Навигация по сайту

Популярные статьи

10 інструментів Instagram для власників малого бізнесу

  1. 1. Collec.to (Колишній Followgram)
  2. 2. Iconsquare (Колишній Statigram)
  3. 3. Websta (Колишній Webstagram)
  4. 4. Crowdfire (Колишній Justunfollow)
  5. 5. TakeOff
  6. 6. Snapseed
  7. 7. SnapWidget
  8. 8. Repost
  9. 9. Simply Measured Free Instagram User Report
  10. 10. ScheduGram

Використання правильних інструментів може не тільки заощадити час і кошти, а й зробити з вас першокласного маркетолога. Сумніваєтеся? Значить, саме час познайомитися з 10 інструментами Instagram для власників малого бізнесу.

Як ви напевно знаєте, Instagram є однією з найпопулярніших платформ для просування бізнесу. На сьогоднішній день існує безліч практичних посібників, які розкажуть про те, як ефективно використовувати свій візуальний контент для залучення потенційних покупців. Велика частина рад зводиться до того, щоб ви постили якісні та креативні фото продукту, не забували про хештеги, фільтри і відео, невпинно залучали нових фоловерів і всіляко намагалися не розгубити вже наявних. Крім цього, не варто забувати про статистику і аналізі свого аккаунта. Для максимального спрощення всіх цих завдань і створені додатки, мова про які піде нижче.

1. Collec.to (Колишній Followgram)

Доступні як безкоштовна, так і платна версії. Collec.to надає доступ до статистики та аналітики і дає можливість проводити більш успішні конкурси та компанії. Платна версія дозволяє використовувати розширені браузінг-опції: ви зможете переглядати по тегам, фільтрів і навіть дат.

2. Iconsquare (Колишній Statigram)

Iconosquare - зручний додаток для управління аккаунтом, з яким можна контролювати листування (коментарі та приватні повідомлення), налаштувати перегляд стрічки новин (наприклад, перегляд безлічі фотографій за раз). Також, ви зможете проаналізувати, чи знаходить контент відгук у аудиторії, оптимізувати ваші фото і т.д. Inconosquare стане в нагоді і в тому випадку, якщо ви хочете просувати Instagram-аккаунт за межі платформи. Ця програма ідеально підходить для Instagram-новачків, що мають силу-силенну передплатників на Facebook.

3. Websta (Колишній Webstagram)

Під гаслом «Instagram Web Viewer» Websta дає можливість заходити на Instagram-аккаунт прямо з комп'ютера. Ви зможете ставити лайки, коментувати, переглядати стрічку друзів, збирати докладну статистику по свого облікового запису, підписуватися на користувачів і т.д.

4. Crowdfire (Колишній Justunfollow)

Ви помічали коли-небудь, що кількість передплатників зменшується? Часом це починає серйозно турбувати ваше «підприємницьке его». Зізнайтеся, що цікаво дізнатися, хто саме «отфолловілся»? Завдяки Crowdfire ви зможете легко відшукати неактивних користувачів і «отпісчіков», знайти нових фоловерів і відстежити, як поновлення ваших соціальних медіа позначаються на числі передплатників / отпісчіков.

5. TakeOff

Нещодавно запущений командою Justunfollow TakeOff дозволяє планувати оптимальний час для постів в Instagram. Замість того, щоб постити нерегулярно і навмання, цей інструмент навчить публікувати в той час, коли пости проглядаються здебільшого фоловерів. Крім цього, TakeOff пропонує вам актуальні і популярні хештеги, щоб збільшити потенційну аудиторію.

6. Snapseed

Хоча Snapseed і не є офіційним інструментом Instagram, за допомогою цього додатка-фоторедактора можна виконати всі основні види корекції фото, перед тим як поділитися ним на Instagram. Серед доступних функцій: обрізка, вирівнювання, регулювання кольорів і тонів, додавання ефектів «вінтаж» і «гранж» і багато чого іншого. На жаль, поки немає можливості публікувати фото прямо на Instagram, але, можливо, ця функція з'явиться незабаром.

7. SnapWidget

Якщо ви коли-небудь намагалися вставити галерею на свій вебсайт або блог, вам, безумовно, сподобається SnapWidget. Базовий widget не коштуватиме ні копійки, але якщо захочете скористатися ще одним widget або отримати доступ до розширених призначеним для користувача опцій (наприклад, призначений для користувача CSS), це обійдеться в $ 7 / місяць.

8. Repost

За допомогою Repost ви зможете легко і швидко репоста фото з Instagram, при цьому, не забуваючи про «звичайний» базовий репост. Також, можна побачити, кого і що репоста найбільше, знайти найпопулярніших користувачів, найбільш актуальні теги і конкурси.

9. Simply Measured Free Instagram User Report

Якщо ви хочете дізнатися, наскільки Instagram ефективний у вашому бізнесі, слід приділити увагу цьому безкоштовному інструменту. Просто введіть свій «юзернейм» і Simply Measured Free Instagram User Report розповість про те, які фото працюють краще за всіх, а які знімки - поза Instagram. програма покаже, також, наскільки трендових ваші «позиції».

10. ScheduGram

SheduGram дає можливість постити безпосередньо з комп'ютера на Instagram. На ScheduGram є вбудовані емодзі, функція «first comment», підтримка традиційної і пакетного завантаження і відео. Ви можете відразу ж опублікувати фото або запланувати його на конкретну дату або час ... Ось так!

Instagram і його можливості для розвитку малого бізнесу залучають десятки тисяч підприємців з усього світу. І ви, дійсно, можете добитися успіху, розповідаючи фоловерів «свою історію» за допомогою Instagram. Головне, не забувати, що просування бізнесу - це трудомісткий щоденна праця. І якщо ви збираєтеся зрідка постити креативні (навіть дуже) фото, відео або забавні конкурси - вам не допоможе жоден інструмент.

За матеріалами: KIMGARST.COM

Сумніваєтеся?
Зізнайтеся, що цікаво дізнатися, хто саме «отфолловілся»?