Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Як вибрати картридж для струменевого принтера

Опубликовано: 06.11.2018

видео Як вибрати картридж для струменевого принтера

Какой принтер купить | Сезон 2017 - 2018

При всьому різноманітті картриджів для струменевих принтерів, покупець найчастіше вибирає товар за ціною. При цьому він найчастіше не замислюється про те, скільки буде коштувати відбиток однієї сторінки, скільки всього сторінок можна віддрукувати і коли закінчаться чорнила в картриджі. хочу порекомендувати https://www.tonfix-service.in.ua/zapravka-kartridzhej



Види картриджів

На ринку струменевих (чорнильних) картриджів, крім оригінальних (ОЕМ) виробників представлені також і не оригінальні, що випускаються по ліцензії. В принципі, всі вони зроблені за однією і тією ж технологією. Основні елементи картриджа — це корпус, поролон для утримання чорнило (в більшості випадків) і саме чорнило. Плюс електронний чіп, різні модифікації якого встановлюються на ті чи інші принтери.


Як вибрати принтер? | Ранковий гість

Існують також системи неперервної подачі чорнил (СНПЧ). Використання СНПЧ є одним з найбільш вдалих і ефективних способів зниження собівартості друку. Але вони ефективні лише в тому випадку, коли існує необхідність друкувати більше 50 сторінок в день.


🖨️ Грамотный выбор бюджетного принтера для дома/офиса #1 🧠

Якщо навантаження на принтер менше, то встановлювати на нього СНПЧ не вигідно. У цьому разі споживача очікують проблеми з завоздушенными шлейфами і друкуючої головкою, які призведуть до появи на друку смугастих зображень. А також великі втрати чорнила, які витрачаються на те, щоб прочистити друкувальну голівку. Тому СНПЧ-системи рекомендують використовувати тільки при великих обсягах друку.

Розумна економія

Після закінчення чорнила в картриджі, споживач або купує новий, або заправляє використаний. Заправка картриджа коштує менше, ніж покупка нового оригінального. Приблизно така ж ціна сумісного (не оригінального) картриджа.

У традиційних картриджах, в тому числі і оригінальних, всередині розташований фільтри для води, який забезпечує тиск і необхідне розподіл чорнила. Мінусом такої конструкції є неекономне витрачання чорнила. Наприклад, знявши спорожнілий оригінальний картридж, можна помітити, що в ньому залишилося близько 10-15% чорнила, які доведеться викинути.

"Вся справа в тому, що, коли тиск зовнішнього середовища і тиск всередині картриджа вирівнюються, чорнило, які перебували в поролоні, перестають подаватися до друкуючої голівці. Таким чином, поролон утримує залишився кількість чорнила", - пояснив Олександр Никиюк, бренд-менеджер компанії Алькор-Україна. Тому при досить високій вартості оригінальних витратних матеріалів купувати фірмовий картридж не вигідно.

Існують також недорогі картриджі, вироблені за найпростішою технологією. Але з кожною заправкою в нього буде міститися все менше чорнил. До того ж, незабаром поролон перестане утримувати чорнило, і вони будуть витікати. А вбудований чіп, що веде відлік надрукованих сторінок, не дозволить використовувати картридж, який заправлявся. Доведеться перепрошивати чіп або міняти його на самообнуляющийся. Тому використання таких картриджів не доцільно.

rss