Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

ВНЖ, ПМЖ и Гражданство Испании
В миграционном законодательстве резидент — это тот, у кого есть разрешение на проживание в стране, в налоговом праве — тот, кто стоит на учете в налоговом органе и платит различные налоги. Человек может

Услуги электрика цена
Вы должны знать, что самым лучшим вариантом ремонта поврежденных участков электропроводки будет  полностью заменить поврежденный участок от распределительной коробки до розетки или выключателя. Но эта

Агро объявления
Ухоженные фермы и поля сегодня являются непременным атрибутом наших ландшафтов. А в основе этого великолепия лежит неустанный труд аграриев и доступ к надежным источникам информации. Важной составляющей

Заказ такси в Киеве от 30 грн
Если вы одиноки и мечтаете встретить достойного мужчину – эта статья для вас. В ней мы расскажем, что следует сделать, чтобы привлечь в свою жизнь любовь. Шаг 1 Как привлечь достойного мужчину - Поменяйте

Хостел
Нашим современникам довольно часто приходится путешествовать и проводить немало времени вне дома. Разумеется, даже вдали от дома хочется чувствовать себя в комфорте и в уютной, приятной обстановке. Несмотря

Организация детских праздников Одесса
Сценарий любого веселья должен быть легким для восприятия, увлекать маленьких зрителей и радовать их. Игры и развлечения должны быть доступными (правила понятны для всех детей, учтены возможности их исполнения),

Складская техника
На данный момент любое функционирование склада практически невозможно представить без специальной техники и прочего оборудования. Особенно это важно на больших складах, так как с помощью спец. оборудования

Штабелер электрический самоходный
Описание Штабелер представляет собой складское оборудование, предназначенное для подъема, перемещения и группировки грузов, которые слишком тяжелы для ручной транспортировки. Основной задачей штабелера

Як стати вікканцем

Опубликовано: 08.10.2018

Вікка - це духовна практика, а також релігія. У цій статті описані основні духовні принципи вікканцев. Це загальний огляд, який не стосується конкретних напрямків Віккі. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зверніться до джерел нижче.

Кроки

1

Вивчіть якомога глибше віру Вікка. Виділяйте на це навчання хоча б по 20-30 хвилин вашого часу. Часто згадувалося, що стати вікканцем можна тільки з дозволу вищого жерця або жриці. Це вірно, в строгому варіанті прийняття Віккі, але немає нічого, що могло б зупинити вас на цьому шляху, якщо ви зробили вибір - тільки ви можете судити про ваші почуття духовності! Є багато відокремлених вікканцев, які дотримуються всілякі традиції, знайдіть різну інформацію з різних джерел, будь це інтернет-сайти, язичницькі брошури, книги та ін.

2

Шануйте вікканскіх Повчання і Триєдиний Закон. Пам`ятайте про наслідки ваших дій. Чи не заподіюйте нікому шкоди свідомо. Чи не шкодите свідомо твариною, якщо ви від них відмовляєтеся. (Частина вікканцев проти поїдання м`яса, а деякі не поділяють цю точку зору. Останні повинні приносити їжу для двох або більше тварин, за кожне з`їдене тварина ... або, принаймні, робити приношення Богу і / або Богині.) І коли ви отримуєте щось хороше, не забудьте цим поділитися, і таким чином підтримувати здоровий баланс.

3

Святкуйте Саббата і Есбати . Ці Саббата являють собою якісь процеси в природі, як прихід весни або дні збору врожаю. Вікканскіх Новий рік на Самайн, щось на зразок комерційної версії Хеллоуїна. Саббата - вихідні або дні богослужіння і святкування. В інших релігіях сучасні селяни їх називають Суботами. Есбати - це святкування на основі місячного циклу. Деякі вікканци святкують убутну, що прибуває і повний місяць, інші ж святкують лише повний місяць. Есбат -це шабаш, зустріч, яка відрізняється від Саббата. Есбати можна охарактеризувати як можливість влаштувати «свято любові, яка зцілює роботи і психофізичного тренування». Багато хто плутає Есбат з дотриманням ритуалу повного місяця.

4

Вивчіть магію. Магія - це не те, чим займаються всі чаклуни. Деякі вікканци вирішили не займатися магією, а натомість зосередитися на духовних аспектах релігії. Магію ніколи не застосовували з метою кому-небудь нашкодити, а лише для того, щоб допомогти собі або тому, кого ви любите. Ніхто не використовував заклинань, щоб змусити когось закохатися в себе. Це форма контролю над розумом, і вона суворо заборонено основним Моральним Кодексом Віккі: «Робіть, що хочете, якщо це не приносить шкоди іншим». Контроль над розумом шкодить людям.

5

Ведіть записи у вашій Книзі Тіней. Це ваш магічний щоденник, в який ви будете записувати всі свої думки, заклинання і ритуали. Ніколи не дозволяйте нікому, крім себе, читати або відкривати Книгу Тіней ні за яких обставин.

6

Беріть на себе відповідальність за всі ваші дії, слова і думки. Нікого не звинувачуйте.

7

Вивчіть Моральний Кодекс Віккі. «Робіть, що хочете, якщо це не приносить шкоди іншим» - основне і найбільш важливе твердження Віккі. Неможливо зовсім не заподіювати шкоду жодній живій істоті, взяти хоча б мільйони бактерій, які ми знищуємо з кожним подихом. Просто не прагнете заподіювати шкоду іншим без причини.

8

Пам`ятайте Триєдине правило: те, що ви робите, повернеться до вас три рази. Це необхідно для збереження балансу позитивних і негативних енергій в світі.

9

Зрозумійте божественні облики в Віккі. Вікканци представляють божество у вигляді подвійної енергії у Всесвіті, Господа і Пані, чоловічої та жіночої енергій в собі.

10

Поважайте чужу вибір. Якщо кожна людина - це святе, це означає, що ніхто не дасть відповіді на всі питання для когось іншого. Ні однієї істини, або кращого шляху. Не намагайтеся переконати інших людей прийняти віру Вікка, тому що ми повинні поважати вибір і переконання інших, і вони мають право поклонятися, кому хочуть.

11

Почитайте Мати Землю. Планета Земля - священна земля. Природа чарівна в русі. І цикли життя на Землі зберігають секрети Всесвіту. Так що почитайте Землю у всі її сезони і стадії.

12

Проводьте час в діалозі з Божеством в будь-якій формі. Вікка передбачає інтимні, особисті відносини з джерелом інформації, і кожні відносини вимагає дбайливого ставлення. Розвивайте дружбу з божеством: говорите, слухайте, обмінюйтеся речами. Вам не потрібен ніхто сторонній, і нічого іншого для того, щоб створити тісні зв`язки з вашим джерелом. Ви сам собі священик чи жриця.

Зв`язок з Богом або Богинею

1

Виділіть трохи особистого часу. Бог і Богиня завжди дивляться і слухають, але чудово іноді відійти від усіх справ, щоб особисто з ними зв`язатися.

2

Знайдіть гарне місце. Зазвичай у вікканцев, які практикують чаклунство, є жертовник (але він не завжди обов`язковий). Ви можете молитися біля вашого улюбленого дерева, в кімнаті або у вашому дворі. Найкраще підійде будь-яке місце, де ви відчуваєте себе комфортно.

3

Закрийте очі. Спробуйте уявити Бога і Богиню. Як ви думаєте, як вони виглядають? Богиню часто зображували з довгим волоссям і срібним диском навколо чола, як з діадемою. Бог зображується у вигляді бородатого, статного чоловіка з рогатим шоломом (тому він називається «Рогатим Богом»). Однак усе це приклади, і ви можете бачити їх обох у своєму особистому уяві.

4

Спілкуйтеся в молитві. Поговоріть з ними, як тільки відчуєте, що ви налагодили сильну зв`язок. Розкажіть їм про свої проблеми і турботи, звернувшись за допомогою. Шануйте їх.

5

Закінчите словами подяки. Подякувати Богові і Богиню - це необхідність, вони повинні знати, що ви їх шануйте і поважаєте. Розгляньте можливість жертвопринесення. Хоча досить просто молитов і бесід з Богом і Богинею, підношення допомагають підтримувати постійну щоденну зв`язок з Богом і Богинею. Зазвичай чаша для підношень зберігається в середині вівтаря для щоденних жертвопринесень, але якщо у вас немає жертовника, просто поставте чашу зовні, на природі, біля дерева або струмка. Ви також можете поставити миску на полицю. Залишайте підношення, які вважаєте потрібними, ділячись ними з Богом і Богинею. Це символізує, що ви ділитеся своїм достатком з творцями, і це зміцнить вашу зв`язок з ними.

Поради

Будьте відкритими, не судіть людей і ви завжди будете в порядку. Ви ні в якому разі не зобов`язані дотримуватися культурі Вікка, робіть те, у що ви вірите, і виконуйте своєму серцю і інстинктам. Перегляньте сайти для отримання додаткової інформації та адаптації речей до своїх обставин.

Попередження

Не намагайтеся використовувати Вікка проти інших людей. Ніколи не направляйте заклинання на кого-небудь або для кого-небудь без їх згоди, навіть якщо воно спрямоване зцілення.
rss