Навигация по сайту

Популярные статьи

Главная Новости

Як перевезти собаку або кішку в Європу

Опубликовано: 13.01.2019

видео Як перевезти собаку або кішку в Європу

Как привезти кота в Германию

Головна » Корисна інформація » Як перевезти собаку або кішку в Європу



Як перевезти собаку або кішку в Європу

Перевезення собак в Європу (втім, як і будь-яких інших домашніх тварин) – справа складна і досить клопітка. Вимагає, перш за все, ретельної підготовки, як в плані оформлення документів (детально про це можна прочитати тут), так і плані практичних дій.


Вывоз животных за границу. Говорит ЭКСПЕРТ.

Перевезення кішок в Європу: підготовчий етап

Вирішивши вивезти кішку з України в Європу у відпустку або на ПМП, перш за все варто уточнити, які правила щодо ввезення тварин діють в країні , в яку ви збираєтеся відправитися. Загалом, в Євросоюзі вони досить уніфіковані (особливо що стосується документів), але при цьому є деякі складності, особливо якщо мова йде про острівних державах. Наприклад, в Мальті міжнародне перевезення тварин заборонене повністю. Крім того, слід уточнити:


Как вывезти домашнее животное (кота, кошку, собаку) в Европу (Польшу) - Часть 2

які документи необхідно оформити, щоб вивезти тварину з України до даної країни Європи; які правила з перевезення тварин діють в авіакомпанії, послугами якої ви хочете скористатися. Наприклад, скільки тварин одночасно може перебувати на рейсі. Крім того, багато авіакомпаній дозволяють брати з собою в салон невеликі (5-8 кг) особини в якості ручної поклажі. Якщо тварина крупніша, то йому доведеться подорожувати в опалювальному вантажному відсіку; перевезення собак в Європу; перевезення тварини в салоні літака; розмір оплати за перевезення тварини – зазвичай перевезення кішок в Європу не входить у вартість оплати багажу, за провезення тварини доведеться доплатити окремо (але цей момент варто уточнити обов’язково). При цьому тарифи можуть змінюватися в залежності від дальності польоту – вивезти кішку з України в Європу буде дорожче, ніж усередині країни, але дешевше, ніж подорожувати з нею в США або Японії; вимоги авіакомпанії (перевізника) до клітки/контейнеру, в якому буде перевозитися тварина; як забронювати квиток, якщо ви збираєтеся летіти з домашнім вихованцем.

Перед від’їздом завчасно необхідно зробити всі необхідні щеплення і за 5 днів до від’їзду отримати міжнародне ветеринарне свідоцтво

Перевезення собак в Європу: як підготувати тварину

Щоб перевезти собаку з України в Європу, особливо коли мова йде про великі породи, необхідно завчасно придбати контейнер – собака повинна звикнути до нього.

Як правильно підібрати контейнер для перевезення собаки

Вимоги до контейнера необхідно попередньо уточнити у представників авіакомпанії. Зазвичай він виготовлений з міцного матеріалу і забезпечує вільну вентиляцію повітря. Клітка повинна мати міцний запор – це виключить мимовільний вихід тварини під час польоту назовні.

Контейнер підбирається в залежності від розмірів тварини, якій в ній повинно бути досить зручно – собака в положенні стоячи не повинна торкатися  вухами верхньої стінки клітини. Оптимально, якщо всередині контейнера кішка / собака зможе повертатися навколо себе. Всередині контейнера / клітини необхідно постелити товсту абсорбуючу водонепроникну підстилку. Якщо політ буде довгий, клітку необхідно обладнати поїлки і поставити миску з кормом.

Для зручності перенесення і навантаження контейнер повинен мати ручки. На клітину повинен бути наклеєний стікер / етикетка, на якому мають міститися такі написи:

«Live Animal» – жива тварина; кличка тварини; прізвище господаря і його адреса; пункт призначення.

Перед вильотом

Багато ветеринарів стверджують, що не варто перед поїздкою давати тварині заспокійливе (хоча така практика мала поширення раніше). Вихованця варто припинити годує десь годин за 5 до вильоту.

В аеропорт варто приїхати раніше, ніж зазвичай – реєстрація з твариною може зайняти більше часу. Якщо після перевірки ветеринарного паспорта та інших документів є трохи часу і дозволяють обставини, дайте вашому вихованцеві прогулятися. При тривалих перельотах деякі компанії дозволяють під час стоянок відвідувати тварин – поспілкуйтеся зі своїм вихованців, це знизить стрес, який він переживає через різку зміну звичної обстановки. І головне – не хвилюйтеся, адже тварина відчуває ваш настрій і починає переживати саме, через що почне важче переносити політ.

rss