їх здобувати. Вони, як і будь-який інший продукт, мають свої переваги і недоліки, з якими потрібно ретельно попередньо ознайомитися.

Відсутність алергічних реакцій

Як всім нам відомо, звичайні курячі яйця є дуже потужним алергеном, який часто провокує діатез або інші прояв алергії у дітей і дорослих. Основна відмінність перепелиних яєць полягає в тому, що вони не є алергеном як таким, реакція може бути тільки у випадку індивідуальної непереносимості з яких-небудь причин. Саме тому лікарі рекомендують всім молодим мамам давати цей продукт дітям, щоб не спровокувати алергію.

Відсутність "поганого" холестерину

Курячі яйця містять холестерин, який здатний закупорювати кровоносні судини і провокувати появу холестеринових бляшок. Але перепелині яйця містять у своїх жовтках так званий "хороший" холестерин, який в обов'язковому порядку повинен надходити в організм для його нормальної роботи, такий холестерин абсолютно нешкідливий і навіть корисний.

Поліпшення пам'яті і сприйняття

Ще кілька років тому японські вчені змогли довести, що саме перепелині яйця здатні сильно поліпшити пам'ять людини і підвищити його розумовий сприйняття. Після цього факту навіть вийшов закон, який свідчить, що дорослі повинні давати своїм дітям по кілька яєць на добу, так як це потрібно для їхнього здоров'я. Іншими вченими поки не доведено, що потрібно їсти яйця перепелів в такій кількості, але те, що вони позитивно впливають на нашу пам'ять, залишається незмінним фактом.

Вагітність

Даний продукт дуже показаний вагітним жінкам, які прагнуть підтримати свою красу і в цей період. Завдяки високому вмісту різних мікроелементів, цей продукт допомагає волоссю, шкірі і нігтям майбутньої мами залишатися красивими і здоровими.

Профілактика ракових захворювань

Цей продукт також буде вельми корисний для всіх прихильників здорового способу життя, високий вміст білка, протеїну і різних елементів допомагає організму краще протистояти різним недугам і, зокрема, ракових захворювань.

Потенція у чоловіків

Чоловіки особливо повинні цінувати цей продукт за те, що він позитивно впливає на чоловічу потенцію. Вся справа в фосфорі, який просто у величезній кількості міститься в даному продукті. У німецьких чоловіків навіть є свого роду традиція щодня випивати по сирому перепелиному яйцю з чайною ложкою горілки, настояної на шкаралупі волоських горіхів. Це дуже старий рецепт, який "прийшов" до нас з народу, ніхто з лікарів або науковців ніколи не намагався довести його ефективність, але ті, хто користується ним кожен день, стверджують, що він дійсно "працює".

Протипоказань для вживання продукту в їжу майже немає. Потрібно тільки завжди враховувати свої індивідуальні особливості, наприклад, якщо у вас є якась алергічна реакція або несприйняття білка. Тільки в цьому випадку даний продукт може дещо негативно позначитися на вашому здоров'ї.

Потрібно тільки завжди пам'ятати про дуже небезпечному сальмонельозі, про який багато хто забуває. Помилково вважається, що він може зустрітися тільки в курячих яйцях, але це не так. Перепелині яйця в цьому плані так само небезпечні, тому є їх краще всього вареними, а якщо все ж дуже хочеться випити сирими, то попередньо яйця обов'язково потрібно добре промити під проточною водою (можна з милом) і обов'язково обдати окропом.

rss