Навигация по сайту

Популярные статьи

10 Інструменти аудиту SEO, які слід використовувати в 2019 році

 1. 1. Woorank
 2. 3. Семруш
 3. 4. Moz
 4. 5. WebCEO
 5. 6. SpyFu
 6. 7. Перевірка сайту SEO
 7. 8. Знайдено інструмент аудиту SEO
 8. 9. Seoptimer
 9. 10 Кричала жаба

Сьогодні всі підприємства інвестують багато коштів у цифровий маркетинг і соціальні медіа, щоб збільшити експозицію бренду та продавати продукти в Інтернеті. Деякі компанії набирають свої власні маркетингові команди і деякі агентства з найму SEO, консультантів SEO і фрілансерів, щоб просувати і робити онлайн-маркетинг для своїх веб-сайтів.

Пошукова оптимізація відіграє важливу роль у популяризації веб-сайтів у основних пошукових системах і для отримання рейтингових позицій для ключових слів і цільових сторінок. Загалом, ми почнемо робити SEO для веб-сайту, роблячи спочатку SEO Audit. Процес SEO аудиту є трудомістким процесом, і ми повинні проаналізувати всі сторінки сайту за підтримки декількох технічних засобів. Ми можемо знайти численні інструменти SEO аудиту через Інтернет для аудиту та аналізу веб-сайту, щоб з'ясувати проблемні області. Ми повинні підготувати докладний звіт з аудиту з усіма рекомендаціями до веб-сайту для поліпшення результатів пошуку та рейтингу.

Ось 10 надійних інструментів SEO Audit, які можуть працювати добре для вас у 2019 році.

1. Woorank

Woorank є дивовижним інструментом аудиту для аналізу веб-сайтів, і цей інструмент дуже корисний для власників сайтів, SEO агентств і компаній цифрового маркетингу. Woorank надає детальний аналіз SEO-сторінки, SEO-сторінок, непрацюючих посилань, зворотних посилань і виявлення дефектних веб-сторінок, а також дасть рекомендації щодо поліпшення видимості та рейтингу сайту.

Woorank пропонує безкоштовні та платні версії, і ми можемо завантажити звіти про аудит у форматі PDF. Звіти woorank легко зрозуміти, і консультанти SEO можуть легко виправити проблеми з веб-сайтом.

Звіти woorank легко зрозуміти, і консультанти SEO можуть легко виправити проблеми з веб-сайтом

Raventools є прекрасним програмним забезпеченням SEO аудиту для цифрових агентств і консультантів SEO, щоб отримати якісні звіти з усіма технічними питаннями SEO і рекомендаціями. За допомогою цього інструменту ми можемо отримати всі пропозиції, пов'язані з швидкістю сторінки сайту, дизайном, репутацією соціальних медіа, bakclinks та онлайн-репутацією.

Інструменти Raven надають список інструментів SEO для дослідження та оптимізації вашого сайту. Інструмент простий у використанні для складання звітів для аудиту, маркетингу та соціальних медіа. Raventools є найкращим варіантом, якщо ви хочете запустити маркетингові кампанії і збільшити рейтинг сайту.

3. Семруш

Semrush є іншим інструментом аудиту та дослідження, широко використовуваним для відстеження органічних ключових слів, досліджень конкурентів, зворотних посилань і ключових слів КПП конкурентів. Ми можемо використовувати інструмент Semrush агресивно, щоб відстежувати дані конкурентів, і ми можемо реалізувати їх в наших зусиллях SEO, щоб підвищити рейтинг нашого сайту.

Ось основні можливості SEMRush:

 • Розкрийте рекламні стратегії та бюджет конкурентів
 • Пошук копій оголошень конкурентів
 • Пошук найкращих видавців і рекламодавців
 • Аналіз зворотного зв'язку
 • Створюйте ефективні рекламні кампанії
 • Знайдіть найкращі ключові слова для SEO та PPC
 • Порівняйте з конкурентами
 • Експорт аналітичних звітів у форматі Excel
 • Повний аудит веб-сайту та відстеження позицій

Розкрийте рекламні стратегії та бюджет конкурентів  Пошук копій оголошень конкурентів  Пошук найкращих видавців і рекламодавців  Аналіз зворотного зв'язку  Створюйте ефективні рекламні кампанії  Знайдіть найкращі ключові слова для SEO та PPC  Порівняйте з конкурентами  Експорт аналітичних звітів у форматі Excel  Повний аудит веб-сайту та відстеження позицій

4. Moz

Moz є одним з відомих постачальників інструментів SEO та великих агентств SEO, власники веб-сайтів широко використовують продукти Moz у процесах SEO. SEO-експерти використовують moz-ранг, авторитет домену та авторизацію сторінок як показники і беруть до уваги під час створення посилання на інші сайти. Moz пропонує безкоштовні та професійні інструменти, призначені для малого та середнього бізнесу.

Moz пропонує безліч безкоштовних інструментів:

 • Відкрийте провідник сайту
 • Дослідник ключових слів
 • MozBar
 • Лістинг для бізнесу
 • Бізнес консоль
 • Дослідницькі категорії

Відкрийте провідник сайту  Дослідник ключових слів  MozBar  Лістинг для бізнесу  Бізнес консоль  Дослідницькі категорії

5. WebCEO

WebCEO інший яскраво використовуваний інструмент аудиту для пошуку всіх проблем, знайдених на веб-сайті. WebCEO є платформою SaaS, що використовується в основному для відстеження та моніторингу SEM-кампаній, керування посиланнями, діяльність конкурентів і можливість оптимізації ключових слів.

Ось деякі основні можливості WebCEO:

 • Оптимізація ключових слів
 • Створення посилань
 • Аналіз конкурентів
 • Звітність про ефективність SEO

Оптимізація ключових слів  Створення посилань  Аналіз конкурентів  Звітність про ефективність SEO

6. SpyFu

SpyFu є дивовижним інструментом для вилучення уявлень конкурентів, і ви можете спостерігати за діяльністю всіх конкурентів. SpyFu є дуже корисним для SEO підприємств і веб-власників для ведення онлайн-маркетингу, цифрового маркетингу та продажу. Ми просто повинні розмістити URL-адресу на домашній сторінці SpyFu, і ми отримаємо всі дані нашого веб-сайту та інформацію про його конкурентів, наприклад, k
eywords, зворотні посилання, кількість пошуків і багато іншого.

Основними особливостями SpyFu є:

 • Органічний пошук
 • Вхідні кліки
 • Платний пошук (PPC)
 • Найпопулярніші ключові слова

Органічний пошук  Вхідні кліки  Платний пошук (PPC)  Найпопулярніші ключові слова

7. Перевірка сайту SEO

SEO перевірка сайту це безкоштовний інструмент аудиту, який буде аналізувати весь сайт в 6 різних категоріях, таких як мобільний юзабіліті, SEO питання, соціальні медіа і сервер, безпека і семантичний веб. Це всеосяжний інструмент SEO, щоб отримати всі дані з пошукових систем, і це дає оцінку стану здоров'я сайту, продуктивність веб-сайту та невдалу перевірку сайту.

Інструмент пропонує такі функції, як:

 • Моніторинг SEO
 • SEO питання ремонту
 • Аналіз конкурентів
 • SEO звітність

Моніторинг SEO  SEO питання ремонту  Аналіз конкурентів  SEO звітність

8. Знайдено інструмент аудиту SEO

Знайдено інструмент SEO аудиту дуже корисно для цифрових маркетологів і агентств, щоб відстежувати проблеми веб-сайту, і ми можемо знайти спосіб їх виправити. Ми просто повинні помістити URL у інструмент, щоб отримати всі деталі аудиту, пов'язані з технічними проблемами, проблемами вмісту та зовнішніми аналіз зв'язків . Ми можемо завантажити результати аудиту у форматі PDF для обміну з клієнтами та іншими.

9. Seoptimer

Seoptimer це чудовий безкоштовний інструмент аудиту, щоб знайти помилки веб-сайту. Інструмент буде рекомендувати процедури для поліпшення рейтингу пошуку на сайті. Також можна завантажити розширення Google Chrome, а також для перевірки окремих сторінок веб-сайту.

10 Кричала жаба

Кричала жаба це програма для робочого столу та інструмент сканування для аналізу всього веб-сайту. Інструмент надає корисні ідеї, і він знайшов SEO проблеми веб-сайту шляхом сканування всього веб-сайту. За допомогою цього інструменту аудиту ми можемо розглядати різні параметри, такі як посилання на сайти, вихідні посилання, мета-описи, якірний текст, безпеку, непрацюючі посилання, час відповіді, теги ALT та багато іншого. Інструмент буде сканувати до 500 URL-адрес безкоштовно.

Інструмент буде сканувати до 500 URL-адрес безкоштовно