Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Товаров для дома
Таблица из СП 54.13330.2011 « Здания жилые многоквартирные» Указанная в нормах величина воздухообмена должна обеспечиваться для расчетных условий: температура наружного воздуха +5 оС, и температуры

Остекление фасадов зданий в Киеве
При создании подобной конструкции все строительные работы проводятся внутри здания, то есть подъемная спецтехника не требуется. Витражное остекление встречается из пластика и металла. С витражами здание

Светотехническая компания Киев
Раньше мы совершенно не задумывались, насколько важно правильно выбрать, на какую лучше сторону окна в квартире или доме должны быть расположены, так как особой возможности «перебирать харчами» ни у кого

Лечение алкоголизма
Алкоголизм – это разновидность токсикомании, для этого заболевания характерно пристрастие к алкоголю, несмотря на негативные последствия. Людям, которые пьют постоянно и часто уходят в запой, может

Уролог в Житомире
Перечень узких специализаций врачей способен привести пациента в легкое замешательство. Поэтому при любых патологиях вы посещаете участкового терапевта, чтобы он разобрался, куда вас направить дальше.

Класна консультація
Все материалы, размещенные на сайте, созданы авторами сайта либо размещены пользователями сайта и представлены на сайте исключительно для ознакомления.

Адвокат по долгам
Профессия адвокат является одной из самых старинных. Впервые представители данного дела появились еще в Древнем Риме. В ту эпоху их называли патронами. Часто они не имели достаточного уровня знаний, за

Эксклюзивная дизайнерская женская одежда
Каждая женщина стремится выглядеть так, чтобы казаться окружающим эталоном женственности и хорошего вкуса. Но стоит справедливо заметить, что не каждая женщина  знает, как достигнуть в образе гармонии

Як знайти хорошого ріелтора і вберегтися від шахраїв: ТОП-6 порад

Опубликовано: 08.10.2018

Практично кожен, хто хотів продати, купити або орендувати квартиру чи будинок, задумувався про те, чи варто звертатися до ріелтора?

"Таблоїд Волині" зробив підбірку порад, які допоможуть вам у цьому питанні:

Чи потрібен вам ріелтор

Звісно, знайти, орендувати чи купити житло можна самостійно, без допомоги посередника. Але в такому разі вам треба ретельно вивчити попит і пропозицію на ринку нерухомості, а також всі тонкощі процедури придбання чи оренди та взяти на себе повну відповідальність за ризики. Якщо ж ви у цій темі новачок або вам трохи бракує досвіду - варто звернутися до спеціаліста. Співпраця з ріелтором заощадить ваш час і гарантує професійний пошук підходящої для вас нерухомості.

Попри те, що до ріелторів ставляться неоднозначно, статистика свідчить, що за останні роки ріелтор дуже змінився – став більш гнучким щодо клієнта, більш освіченим у сфері законодавства, ведення документації, будівельних норм тощо. Зараз ріелтори працюють на клієнта і для клієнта. Треба тільки знайти профі.

Хто такий ріелтор і чим він займається

Це не агент, не брокер, не маклер. Ріелтор займається операціями на ринку нерухомості. Назва цієї професії походить від англ. realty - "нерухомість". Ріелтор є посередником між продавцем і покупцем чи орендарем при укладенні договору купівлі-продажу нерухомості або оренди. Тож послуги ріелтора - це не тільки проглядання квартир, а й супровід операції.

Ріелтор вивчає попит і пропозицію на ринку нерухомості. Підбирає або пропонує варіанти для продажу, покупки або здачі в оренду. Консультує клієнтів щодо характеристик об’єктів, погоджує договірні умови, оформляє операції з нерухомістю. Допомагає клієнтам у зборі необхідних документів і оформленні угод. Контролює виконання умов договору між покупцем продавцем. Ріелтор потрібен передусім для забезпечення безпеки операції, для захисту від шахраїв і аферистів.

Що має знати і вміти ріелтор

Рієлтор - це фахівець з операцій на ринку нерухомості. Він повинен знати стан ринку нерухомості; правила складання договорів і порядок оформлення документів; основи земельного і житлового законодавства, стандарти оцінки нерухомості, вимоги до технічних і інших характеристик об'єктів нерухомості. Якщо ваш рієлтор не відповідає переліченим вимогам, то краще пошукати людину яка дійсно є фахівцем у своїй справі.

Що робить ріелтор.

Він підбирає своєму клієнту варіанти, які відповідають його побажанням, можливостям, поглядам. Допомагає клієнту здійснити юридично “чисту” угоду, перевірити право власності продавця. Забезпечує укладання і супровід договору, безпеку угоди від початку до завершення. Ріелтор зобов’язаний консультувати свого клієнта впродовж всього процесу пошуку житла, а також допомагати у форс-мажорних ситуаціях.

Як розпізнати поганого ріелтора

Він не завжди враховує побажання клієнта, сподіваючись, що підійдуть і ті варіанти, які є. Приховує недоліки нерухомого майна, нав'язує неякісний об'єкт, користується необізнаністю покупців про реальне становище ринку нерухомості. Він пропонує типовий договір оренди, куплі/продажу, закачаний із інтернету. Такий документ не враховує індивідуальні особливості, потреби і побажання клієнта. Якщо ріелтор нав’язливо рекламує свої послуги і обіцяє миттєвий результат – краще обійти його стороною.

Яким має бути хороший ріелтор

Хороший ріелтор багато знає і вміє. Він має бути комунікабельним, націленим на результат, стресостійким, працьовитим, висококультурним. Бажання клієнта для нього закон. Професійний ріелтор – це спеціаліст, який зводить до мінімум клопоти і ризики клієнта, забезпечує захист від аферистів, бере на себе відповідальність за “чистоту” і законність операції. Він має досвід роботи з подібними об'єктами, може професійно оцінити переваги і недоліки нерухомості.

При виборі ріелтора врахуйте наявність позитивних відгуків, рекомендації задоволених клієнтів. І головне – справжній хороший ріелтор думає не про свої потенційні доходи, а про інтереси клієнта. Якщо ви можете це сказати про свого ріелтора – отже, ви знайшли професіонала.

Якщо ви хочете вигідно і без ризиків продати, купити, орендувати або здати в оренду житло, варто все ж таки скористатись послугами професійного ріелтора. З власного досвіду рекомендуємо агентство нерухомості "Ріелт-Сервіс" , за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 6, 2 поверх, офіс 19 тел. 050 838 09 31.

Хоча вибір завжди залишається за вами!

rss