Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Шкафы купе на заказ
Вряд ли кому-то хочется загромождать пространство гостиной необъятными шкафами. Решением этой проблемы станет установка шкафа-купе, ведь его раздвижные дверцы  в отличие от открывающихся створок обычного

Фильтр для воды
В особенности это касается такого показателя как жесткость, из-за которого страдают и ломаются смесители, сантехника, кран-букса и тэны водонагревателей. Поэтому многие ставят умягчители воды, магистральные

Ревматолог в Житомире
Мало кто, ощутив воздействие первых симптомов ревматического заболевания, сразу попадает на приём к нужному специалисту. Направление к нему обязан выписать терапевт либо хирург, к которым больные с соответствующими

Заказ роллов на дом
Первый шаг к успеху состоит в том, чтобы начать сознавать, что вы делаете в конкретный момент. Самонаблюдение должно являться первоначальным действием. Его можно использовать в любой ситуации. Например,

Scania G420
Как известно, автомобильная техника применяется практически везде. И в списке специальной техники отнюдь не последнее место занимают тягачи. Эти мощные "создания" способны совершать такое, что не под

Usapaydayloans info
А ведь вопрос и в самом деле весьма интересный! Что-то в нем есть. И, раз уж меня об этом спрашивают (пусть даже таким оригинальным способом), нужно отвечать! Прежде всего: люди, которые задают подобные

El752 exide
Эксплуатация современной техники предполагает обязательное использование аккумуляторных батарей, которые широко представлены на современном рынке. Это устройство обеспечивает автономность работы транспортных

Купить маску Хамелеон в Киеве
Сегодня мы изучаем рассказ А. П. Чехова « Хамелеон» . Хамелеон Через базарную площадь идет полицейский надзиратель Очумелов в новой шинели и с узелком в руке. За ним шагает рыжий городовой

Як уникнути ризиків, купуючи бізнес в Україні

Опубликовано: 22.10.2018

видео Як уникнути ризиків, купуючи бізнес в Україні

На Дніпропетровщині вже десять годин намагаються загасити лісову пожежу

Сьогодні багато українців бажають мати власний бізнес. Для того, щоб зекономити час і гроші, можна не починати справу з нуля, а придбати бізнес разом з нерухомістю. Купівля готового супермаркету, салону краси, готелю, тощо, дає можливість почати заробляти гроші майже зразу. Однак тут є свої ризики. Для того, щоб їх уникнути, варто скористатись допомогою професійних юристів. Компанія «Бачинський та партнери» пропонує вам свої послуги.Які проблеми можуть виникнути під час купівлі бізнесу

Є декілька основних проблем, з якими найчастіше стикаються підприємці, що вирішили придбати бізнес разом з нерухомістю. Кожну із них можна вирішити, якщо вчасно цим зайнятись. Ось перелік цих проблем:

Продаж неуповноваженими особами; Неоформлені працівники; Складність оформлення купівлі-продажу; Обмеження для іноземців; Хочуть продати бізнес лише за готівку.

Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам уникнути цих ризиків.


Купівля квартири у новобудові, що потрібно знати, щоб не залишитися без грошей і без житла

До чого можуть привести проблеми

Якщо не вирішити ці проблеми максимально швидко, вони можуть призвести до дуже неприємних наслідків. Те, що на початку здається дрібницею, може перерости в серйозні ускладнення для діяльності, а інколи призвести до втрати бізнесу.


У Києві можуть тимчасово заборонити продавати швидкопсувні продукти в спеку

Часто буває так, що продати бізнес намагається особа, у якої немає на це прав. Така ситуація може бути як звичайним шахрайством, так і результатом помилки. Наприклад, у підприємства може бути декілька власників і приймати рішення про продаж вони можуть лише на загальних зборах, де складається протокол, який підтверджує згоду усіх учасників. Якщо ж такого документу немає, угоду можуть визнати недійсною і через деякий час відсудити у покупця бізнес.

Дуже поширеною в Україні є ситуація, коли люди працюють на підприємстві неофіційно. Це дає можливість роботодавцю економити на податках та зарплатах. Однак, це може призвести до проблем з державними органами, а також до претензій від самих працівників. Можлива також ситуація, коли у старого власника були домовленості, які дозволяли йому уникати таких неприємностей. Тоді державні службовці будуть вимагати від покупця хабарів, погрожуючи судами і штрафами.

На даний момент, в Україні може бути дуже важко укласти договір купівлі-продажу. Винна в цьому, у першу чергу, бюрократична система, що залишилась ще з часів Радянського Союзу. Часто буває дуже важко розібратись, що саме включено в договір, а що ні. Таким чином, людина може думати, що купляє підприємство разом з нерухомістю, працівниками та інтелектуальною і матеріальною власністю, але насправді заплатити тільки за щось одне. Інколи продавці користуються цим для того, щоб надурити покупця і отримати більше грошей.

Також існують серйозні обмеження щодо продажу підприємств іноземцям. Громадяни інших держав не в праві купляти деякі категорії нерухомості. Часто, для того, щоб займатись бізнесом в Україні, іноземці повинні найняти директора-українця. Крім цього, іноземцям буває важко порозумітись з українськими підприємцями. Виною тому як мовний бар’єр, так і відмінності менталітету.

Часто українські продавці бажають отримати гроші готівкою. Після кількох криз вони перестали довіряти банкам і хочуть мати на руках надійний «кеш». Однак, така позиція значно ускладнює процес продажу. Неможливо оформити розрахунок готівкою, коли мова йде про великі суми. У випадку з іноземцями, гроші доводиться трансферувати з-за кордону. Такі ускладнення можуть повністю зірвати угоду.

Компанія «Бачинський та партнери» пропонує експертну допомогу

Наша компанія вже багато років надає юридичні послуги у різних сферах. Ми пропонуємо своїм клієнтам надійну перевірку бізнесу перед купівлею та складання максимально вигідної угоди. Ми проводимо аудити, надсилаємо адвокатські запити, для того, щоб упевнитися, що в пропозиції відсутні «підводні камені». Завдяки багаторічному досвіду, ми легко вирішуємо будь-які проблеми, які можуть виникнути під час придбання підприємства.

Купівля бізнесу зазвичай складається з декількох етапів. Перший із них – огляд. Ми дивимось разом з клієнтом бажану ділянку, уточнюємо її параметри, плюси і мінуси. Після цього підписується попередня угода купівлі. Далі ми ретельно перевіряємо об’єкт та документи на нього. Інколи виявляється, що продавцю потрібно провести структуризацію бізнесу та оформити додаткові документи. В таких випадках ми можемо порекомендувати йому іншу юридичну компанію, яка займеться цими питаннями, щоби уникнути конфлікту інтересів. Після цього, ми перевіряємо, чи потрібен на купівлю дозвіл антимонопольного комітету і, при потребі, допомагаємо його отримати. Після цього підписується основна угода купівлі.

У нас великий досвід подібних бізнес-транзакцій. Ми співпрацювали з покупцями як з України, так і з США, Ізраїлю, Німеччини, Великобританії та багатьох інших країн.

Як ми вирішуємо проблеми

Більшість основних проблем, з якими стикаються люди, що хочуть придбати бізнес, можна вирішити. Головне зробити це вчасно.

Ми перевіряємо усі документи, супроводжуємо купівлю на всіх етапах і аналізуємо статутні документи компанії та інформацію про її засновників. Таким чином ми можемо переконатись, що особа, яка продає підприємство, дійсно має на це право.

Щоб упевнитись в тому, що усі працівники оформлені належним чином, ми ретельно перевіряємо наявні договори та залучаємо свій бухгалтерський департамент для перевірки.

Під час супроводу купівлі, ми аналізуємо усі варіанти (наприклад, придбання самого бізнесу з нерухомістю, або корпоративних прав на нього), перевіряємо їх ризики і обираємо найвигідніший для нашого клієнта. Ми створюємо власні проекти договорів, обираємо зручну систему розрахунків та залучаємо надійного нотаріуса. Крім цього, ми роз’яснюємо клієнту усі нюанси укладання угод, сплати податків, тощо.

Завдяки багатьом рокам роботи з громадянами інших країн, ми вміємо обходити будь-які обмеження для іноземців, встановлені українським законодавством. Ми допомагаємо створити компанію в Україні, якщо це потрібно, а також оформити документи на проживання та працевлаштування. Наші спеціалісти вільно володіють англійською мовою і можуть пояснити усі кроки, які слід зробити, щоб розпочати бізнес в Україні.

Ми допомагаємо клієнту порозумітись з продавцем, пояснюємо останньому переваги офіційного розрахунку та проводимо міжнародне податкове структурування бізнесу.

Купляйте бізнес разом з нами

Компанія «Бачинський та партнери» здатна вирішити будь-які проблеми, пов’язані з купівлею підприємства в Україні. Ми вже багато років консультуємо іноземних інвесторів та українські органи влади. У нас є спеціалізовані департаменти для деяких поширених видів підприємницької діяльності, таких, як інформаційні технології та аграрний бізнес. В багатьох ситуаціях, над однією справою працює декілька департаментів одночасно. Завдяки цьому, над кожним аспектом справи працює спеціаліст, який найкраще розбирається в потрібній галузі.

Якщо ви хочете придбати бізнес без будь-яких проблем і ризиків, звертайтесь в компанію «Бачинський та партнери». Ми з радістю допоможемо вам це зробити.

rss