Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Услуги электрика
Благодаря стремительному развитию технического прогресса, наши современники получили прекрасную возможность не только улучшить качество своей жизни, но и существенно сократить на потребляемые ресурсы,

Садовая техника
В наше время появилось множество разновидностей и моделей разнообразного инструмента для механизации практически всех видов работ. Это действительно очень здорово, поскольку облегчает труд и увеличивает

Комплектующие для ноутбука, Запчаcти для ноутбука
  Современные технологии не стоят на месте и постоянно развиваются. В первую очередь это связано с тем, что с каждым годом потребности пользователей ПК постоянно растут, а производители различных

Водосточные системы
Чаще всего внутренний водосток оборудуют на плоских кровлях многоквартирных жилых зданий и частных домов. Принцип его функционирования базируется на том, что внутри строения ставится наклонная вертикальная

Официальный сайт ERSTEVAK Ltd
Недавно разговаривая с одним из лидеров своей структуры, затронули мы тему ухода консультантов в другие компании или вообще из МЛМ. Причин мы выявили несколько, сошлись на том, что одной из наиболее

R&K Agency
Найти хорошего сотрудника, особенно на должность, предполагающую материальную ответственность и доступ к финансовым ресурсам компании — это непростая задача. Главная ошибка владельцев малого бизнеса,

Букет из 101 розы
Нет такого праздника, на котором не были бы уместны розы. Они украсят день рождения, корпоративную вечеринку, семейное торжество и озорной девичник. Их дарят любимым артистам и уважаемым коллегам. Это

Строительство домов под ключ в Москве
Как выбрать место под строительство дома? В стародавние времена к выбору места для будущего жилища наши предки подходили очень обстоятельно. Говорили: «Как дом построишь, так в нем и жить будешь».

Як стати вікканцем

Опубликовано: 08.10.2018

Вікка - це духовна практика, а також релігія. У цій статті описані основні духовні принципи вікканцев. Це загальний огляд, який не стосується конкретних напрямків Віккі. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зверніться до джерел нижче.

Кроки

1

Вивчіть якомога глибше віру Вікка. Виділяйте на це навчання хоча б по 20-30 хвилин вашого часу. Часто згадувалося, що стати вікканцем можна тільки з дозволу вищого жерця або жриці. Це вірно, в строгому варіанті прийняття Віккі, але немає нічого, що могло б зупинити вас на цьому шляху, якщо ви зробили вибір - тільки ви можете судити про ваші почуття духовності! Є багато відокремлених вікканцев, які дотримуються всілякі традиції, знайдіть різну інформацію з різних джерел, будь це інтернет-сайти, язичницькі брошури, книги та ін.

2

Шануйте вікканскіх Повчання і Триєдиний Закон. Пам`ятайте про наслідки ваших дій. Чи не заподіюйте нікому шкоди свідомо. Чи не шкодите свідомо твариною, якщо ви від них відмовляєтеся. (Частина вікканцев проти поїдання м`яса, а деякі не поділяють цю точку зору. Останні повинні приносити їжу для двох або більше тварин, за кожне з`їдене тварина ... або, принаймні, робити приношення Богу і / або Богині.) І коли ви отримуєте щось хороше, не забудьте цим поділитися, і таким чином підтримувати здоровий баланс.

3

Святкуйте Саббата і Есбати . Ці Саббата являють собою якісь процеси в природі, як прихід весни або дні збору врожаю. Вікканскіх Новий рік на Самайн, щось на зразок комерційної версії Хеллоуїна. Саббата - вихідні або дні богослужіння і святкування. В інших релігіях сучасні селяни їх називають Суботами. Есбати - це святкування на основі місячного циклу. Деякі вікканци святкують убутну, що прибуває і повний місяць, інші ж святкують лише повний місяць. Есбат -це шабаш, зустріч, яка відрізняється від Саббата. Есбати можна охарактеризувати як можливість влаштувати «свято любові, яка зцілює роботи і психофізичного тренування». Багато хто плутає Есбат з дотриманням ритуалу повного місяця.

4

Вивчіть магію. Магія - це не те, чим займаються всі чаклуни. Деякі вікканци вирішили не займатися магією, а натомість зосередитися на духовних аспектах релігії. Магію ніколи не застосовували з метою кому-небудь нашкодити, а лише для того, щоб допомогти собі або тому, кого ви любите. Ніхто не використовував заклинань, щоб змусити когось закохатися в себе. Це форма контролю над розумом, і вона суворо заборонено основним Моральним Кодексом Віккі: «Робіть, що хочете, якщо це не приносить шкоди іншим». Контроль над розумом шкодить людям.

5

Ведіть записи у вашій Книзі Тіней. Це ваш магічний щоденник, в який ви будете записувати всі свої думки, заклинання і ритуали. Ніколи не дозволяйте нікому, крім себе, читати або відкривати Книгу Тіней ні за яких обставин.

6

Беріть на себе відповідальність за всі ваші дії, слова і думки. Нікого не звинувачуйте.

7

Вивчіть Моральний Кодекс Віккі. «Робіть, що хочете, якщо це не приносить шкоди іншим» - основне і найбільш важливе твердження Віккі. Неможливо зовсім не заподіювати шкоду жодній живій істоті, взяти хоча б мільйони бактерій, які ми знищуємо з кожним подихом. Просто не прагнете заподіювати шкоду іншим без причини.

8

Пам`ятайте Триєдине правило: те, що ви робите, повернеться до вас три рази. Це необхідно для збереження балансу позитивних і негативних енергій в світі.

9

Зрозумійте божественні облики в Віккі. Вікканци представляють божество у вигляді подвійної енергії у Всесвіті, Господа і Пані, чоловічої та жіночої енергій в собі.

10

Поважайте чужу вибір. Якщо кожна людина - це святе, це означає, що ніхто не дасть відповіді на всі питання для когось іншого. Ні однієї істини, або кращого шляху. Не намагайтеся переконати інших людей прийняти віру Вікка, тому що ми повинні поважати вибір і переконання інших, і вони мають право поклонятися, кому хочуть.

11

Почитайте Мати Землю. Планета Земля - священна земля. Природа чарівна в русі. І цикли життя на Землі зберігають секрети Всесвіту. Так що почитайте Землю у всі її сезони і стадії.

12

Проводьте час в діалозі з Божеством в будь-якій формі. Вікка передбачає інтимні, особисті відносини з джерелом інформації, і кожні відносини вимагає дбайливого ставлення. Розвивайте дружбу з божеством: говорите, слухайте, обмінюйтеся речами. Вам не потрібен ніхто сторонній, і нічого іншого для того, щоб створити тісні зв`язки з вашим джерелом. Ви сам собі священик чи жриця.

Зв`язок з Богом або Богинею

1

Виділіть трохи особистого часу. Бог і Богиня завжди дивляться і слухають, але чудово іноді відійти від усіх справ, щоб особисто з ними зв`язатися.

2

Знайдіть гарне місце. Зазвичай у вікканцев, які практикують чаклунство, є жертовник (але він не завжди обов`язковий). Ви можете молитися біля вашого улюбленого дерева, в кімнаті або у вашому дворі. Найкраще підійде будь-яке місце, де ви відчуваєте себе комфортно.

3

Закрийте очі. Спробуйте уявити Бога і Богиню. Як ви думаєте, як вони виглядають? Богиню часто зображували з довгим волоссям і срібним диском навколо чола, як з діадемою. Бог зображується у вигляді бородатого, статного чоловіка з рогатим шоломом (тому він називається «Рогатим Богом»). Однак усе це приклади, і ви можете бачити їх обох у своєму особистому уяві.

4

Спілкуйтеся в молитві. Поговоріть з ними, як тільки відчуєте, що ви налагодили сильну зв`язок. Розкажіть їм про свої проблеми і турботи, звернувшись за допомогою. Шануйте їх.

5

Закінчите словами подяки. Подякувати Богові і Богиню - це необхідність, вони повинні знати, що ви їх шануйте і поважаєте. Розгляньте можливість жертвопринесення. Хоча досить просто молитов і бесід з Богом і Богинею, підношення допомагають підтримувати постійну щоденну зв`язок з Богом і Богинею. Зазвичай чаша для підношень зберігається в середині вівтаря для щоденних жертвопринесень, але якщо у вас немає жертовника, просто поставте чашу зовні, на природі, біля дерева або струмка. Ви також можете поставити миску на полицю. Залишайте підношення, які вважаєте потрібними, ділячись ними з Богом і Богинею. Це символізує, що ви ділитеся своїм достатком з творцями, і це зміцнить вашу зв`язок з ними.

Поради

Будьте відкритими, не судіть людей і ви завжди будете в порядку. Ви ні в якому разі не зобов`язані дотримуватися культурі Вікка, робіть те, у що ви вірите, і виконуйте своєму серцю і інстинктам. Перегляньте сайти для отримання додаткової інформації та адаптації речей до своїх обставин.

Попередження

Не намагайтеся використовувати Вікка проти інших людей. Ніколи не направляйте заклинання на кого-небудь або для кого-небудь без їх згоди, навіть якщо воно спрямоване зцілення.
rss