Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

10 років - олов'яне або трояндове весілля

Опубликовано: 21.10.2018

От і перша знаменна дата – 10 років від дня Вашого одруження, в народі її називають олов'яне весілля або трояндове весілля . Оглядаючись назад, чоловік і дружина бачать всі десять прожитих разом років. Є що згадати, що оцінити та переосмислити.

10 років спільного життя - це не просто ювілей, це ознака того, що ваші стосунки змогли пройти різноманітні перевірки на міцність, щирість, вірність, розуміння та повагу. Олов’яне весілля є практично першим ювілеєм, тому, як правило, святкується з розмахом.

Олово є міцним, але гнучким матеріалом, саме такими прикметниками і можна охарактеризувати стосунки між подружжям. 10 років спільного життя не минають даремно, адже чоловік і дружина вже добре вивчили один одного, знають як реагувати на найрізноманітніші сплески емоцій.

Друга назва 10-літньої річниці весілля - трояндова. Дуже часто на цьому етапі життя чоловік і дружина знову повертаються до романтичних стосунків і у них немов відкривається друге дихання. Через 10 років після весілля молодята відчувають себе закоханими. Троянда - це символ кохання, вірності, відданості і уміння справлятися з «колючками» у стосунках. Весільний торт з кремовими трояндами - обов'язковий атрибут 10 річниці весілля.

За традицією, у день трояндового (олов’яного) весілля прийнято дарувати букети троянд , класти на щастя в кишеню піджака олов'яні ложки і ходити із цим талісманом весь день, а на ніч перекласти його під подушку. До святкового столу прийнято подавати смажену птицю під рожевим соусом, а свою, вже далеко не першу шлюбну ніч молодята повинні провести на ліжку, посипаному рожевими пелюстками троянд.

Подарувати на це свято можна все, що завгодно. Головне, щоб подарунки символізували ніжні почуття між чоловіком і дружиною. Витончені прикраси, гарні предмети побуту, шикарна вечеря в ресторані, поїздка в країну, про яку мріє друга половинка. Важливо зробити це свято приємним, ніжним і справжнім, як квітка троянди.

Читайте також: 10 річниця весілля. Що подарувати?

10 річниця весілля - це унікальна можливість нагадати один одному про гарні і ніжні почуття, згадати себе 10 років тому і вдихнути в один одного нове життя, віру і надію.

rss