Навигация по сайту

Популярные статьи

10 найцікавіших блогів SEO можна стежити

 1. SEO не нудно!
 2. 1. Це SEO життя
 3. 2. SEOsreactions.tumblr.com
 4. 3. Вибачте за блог маркетингу
 5. 4. Портативний блог
 6. 5. Сліпий п'ятирічний
 7. 6. Viperchill
 8. 7. TripleSEO Blog (Оновлення: TripleSEO пішов з якоїсь причини, просто відвідайте цей обхідний пост...
 9. 8. SEO по морю
 10. 9. блог StoneTemple
 11. 10. Яків Кінг
 12. Кілька бонусів в даний час на перерві
 13. Це про туру тут.

- Мені шкода, Денніс. Я просто не можу закінчити цілу статтю! ”Це те, про що вони завжди говорять, коли я прошу ( змушу) людей читати SEO пов'язаних повідомлень

SEO не нудно!

Це те, що ми в індустрії розповідаємо собі і кожному поруч, якщо вони будуть слухати його.

Тому що це не так. Дійсно. Мені подобається жартувати, але це найцікавіше .

Між роботою з скаженим Панди і вбивці Пінгвіни і — дорогий бог — випадковий кровожерливий колібрі, в цьому світі, в якому ми живемо, є багато дикости. У ньому теж дуже багато гумору, до нього приходять, а також розваги.

Все це знає, де шукати.

Тому сьогодні ми будемо шукати. Нижче наведені деякі з кращих SEO блоги слідувати, якщо ви хочете відкрити для себе більш цікаву сторону цієї галузі. Вони також гарні, якщо вам потрібно трохи відстрочки, навіть якщо ви продовжуєте вивчати щось.

1. Це SEO життя

Кожен любить SEO-реакцію GIF, і в цьому блозі їх багато. Ось два я знайшов особливо приємним: відповідь на блогера SEO блокує вас на Twitter за незгоду з ним і один за одним стверджуючи, що він має внутрішній трек на органічному .

Ось два я знайшов особливо приємним:  відповідь на блогера SEO блокує вас на Twitter  за незгоду з ним і один за одним  стверджуючи, що він має внутрішній трек на органічному

О, SEO є мертвим, як Disco і Fant4stic.

2. SEOsreactions.tumblr.com

Інший блог SEO реакцій з деякими веселими записами. Подивись на це і це Наприклад (ми всі були там!).

)

SEO, моє винне задоволення біля спів разом з Pitch Perfect 1 & 2.

3. Вибачте за блог маркетингу

Jay Acunzo технічно пише про контент-маркетинг більше, ніж SEO, але він ще більш ніж гідний місця в цьому списку. Він виробляє розумні, привабливі посади, які починаються з анекдоту на шлюбних обіцянках його друзів (наприклад цей ) і випадкові вірш, що видаляє назву програми для трохи полегшення стресу.

Він також виставляє фантастичні списки ресурсів для маркетологів вмісту до мого, як цей який починає розмовляти про маринову соусу своєї мами, яка пізніше приїжджає з варіантами слова «лайно». Мені подобається "crapola", але з урахуванням італійської спадщини Джея, я також обмірковуючи, посилаючи йому електронну пошту, щоб запропонувати "crapolini".

Тому що ми всі любимо Італію ...

4. Портативний блог

Ian Lurie є одним з найбільш впізнаваних голосів у маркетингу сьогодні, і він регулярно видає великі, розумні поради для інших SEO в своєму блозі. Це не зовсім незвичайно: багато хто з них займаються SEO. Там, де Іан відрізняється від більшості, він зазвичай робить це з щирістю, що є справжньою радістю для читання. Ознайомтеся, наприклад, з цими повідомленнями, де заголовок вже дає вам відчуття того, що йому подобається: Інтернет-маркетинг для Asshats і Мобільний SEO - я повинен бути стурбований .

Він також ставить посади подобається це Час від часу (тому що багато хто з нас дивувався, що маленькі зірки щебетають над серцем).

Як я відчуваю, коли всі думають, що це нудно.

5. Сліпий п'ятирічний

AJ Kohn, можливо, один з кращих письменників у світі SEO. Він розумний, чітко виражений, і завжди має поради, пов'язані з усіма правильними застереженнями. Навіть ім'я його блогу є розумним (це походить від техніки трактування пошукових систем як сліпих п'ятирічок). Він не боїться викликати такі речі, як обхідні повідомлення або, де більшість з нас просто вітає їх як можливості.

Людина розмовляє з людьми, які теж коментують його посади, і таким чином, що виявляє багатство продуманості. Погляньте на деякі його зауваження (і на сам пост) тут , наприклад.

Я, знаходячи кращий шлях після я читаю AJ blog.

6. Viperchill

Глен Аллсопп - нечесно блискучий маркетолог, який викладає у своєму блозі багато смішного і часто провокаційного матеріалу. Він не соромиться стрибати в спірні теми, як PBNs і який blackhat є чи ні . Він постійно захоплюючий і взагалі провокаційний. Фактично, відвідування його блогу часто відчуває себе трохи як прогулянка в місці, де звірі ховаються прямо за кущами. Але знову ж таки, це, мабуть, стосується всіх видів діяльності SEO.

Тут Це (потенційно досить темна) стаття від нього про SEO, акції та санкції Google.

Коли я читаю матеріали на ViperChill, я стаю розумнішим.

7. TripleSEO Blog (Оновлення: TripleSEO пішов з якоїсь причини, просто відвідайте цей обхідний пост деякі дивовижні поради SEO )

Кріс Дайсон - це ще один відвертий, обізнаний голос, який варто стежити, особливо, коли він викладає повідомлення, подібні до тих, де він виступає за Scrapebox як утиліту білого капелюха. Він завжди вчасно з його посадами і, як правило, один з перших, хто реагує (в часі GIF мода) на речі, як "SEO мертва" стаття опублікована в 2013 році The Guardian. Ось один з найсмішніших постів, до речі.

Ось один з найсмішніших постів, до речі

Це я після прочитання матеріалу на TripleSEO

8. SEO по морю

Цей не для всіх - але якщо це для вас, ви будете любити його, а не просто сподобатися. Білл Славський надає деякі унікальні перспективи щодо SEO через його правову основу. Деякі з його найцікавіших повідомлень говорять про патенти, які Google надав або в даний час очікує, а також на те, що вони можуть означати для промисловості.

Це не така річ, яку ви можете прочитати бездумно або навіть для релаксації, але це, безумовно, варто прочитати, якщо ви хочете бути в курсі (в даний час) найбільший, найсприятливіший пошуковий механізм. Незвичайно досить, це - також досить утіха — як у “мойому мозку так розробляє але люблю це” різновид утіхи. Подивись на Ця стаття наприклад, про ідею Google про використання дивовижного значення для боротьби зі спамом у картах.

Отримання мого препарату для ...

9. блог StoneTemple

Марк і Ерік - це два дуже забавні хлопці, які також просто дуже талановиті SEO. Багато їхніх постів - це відео, де вони мають трохи дивний, часто комічний обмін на тему. Спробуйте цей наприклад, там, де два говорять про те, чи Google все ще любить Вікіпедію.

Навіть коли вони не виконують своїх повідомлень у діалозі, зазвичай все ще залишається деяка розвага, змішана з цінністю даних, які спільно використовуються. Не любите обличчя на головному зображенні цей ?

Спостерігаючи за двома розумними людьми говорити про розумний матеріал.

10. Яків Кінг

Джейкоб Кінг ... багато чого. Він непокірний, смішний, член темної сторони і радість читати. Навіть коли він вибирає на тактику SEO ви знаєте, що ви пробували себе, ви в кінцевому підсумку сміятися прямо разом з іншими з них. Тут Це фантастична посада, яку він зробив, чому експертні звіти повинні померти.

Як підказку, прочитайте розділ коментарів цієї публікації. Це має деякі досить дивні речовини бонусу.

Хоча лише помірне попередження: його блог не для вас, якщо вам не подобається навіть найменша сажа на вашій білому капелюсі. Якщо ви можете оцінити близько 51 (не 50!) Відтінків сірого, хоча, ви будете любити його.

) Відтінків сірого, хоча, ви будете любити його

Вам цікаво про blackhat SEO, чи не так?

Кілька бонусів в даний час на перерві

Ці три варті того, щоб подивитись на деякі розваги та інформацію, але останнім часом вони не були оновлені.

1. Блог Hitreach

HitReach має високо творчу і здатну команду SEO, і ці кардинальні риси часто виявляються в матеріалі, який вони викладають у блозі. Якщо вони не цікаві зразки маркетингових кампаній з вмісту, вони дають нам великі комікси на зразок мови ці . Важко не насолоджуватися цим блогом. Він не був оновлений через деякий час, але багато речей там все ще варто подивитися.

2. SEO Райан Гослінг

SEO і Райан Гослінг. Гей, дівчинка, ви знаєте, що ви завжди хотіли зробити це посилання.

3. Тільки в пошуковому маркетингу

Більше GIF-реакцій SEO. Чому? Тому що ми любимо їх. Глибоко.

Це про туру тут.

Є багато інших цікавих блогів, які варто розглянути, природно, але це ті, які прийшли на думку першими, коли я писав це.

Думаєте, я пропустив щось важливе? Перемістіть мене в розділі коментарів і додайте свій Gif!

Просто переконайтеся в тому, що мені це блог і чому варто стежити за розвагами.

Мати Gif, щоб поділитися? Tweet цю статтю мені на Twitter з вашим Gif!

Оновлення Twitter з цим ... і згадати мене. Оновлення Facebook, Pinterest і Google+. *підморгування*

( На бічній ноті : це, мабуть, буде останнє повідомлення за рік. Я бажаю всім щасливого Різдва! Веселі свята! 2016 буде ще більше.

Пов'язані

Вам цікаво про blackhat SEO, чи не так?
Чому?
Думаєте, я пропустив щось важливе?
Мати Gif, щоб поділитися?