Навигация по сайту

Популярные статьи

10 Продовольча Блог SEO поради з керівництва початківців Моза для SEO

 1. Зіткнення трафіку Yum від Google у січні 2015 року
 2. 1. «Процес SEO зобов'язаний впливати як на актуальність, так і на популярність ».
 3. 2. Люди використовують пошукові системи для РОЗУМ, ЗНАТИ або GO.
 4. Результати пошуку для Pinch of Yum
 5. 3. "Сенс використання ключових слів - це не високий рейтинг для всіх ключових слів, а високий рейтинг...
 6. 4. «Використовуйте тире в веб-адресі».
 7. 5. «70% пошуку - довгий хвіст».
 8. Загальна кількість ключових слів із кліками для Pinch of Yum (січень 2015 р.)
 9. Щіпка соціального руху Yum з часом
 10. 6. Хороший дизайн сайту може позитивно вплинути на SEO вашого блогу.
 11. 7. Пошукові системи відслідковують взаємодію, бачачи, якщо ви повернетесь і продовжите пошук.
 12. 8. Результат (не надається) ключового слова є результатом використання користувачами Google безпечного...
 13. 9. "Просто знати цифри не допоможуть, якщо ви не зможете ефективно інтерпретувати і застосувати зміни...
 14. 10. Посібник для початківців по SEO є прекрасним прикладом хорошого SEO.
 15. Висновок

Я просто вийшов з мого батька. Часто я використовую 10-хвилинну поїздку офіс Щоб подзвонити додому і перевірити в з моєю мамою і татом. Зазвичай ми розмовляємо про новини або речі, які ми запланували на цей день, і саме так розмова пройшла сьогодні.

Папа: "Що ви запланували на сьогодні?"

Бьорк: «Я пишу посаду про SEO для блогу продовольчих товарів».

Тато: "SEO?"

Бьорк: "Так, це означає оптимізацію пошукових систем ..."

… Розпочати перехід Bjork з татом про те, що таке SEO і як він працює, чому це корисно для блогерів, і як ми це робимо для наших двох сайтів, Pinch Yum і Food Blogger Pro.

… Розпочати перехід Bjork з татом про те, що таке SEO і як він працює, чому це корисно для блогерів, і як ми це робимо для наших двох сайтів, Pinch Yum і Food Blogger Pro

Цей маленький момент мила мишки SEO зробив мені зрозуміти, наскільки я збуджений, коли я говорю про SEO.

Це має сенс, оскільки трафік у пошукових системах є одним із найпоширеніших способів виявлення у Pinch Yum та / або Food Blogger Pro. Як показано на скріншотах нижче, SEO є важливою частиною для нашого бізнесу.

Зіткнення трафіку Yum від Google у січні 2015 року

Трафік Blogger Pro продовольства від Google у січні 2015 року

Але я маю довгий шлях, перш ніж я можу претендувати на те, щоб бути експертом з SEO, тому я все ще роблю точку для перегляду вмісту, створеного для людей, які тільки починають роботу з SEO.

Одним з моїх улюблених ресурсів є Moz Посібник для початківців по SEO . Нещодавно я повернувся до керівництва і витягнув 10 речей, які я дізнався після прочитання. Якщо у вас є година або близько того я рекомендую вам прочитати весь посібник.

Прочитавши цей пост, звичайно. Прочитавши цей пост, звичайно

Хоча зміст цього повідомлення стосується всіх типів блогів і веб-сайтів, я створив 10 пунктів нижче, тому вони говорять спеціально для блогерів продуктів харчування, тому що це мої люди.

1. «Процес SEO зобов'язаний впливати як на актуальність, так і на популярність ».

Джерело : http://moz.com/beginners-guide-to-seo/how-search-engines-operate

Мені довелося прочитати цю фразу кілька разів, перш ніж вона дійсно затонула.

Сказане по-різному, SEO є мистецтво (і наука) створення контенту, який фактично відповідає потребам читача і поділяється багато.

Сказав по-іншому знову, хороший SEO створює зміст, який є корисним і дієвим.

Основними інгредієнтами для корисної та доступної поштової скриньки є (1) дійсно хороший рецепт з (2) красивими фотографіями.

Якщо ви хочете зробити ще один крок, ви можете додати у підказках, трюках чи речах, які змушують людей "виграти, це круто, я збираюся поділитися цим".

Подумайте про вміст, пов'язаний з їжею, який ви бачите в Інтернеті та ділитеся. Чому ви поділяєте цей вміст? Як ви можете змінити цей пост і зрозуміти, що це робить його доступним?

Ось ще одна думка: чи ви створюєте вміст, який може зв'язуватися з іншими блогерами або створювати контент?

Створення контенту, націленого на інших творців контенту, може бути одним з найкращих способів створення SEO вашого блогу, оскільки творці вмісту також є учасниками вмісту.

Це типи питань, які ви повинні задати собі, коли ви думаєте про створення контенту, який є одночасно актуальним і популярним.

Корисний не повинен бути вмістом типу "як-б". Іноді люди просто хочуть зробити щось (як розважатися) проти знати щось, що приводить мене до точки # 2.

2. Люди використовують пошукові системи для РОЗУМ, ЗНАТИ або GO.

Джерело : http://moz.com/beginners-guide-to-seo/how-search-engines-operate

Зробити : Це транзакційні запити. Для блогерів продовольства прикладом може бути хтось, хто шукає ваш канал YouTube, тому що вони хочуть дивитися відео, створене для розважальних цілей.

Пошук типу "робити" може також означати, що хтось шукає рецепт у вашому блозі, збирається в блозі та друкує цей рецепт.

Знати : це інформаційні запити. Наприклад, хтось шукає як зробити хумус .

Ця людина не обов'язково шукає рецепт хумусу, який вони роздрукують (хоча вони і можуть зробити це). Перше, що вони шукають, це інформація, яка покаже їм, як зробити хумус.

Я думаю, що вміст типу "знати" часто забувається блогерами продовольства. Існує безліч рецептів, але не стільки ресурсів, скільки навчального характеру.

Чи можете ви собі уявити, чи був блог, присвячений виключно їжі та кухонним підказкам? Якщо вміст було зроблено добре, може існувати величезний потенціал для створення сайту, який має надзвичайно релевантний і популярний контент (а також багато потенційних можливостей для партнерства бренду).

Перейти : це навігаційні запити. Прикладом може бути хтось, хто шукає Щіпка Yum або Продовольча Blogger Pro .

Результати пошуку для Pinch of Yum

Результат пошуку для продуктів Blogger Pro

Ці люди використовують пошукову систему, щоб перейти десь у мережі.

Тут є гарні новини та погані новини.

Погані новини : ми не знаємо, чому люди шукають ваш блог, а не просто вводити URL-адресу у своєму веб-переглядачі. Добрі новини : нам не потрібно знати, чому. Тому що якщо люди це роблять, люди це роблять. Погані новини : ми не знаємо, чому люди шукають ваш блог, а не просто вводити URL-адресу у своєму веб-переглядачі

Якщо люди переходять до вашого блогу за допомогою пошукових систем, це означає, що ви (блогеру) маєте навмисне подання свого блогу найкращим чином.

Переконайтеся, що налаштуйте мета опис вашого блогу , зниження посилань на сайт при необхідності і введіть у назву сайту свого блогу та підпис у розділі Налаштування> Загальні області WordPress.

3. "Сенс використання ключових слів - це не високий рейтинг для всіх ключових слів, а високий рейтинг для ключових слів, які шукають люди, коли вони хочуть, що надає ваш сайт".

Джерело : http://moz.com/beginners-guide-to-seo/basics-of-search-engine-friendly-design-and-development

Я думаю, ми всі розуміємо це в концепції, але застосовувати його до вашої стратегії SEO легше сказати, ніж зробити.

Наприклад, робоча назва цієї посади спочатку була “10 речей, які я дізнався з читання Посібника для початківців Moz's SEO для SEO”.

Звичайно, це була називна назва, але це було жахливим рішенням для SEO. Чому? Оскільки особа, яку я сподіваюся залучити до Food Blogger Pro, не є будь-яким блогером, я хочу зосередитися на блогерах харчових продуктів .

Мій цільовий ринок - це блогери харчових продуктів, а не блогери, і тому мої ключові слова повинні зосереджуватися на блогах, а не на блогах взагалі.

Таким чином, після застосування рада № 3 на цю посаду, я змінив назву на "10 Продовольча Блог SEO поради з керівництва початківців Моза для SEO."

Ви бачите, наскільки велика різниця?

Повідомлення про рецепт досить просте, коли мова йде про SEO, тому що ви зазвичай бажаєте зайняти високе місце для назви рецепта, тому, ймовірно, не так багато налаштувань, що потрібно робити, особливо якщо ви вже слідуючи основам, які ми накреслюємо в SEO для харчових блогів курс на ФБП.

Але я гадаю, ви могли б мати деякі продукти, які ви продаєте або партнерські маркетингові відносини, де цей рада SEO дійсно може стати в нагоді. Коли ви розробляєте вміст для просування цих продуктів, переконайтеся, що ви зосереджені на ключових словах, які шукають люди, коли вони хочуть, що надає ваш сайт .

4. «Використовуйте тире в веб-адресі».

Джерело : http://moz.com/beginners-guide-to-seo/basics-of-search-engine-friendly-design-and-development

Естетично мені подобаються дефіси (-) більше, ніж підкреслення (_), але я не розумію, що використання тире в URL-адресі замість підкреслення, плюс знаки (+) або пробілів (% 20) можна вважати стратегічним переміщенням SEO .

Використання тире в вашій URL-адресі не обов'язково допоможе вашому сайту підвищити рейтинг в пошукових системах, але допоможе забезпечити, щоб різні веб-програми не мали проблем з читанням URL-адреси, оскільки інші символи іноді можуть призвести до плутанини програм. Само собою зрозуміло, що легкі для розуміння URL-адреси завжди краще, ніж більш заплутані URL-адреси.

Якщо ви стежите за такою порадою, переконайтеся, що ваші URL-адреси виглядають так:

http://pinchofyum.com/roasted-veggie-pitas-with-avocado-dip

… І не так: http://pinchofyum.com/roasted_veggie_pitas_with_avocado_dip… або це: http://pinchofyum.com/roasted+veggie+pitas+with+avocado+dip… або це: http://pinchofyum.com/ обсмажений% 20вегкий% 20пітас% 20з% 20викид

Швидше за все, вам не потрібно турбуватися про це, оскільки поведінка за замовчуванням для більшості систем керування вмістом (наприклад, WordPress) полягає у використанні тире. Ніхто-менш я подумав це був цікавий tip.

Якщо ніщо інше, то це може бути веселим розмовляючим стартером на наступній вечірці.

5. «70% пошуку - довгий хвіст».

Джерело : http://moz.com/beginners-guide-to-seo/keyword-research

Слава богу за довгий хвіст.

Трафік ключових слів з довгим хвостом - кращий конкретний приклад того, чому один відсоток нескінченності Концепція майже гарантовано працює при побудові блогу або веб-сайту.

Коли йдеться про пошуковий трафік, шанси набагато більше, що ви отримаєте тисячі ключових слів, які призведуть до кількох кліків у порівнянні з кількома ключовими словами, які призводять до тисяч кліків.

Це стосується і Pinch Yum і Food Blogger Pro, як ви можете бачити на цих скріншотах з Google Analytics

Загальна кількість ключових слів із кліками для Pinch of Yum (січень 2015 р.)

Загальна кількість ключових слів із кліками для Food Blogger Pro (січень 2015 р.)

Частина, яку я хочу помітити з цими скріншотами, - це нижній правий кут з червоною рамкою навколо нього. Це число відображає кількість ключових слів, які призвели до принаймні одного відвідувача сайту (у січні).

Для Food Blogger Pro, це 274. Для Pinch of Yum це 7,719 .

7,719. Це багато різних комбінацій ключових слів.

Так чому ж різниця між Food Blogger Pro та Pinch of Yum?

Є численні причини, але найважливішими відмінностями є (1) час і (2) загальний зміст. Lindsay будує Pinch of Yum протягом більше п'яти років, і вона має понад 650 постів, а Food Blogger Pro існує вже два роки і має всього близько 120 посад, половина з яких є посадами низької якості (в очах Google) люблять інтерв'ю з членами або новини про Food Blogger Pro.

Трафік ключових слів із довгим хвостом є однією з причин, чому ми часто проповідуємо важливість довгострокового зобов'язання щодо блогу (з невеликими щоденними вдосконаленнями), оскільки, як ми вже згадували, 70% пошукового трафіку є довгим, і найкращий спосіб побудувати довгостроковий пошуковий трафік - мати масу вмісту, який ви виробляєте протягом тривалого періоду часу.

Майте на увазі, що трафік із довгим хвостом стосується пошукового трафіку, а не соціального трафіку. Зростання соціального трафіку часто трапляється швидко і спорадично, не повільно з плином часу. З Pinch of Yum ми мали повідомлення про віруси на Pinterest, Facebook або Twitter. Це приголомшливо. І короткочасно.

Щіпка соціального руху Yum з часом

Щіпка пошуку Yum з часом

Соціальний трафік Blogger Pro з часом

Їжа Blogger Pro шукає трафік з плином часу

Перевага довгого хвоста полягає в тому, що він, як правило, повільно і стійко піднімається вгору, на відміну від соціального руху, який, як правило, спорадичний і непередбачуваний (хоча і потужний).

6. Хороший дизайн сайту може позитивно вплинути на SEO вашого блогу.

Джерело : http://moz.com/beginners-guide-to-seo/how-usability-experience-and-content-affect-search-engine-rankings

Цей завжди дещо плутав мене. Я чув, як люди розмовляють про те, як хороший дизайн важливий для SEO, але я ніколи не розумів, як Google, робот, міг "отримати" те, що хороший дизайн.

Реальність така, що Google не може сказати, що хороший дизайн, але люди можуть, і більшість людей (принаймні люди, яких я знаю) дійсно насолоджуються речами, які добре розроблені.

Якщо люди дійсно насолоджуються чимось, то вони, швидше за все, посилаються на нього в блозі або в соціальних мережах, а наявність високоякісних посилань на ваш блог - це один з найважливіших елементів у створенні сили SEO вашого блогу.

І в цьому полягає краса SEO. Це і мистецтво, і наука, і техніка, і психологія. Ви створюєте вміст, який легко зрозуміти для роботів, які ще дуже цікаві для людей.

7. Пошукові системи відслідковують взаємодію, бачачи, якщо ви повернетесь і продовжите пошук.

Джерело : http://moz.com/beginners-guide-to-seo/how-usability-experience-and-content-affect-search-engine-rankings

Я знав, що веб-сайт може бути вищим у пошукових системах, якщо він більш привабливий, але я ніколи не знав, як пошукові системи відстежуватимуть, як займатися сайтом.

У мене було таке дивне (і віддалене) припущення, що пошук Google зачепить статистику веб-сайту Google Analytics, щоб дізнатися, чи він є цікавим, але це створить зворотний винахід для веб-сайтів, щоб використовувати Google Analytics, принаймні, якщо сайт не був привабливий, так що моя теорія не мала особливого сенсу.

Насправді, пошукові системи можуть розповісти, як хтось займається з певною сторінкою, щоб відстежити, чи повернеться ця особа на сторінку пошуку після натискання посилання.

Наприклад, скажімо, Google рецепт червоного сочевицю каррі . Ви отримали список потенційних рецептів і натисніть на перший. Це не зовсім те, що ви шукаєте, тому натисніть кнопку "Назад", щоб повернутися на сторінку результатів пошуку.

Те, що ви щойно здійснили, повідомте Google, що ця сторінка не є саме тим, що ви шукаєте. Якщо достатньо людей повернеться на цю сторінку результатів пошуку після натискання на певне посилання, можливо, Google помітить тенденцію і припустити, що сторінка, на якій вона відображається, насправді не є гарною відповіддю для людей, які шукають «червону карею з сочевиці». "

8. Результат (не надається) ключового слова є результатом використання користувачами Google безпечного SSL ( https://google.com ) та / або від людей, які ввійшли до свого облікового запису Google.

Який обман цей знімок екрана:

Який обман цей знімок екрана:

Ви бачите цей верхній рядок? Той, що говорить (не передбачено)? Він становить 90% даних ключових слів, які ми маємо для органічних результатів пошуку на цьому знімку екрана. Це дуже багато даних, які не надаються.

(Не надається) результат відбувається через зміни, які Google зробила в 2011 році, що заблокували Google Analytics звітувати про ключові слова від користувачів, які входили до облікового запису Google або використовували Google із захищеного URL (наприклад, https://google.com ).

Є способи, які ви можете боротися з (не передбачені) результатами , але ми не визначили пріоритет для цього для Pinch of Yum.

Наразі ми використовуємо лише 10% результатів, які мають ключові слова, надані в якості зразкової групи. Це не зовсім точно, але це забезпечує гідну приблизну оцінку найбільш популярних ключових слів.

9. "Просто знати цифри не допоможуть, якщо ви не зможете ефективно інтерпретувати і застосувати зміни до курсу".

Джерело : http://moz.com/beginners-guide-to-seo/measuring-and-tracking-success

Ця концепція неймовірно важлива.

Так багато людей використовують аналітику та номер трафіку як “так, це приємно знати” тип інформації. Ми перевіряємо нашу статистику, бачимо, що цифри піднялися (підніміть дах emoji!) Або вниз (сльоза на обличчі emoji!), А потім повернутися до нашої звичайної рутини.

Але цифри та аналітика є марними, якщо ми не використовуємо їх для вжиття заходів. Ось чому я рекомендую блогерам зосередитися контрольовані користувачем аналітики у перший рік блогу замість традиційної аналітики.

Якщо ви переконані, що хочете постійно перевіряти свої номери, переконайтеся, що ви використовуєте ці цифри, щоб краще зрозуміти та покращити тип вмісту, який ви створюєте.

10. Посібник для початківців по SEO є прекрасним прикладом хорошого SEO.

Перегляньте [результати пошуку для терміну «SEO») ( http://www.google.com/search?q=seo ) ”

q=seo  ) ”

Там в керівництві для початківців SEO від Moz на # 2 місце, прямо під Вікіпедією.

Ось що я називаю доказом концепції!

Це особливо вірно, враховуючи той факт, що ключове слово "SEO" є неймовірно конкурентним ключовим словом для ранжування. Подумайте про це: компанії, які намагаються класифікувати за цим ключовим словом, є всі компанії, які є експертами в області високого рейтингу в пошукових системах. Це деяка жорстка конкуренція.

Моя думка? Якщо ви бажаєте побачити приклад контенту, створеного таким чином, що допомагає їм підвищуватися в пошукових системах, і дізнаватися про SEO в процесі, обов'язково перевірте Посібник для початківців по SEO .

Висновок

Висновок: Хороший SEO менше стосується підказок, хитрощів і тактики SEO, а більше того, про створення високоякісного, привабливого, добре продуманого, першого змісту.

Ця публікація не була спонсорована або пов'язана з Moz. Ми не є філіями, і у нас немає стимулів для створення цієї публікації. Якщо у вас є якийсь час, я рекомендую вам погано випити чашку кави і сісти і прочитати весь довідник.

Які інші поради SEO ви думаєте, важливі для харчових блогерів знати? Чи є речі, які ви дізналися з цієї посади (або посібника Moz), що ви раніше не знали? Які у вас питання щодо SEO?

Я хотів би почути ваші думки в розділі коментарів нижче.

Папа: "Що ви запланували на сьогодні?
Тато: "SEO?
Чому ви поділяєте цей вміст?
Як ви можете змінити цей пост і зрозуміти, що це робить його доступним?
Ось ще одна думка: чи ви створюєте вміст, який може зв'язуватися з іншими блогерами або створювати контент?
Чи можете ви собі уявити, чи був блог, присвячений виключно їжі та кухонним підказкам?
Чому?
Ви бачите, наскільки велика різниця?
Так чому ж різниця між Food Blogger Pro та Pinch of Yum?
Той, що говорить (не передбачено)?