Навигация по сайту

Популярные статьи

10 найважливіших розширень SEO Chrome, які ви повинні використовувати в 2018 році

 1. 1. SEO Peek
 2. 2. Пошук симулятора по Nightwatch
 3. 3. SEO Quake
 4. 4. Іскра
 5. 5. Hunter.io
 6. 6. Сніффер структуризованих даних OpenLink
 7. 7. Перевірка непрацюючих посилань
 8. 8. Перенаправити шлях
 9. 9. Розширення Google PageSpeed ​​Chrome
 10. 10. Ключові слова Скрізь
 11. Висновок

У ідеальному світі, ми могли б отримати інформацію і речі, зроблені для різних цілей SEO при натисканні кнопки. Ну, як виявилося, ми не живемо в цьому конкретному ідеальному світі - але ми маємо доступ до якоїсь розкоші.

Зараз у Google Chrome більше одного мільярда активних користувачів. Для тих з вас, які прагнуть вдосконалити вашу стратегію SEO, розширення SEO SEO повинні бути невід'ємною частиною вашої атаки, оскільки ви дивитеся, щоб підняти рейтинг, відстежувати продуктивність і отримати уявлення про те, як ви робите.

Тим не менш, з 100000 розширень на вибір, звідки ви починаєте шукати? Ми вас охопили. Ми перетравили непридатність і екстраполювали виняткові розширення для ваших кампаній SEO. Подивіться на наш перелік ключових інструментів SEO для Chrome, які ви повинні почати використовувати в 2018 році!

1. SEO Peek

У ідеальному світі, ми могли б отримати інформацію і речі, зроблені для різних цілей SEO при натисканні кнопки

SEO Peek Chrome розширення

Ідеально підходить для: SEO хлопців і дівчат, які отримали нового клієнта, який потребує аудиту SEO

SEO Peek дозволяє швидко перевіряти SEO-фактори на сторінці будь-якого веб-сайту, і оскільки він перевіряє DOM сторінки, вам не потрібно турбуватися про джерело HTML.

SEO Peek також надсилає запит на сервер, щоб зрозуміти різні заголовки відповідей HTTP і директиви роботів, такі як HTTP Status і мета-роботи. Він також показує інформацію про заголовок, мета-теги, теги посилань і назву сторінки.

2. Пошук симулятора по Nightwatch

Nightwatch Search Simulator Розширення Chrome

Ідеально підходить для: любителів SEO і професіоналів - а також агентств з багатьма клієнтами

Необхідно імітувати об'єктивні пошукові запити без використання VPN або проксі-сервера? Бажаю, щоб ви могли зробити це з будь-якого місця в Google під час перевірки та відстеження рейтингу ваших та ваших конкурентів? Бажайте, щоб ваші запитання не перешкоджали вашим запитам? Ви можете зробити все це з Симулятор пошуку , абсолютно нове безкоштовне розширення Chrome від Нічний годинник що спрощує спосіб, як професіонали SEO відстежують свої рейтинги та позиції своїх веб-сайтів.

3. SEO Quake

Розширення SEO Quake Chrome

Ідеально підходить для: Менеджерів соціальних медіа, які хочуть більше трафіку з Facebook і т.д., а також професіоналів SEO, які працюють над дослідженням ключових слів

SEO Quake це безкоштовний плагін, який дозволяє аналізувати основні показники, проводити детальний аналіз ваших SERP і встановлювати параметри для пошукових запитів.

Вона також може бути інтегрована з соціальними медіа, щоб ви могли перевірити свою соціальну статистику як для Google+, так і для Facebook. Це розривається інструментами та функціями, що робить його одним з найбільш досконалих інструментів у цьому списку.
Корисні інструменти включають звіт про щільність ключових слів і аудит SEO.

Будь-які мінуси?

 • Не можна вводити дані в Excel
 • Легко заблукати в усіх посиланнях і даних
 • Коли ви не хочете використовувати його, він вискакує у всіх ваших виданнях незалежно від цього

4. Іскра

Іскрова розширення Chrome

Ідеально підходить для: Менеджерів соціальних медіа, які хочуть більше трафіку з Facebook

Іскра це акуратний інструмент, який дозволяє оптимізувати кожен аспект вмісту вашого сайту через величезну кількість SEO-розширень і даних SEO. Ідеально підходить для ІТ-команд, мерчендайзерів, дизайнерів і авторів вмісту, цей плагін SEO надає вам доступ до мільярдів ключових слів, технічного аудиту, а також надзвичайно важливої ​​інформації про авторизацію за допомогою Majestic.

Вона також дозволяє отримати доступ до інформації про сайти конкурентів і швидко отримує статистичні дані.

Будь-які мінуси?

 • Функція пошуку обсягу / рейтингу пошуку за ключовими словами була видалена
 • Початкове автоматичне завантаження Walmart може засмучувати

5. Hunter.io

Розширення Chrome Hunter.io

Ідеально для: Особи, які прагнуть зміцнити свою присутність і бренд у Google

Хочете контактувати з власниками веб-сайтів і обмінюватися посиланнями з ними? Можливо, ви хочете написати для них гостьовий пост або зробити їх пропозицією? У будь-якому випадку вам потрібні адреси електронної пошти.

Як ви отримуєте ці контакти електронної пошти ?! Раніше це було складно - але вже не тепер Hunter.io тут. Знайти ті, у іншому випадку важкодоступні електронні листи контактів, тепер лише за кілька кліків за допомогою цього розширення Chrome, що дозволяє переглядати адреси електронної пошти для будь-якого веб-сайту.

Давай, спробуйте на нашому і скажіть Привіт!

Альтернативно, використовуйте Вуаля Норберт знайти правильну контактну інформацію авторів впливу.

Будь-які мінуси?

 • Не вдається інтегрувати з LinkedIn

6. Сніффер структуризованих даних OpenLink

OpenLink Структуровані дані Sniffer Розширення Chrome

Ідеально підходить для: професіоналів SEO та агентств

Якщо ви більш просунутий користувач SEO, якому необхідно проаналізувати відкриті структуровані дані на вашому сайті, це розширення Chrome робить так, як випливає з назви - саме це.

Органічні результати пошуку становлять близько 60% всіх кліків, що відбуваються в SERP. Коли ви використовуєте структуровані дані, які в іншому випадку заблоковані в документах HTML, ви збільшуєте свої шанси з'являтися в різних віджетах Google. Це, у свою чергу, покращує кліки.

Будь-які мінуси?

 • Має розчаровує тенденцію до припинення функціонування

7. Перевірка непрацюючих посилань

Розширена перевірка неполадок посилання Chrome

Ідеально підходить для: будь-кого, хто потребує викорінювати зламані посилання

Непрацюючі посилання не тільки розчаровують ваших клієнтів; вони також завдають шкоди вашим зусиллям SEO, що пошкоджують показник відмов і архітектуру вашого сайту, і це може негативно вплинути на рейтинг.

Перевірка непрацюючих посилань це найпростіший спосіб знайти свої пошкоджені посилання і викорінити ці надійні 404 помилки, перш ніж вони нанести хаос у вашій кампанії SEO. Він сканує весь сайт і відкриває звіт за лічені хвилини.
Це не просто аналіз внутрішніх посилань - це добре й для аналізу зовнішніх посилань.

Будь-які мінуси?

 • Поле звітності незручно розміщено
 • Немає чорного списку, що означає, що ви можете вийти з сайту, який ви перевіряєте
 • Піктограма на панелі інструментів іноді не реагує

8. Перенаправити шлях

Шлях розширення Chrome для переспрямування

Ідеально підходить для: SEO профі

Шлях переадресації йде трохи глибше, ніж Broken Link Checker і розкриває всі типи помилок, включаючи 500 і 301 коди статусу HTTP. Він також позначає перенаправлення Javascript і Meta, забезпечуючи технічні проблеми, не заплутавши ваші кампанії SEO.

І, отже, ці проблеми важко помітити, що робить Redirect Path таким важливим розширенням Chrome. Якщо ви не очистите проблеми, ваш рейтинг може знизитися.

Будь-які мінуси?

 • Відомо, що він не відповідає
 • Кнопка спадного списку іноді не працює

9. Розширення Google PageSpeed ​​Chrome

Розширення Google PageSpeed ​​Chrome

Ідеально підходить для всіх: для початківців професіоналів у сфері SEO

Швидкість сторінки важлива . Якщо ваші сторінки надто довго завантажуються для ваших нетерплячих клієнтів, ваші рейтинги можуть впасти. Google PageSpeed ​​від хлопців на самому Google дозволяє вам тримати на вершині, як швидко ваш сайт завантажується одним клацанням миші. Він простий у використанні і займає лише хвилину або дві доби, щоб перевірити інформацію про швидкість сторінки.

10. Ключові слова Скрізь

Ключові слова Усюди розширення Chrome

Ідеально підходить для: Професійних афілійованих маркетологів

Ключові слова Скрізь це безкоштовний інструмент ключових слів, який скорочує час дослідження. Вона дозволяє перевіряти дані за клік на численних веб-сайтах, а також обсяг пошуку ключових слів Google. Це означає, що вам більше не потрібно копіювати дані з різних сайтів, що заощадить ваш час. Можна також завантажити показники ключових слів у формат PDF або Excel.

Підтримувані веб-сайти включають:

 • Uber
 • Amazon
 • Moz Відкрити провідник сайтів
 • Google Analytics
 • Bing
 • Консоль пошуку Google

Висновок

Це верхня SEO Chrome розширення в 2017 році. Після завантаження, вони скоро формують важливу частину вашої стратегії SEO, що робить ваше життя набагато простіше, як ви піднімаєтеся на рейтингу. У вас є власні улюблені? Дайте нам знати в розділі коментарів!

Сподобався пост? Не забувайте ділитися!

Тим не менш, з 100000 розширень на вибір, звідки ви починаєте шукати?
Бажаю, щоб ви могли зробити це з будь-якого місця в Google під час перевірки та відстеження рейтингу ваших та ваших конкурентів?
Бажайте, щоб ваші запитання не перешкоджали вашим запитам?
Будь-які мінуси?
Будь-які мінуси?
Можливо, ви хочете написати для них гостьовий пост або зробити їх пропозицією?
Як ви отримуєте ці контакти електронної пошти ?
Будь-які мінуси?
Будь-які мінуси?
Будь-які мінуси?