Навигация по сайту

Популярные статьи

10 Фундаментальні SEO розширення для Chrome і Mozilla

 1. SEOZoomBar
 2. mozBar
 3. Величний аналізатор зворотного зв'язку
 4. G Пов'язаний пошук
 5. Панель інструментів веб-розробника
 6. YSlow
 7. Ключові слова Скрізь
 8. SEO Quake
 9. Nofollow
 10. Перевірте мої посилання

Як ви вже здогадалися, робота SEO відповідає багатьом різним заходам, які є фундаментальними для досягнення хорошого позиціонування. Часто, однак, складним є використання всіх доступних інструментів SEO, і він втрачає себе в аналізі сотень різних факторів, коли було б корисно мати доступні дані.

Ось чому SEO розширення були винайдені для браузерів, таких як Chrome і Mozilla Firefox , дорогоцінних союзників у нашій щоденній діяльності SEO. Серед багатьох існуючих і встановлюваних панелей інструментів SEO я перерахував 10 найкращих, які можуть принести реальну перевагу вашому бізнесу. Я сподіваюся, що я не пропустив жодних дійсно важливих, якщо я дам вам дозвіл, щоб докорити мені і вказати в коментарях

SEOZoomBar

За популярним попитом, легендарний персонал SEOZoom очолював Івано ді Біасі , автор Книга посилань , створив довгоочікуваний SEOZoomBar , панель інструментів, яка дозволяє легко і миттєво отримати доступ до даних найкращого італійського комплекту SEO , не заходячи на сайт кожного разу.

Завантажуючи розширення SEO Zoom, доступне як на Mozilla Firefox, так і на Chrome, і незабаром на Safari , ви можете переглянути SEO-метрики URL-адрес у видачах. Дані також видно всім, хто завантажує панель інструментів SEO, і тому не потрібно підписуватися на пакет. Показники, які відображаються, є: Zoom Authority (ZA), Author Zoom Authority (PZA), кількість ключових слів, розташованих для домену, трафік і тенденції домену.

Як ви вже здогадалися, робота SEO відповідає багатьом різним заходам, які є фундаментальними для досягнення хорошого позиціонування

Приклад результату SEOZoomBar

Поряд з метриками є також кнопки, які дають можливість аналізувати їх безпосередньо в пакеті або з'ясувати, для яких інших ключових слів позиціонується конкретне ключове слово.

Виняткова панель інструментів, яка не може бути відсутня у веб-переглядачі SEO консультант ,

Установити в Chrome

Встановіть на Mozilla

mozBar

MozBar є одним з тих неминучих Chrome SEO розширень для консультантів і вчених і, безумовно, один з найбільш використовуваних панелей інструментів в галузі. Це безкоштовне розширення Moz, одного з найбільш авторитетних порталів щодо Позиціонування пошукової системи , дозволяє отримати широкий спектр інформації простим і швидким способом

Просто активуйте його, щоб мати можливість аналізувати всі URL-адреси SERP, щоб виявити показники SEO, що використовуються Moz, або PA (авторитет сторінки) і DA (domanin Authority). На сторінках ви зможете отримати набагато більш детальну інформацію, таку як оцінка спаму , звіт про діяльність на сторінках , націнки та багато іншої корисної інформації, щоб провести швидкий SEO-аналіз сайту. має справу з побудовою посилань, яка навіть сьогодні для більшого починає дивитися на метрику Moz.

Невелика підказка : більше покладайтеся на ЗЗ від SEO Zoom та Majestic metrics для побудови посилання

Давайте розглянемо деякі параметри, які аналізуються розширенням Moz:

 • Robots.txt
 • Rel Canonical
 • схема
 • Фактори на сторінці
 • Мета опис
 • Швидкість сторінки

Установити в Chrome

Величний аналізатор зворотного зв'язку

Ми тільки що бачили розширення Moz для Chrome, тому не могли пропустити Majestic SEO Toolbar , що дозволяє швидко аналізувати посилання на URL . Завдяки цьому інструменту ви можете легко переглядати такі метрики, як потік довіри та пропозиція потоку, щоб оцінити профіль зворотного зв'язку URL-адрес і доменів.

Це розширення дозволяє отримати безкоштовний доступ до великої кількості показників, але для того, щоб отримати доступ до більш точних та глибоких даних, необхідно увійти в систему за допомогою платного плану.

Установити в Chrome

Встановіть на Mozilla

G Пов'язаний пошук

G пов'язаний Searc h є одним з розширень, які бачили світло останнім, але так як він вийшов він став обов'язковим у моїй діяльності SEO. Ця панель інструментів дійсно велика і дозволяє вам практично переглядати пошуки, пов'язані з окремими URL-адресами.

Інформація, яку надає цей інструмент SEO, дозволяє нам значно поліпшити наш контент, більш точно реагуючи на наміри пошуку та запитання користувачів завдяки пропозиціям Google. Відмінні як у дослідженні ключових слів, так і в оптимізації існуючого вмісту.

Установити в Chrome

Панель інструментів веб-розробника

Панель інструментів для веб-розробників - ще одна чудова Інструмент SEO навіть рекомендовані самими розробниками Mozilla і особливо корисними для діяльності з аудиту SEO . Усередині інструменту ви знайдете фактично кілька функцій, серед яких можна переглядати і редагувати CSS і Java коди, аналізувати зображення, теги і багато іншого.

Установити в Chrome

Встановіть на Mozilla

YSlow

Yslow - це розширення Chrome, яке дозволяє швидко переглядати час завантаження веб-сторінки . Інструмент дуже схожий на функцію Page Speed, але не був створений Google, а Yahoo . Цей інструмент працює досить добре і аналізує сторінки та часи завантаження, надаючи деякі корисні подробиці для поліпшення зручності використання сайту.

Встановіть Yslow

Ключові слова Скрізь

Ми вже бачили цей інструмент у попередніх статтях, але якщо ви ненавмисно його пропустили, я настійно рекомендую установку, завдяки якій ви зможете бачити обсяги пошуку за ключовими словами та отримувати дані для кампаній зі ставкою ЦЗК, а також конкуренцію за це ключове слово ,

Установити в Chrome

Встановіть на Mozilla

SEO Quake

Інший інструмент і майбутній друг Вашої діяльності, безумовно, може бути SEO Quake , інструментом, який дозволяє переглядати численні параметри SEO , вивчати внутрішні та зовнішні посилання, робити SEO Audit і навіть експортувати результати. Дуже корисно і безкоштовно.

Давайте побачимо деякі показники, які аналізують цей інструмент:

 • SemRush Backlink
 • Alexa Rank
 • Старшість домену
 • Внутрішні посилання
 • Зовнішні посилання
 • Щільність ключових слів
 • Аудит на сторінці SEO

Установити в Chrome

Встановіть на Firefox

Nofollow

Ви хочете відстежувати посилання nofollow і дізнатися про наявність метатегів noindex на різних веб-сторінках? Сказали і зробили: за допомогою цього інструменту це буде дитяча гра. Панель інструментів насправді підкреслює всі посилання без назви на різних сторінках червоною рамкою.

Установити в Chrome

Встановіть на Firefox

Перевірте мої посилання

У вас є час, щоб втратити і вам потрібно знайти непрацюючі посилання на вашому сайті відразу? Check My Link - це розширення SEO, яке підходить саме вам, невелика кричаща портативна жаба, яка підкреслює всі зламані посилання на сторінці червоним кольором.

Корисно як для оптимізації вашого вмісту, так і для виправлення помилок 404 на ваших сайтах, а також для отримання деяких зворотних посилань з інших порталів через порушені посилання.

Установити в Chrome