Навигация по сайту

Популярные статьи

10 способів довести цінність вашої SEO роботи

  1. щоденна статистика
  2. Щоденні звіти по трафіку
  3. Інформація по рефері з пошукових систем
  4. Звіти по "зацікавленості"
  5. Звіти по позиціях
  6. Звіти по нарощуванню посилальної маси
  7. Згадки імені Бренда
  8. Звіт про переходи
  9. Щомісячні зустрічі з клієнтом
  10. Виявлення джерел доходу

Найчастіше буває дуже важко показати вашим клієнтам користь від SEO кампанії, так як цей сервіс не простий і його можна показати як матеріальний продукт, а замовник хоче бачити процес роботи

Найчастіше буває дуже важко показати вашим клієнтам користь від SEO кампанії, так як цей сервіс не простий і його можна показати як матеріальний продукт, а замовник хоче бачити процес роботи.

Отже, маючи досвід роботи в цій сфері, я вивів кілька способів переконати ваших клієнтів в ефективності і цінності вашої роботи, як seo-фахівця .

щоденна статистика

щоденна статистика

Ви можете дати гостьовий доступ для клієнта до аккаунту проекту, щоб той міг щодня стежити за ходом процесу просування.

Особисто я б, дав йому всю інформацію по проекту: оптимізація сторінок, зміни посилальної маси , Особливі деталі, завдання, що відбудуться незабаром (досягнення мети), а також видаткова частина - важливий аспект. Все це покаже клієнту, що ви активно працюєте над його проектом.

Щоденні звіти по трафіку

Щоденні звіти по трафіку

Одним з найважливіших параметрів для клієнта є зміна трафіку . Якщо ви бачите, що трафік, який просувається зростає, то чому б не приписати це до ваших заслуг.

Звичайно, якщо клієнт зацікавлений в інших параметрах, то ці цифри можуть його трохи втомити.

Інформація по рефері з пошукових систем

Інформація по рефері з пошукових систем

Звітуючи про зміни трафіку, згадайте також і про користувачів, які прийшли з пошукових систем. Показуючи в порівнянні зміна трафіку по пошуковим запитам ви так само показуєте, виконану вами SEO роботу .

Звіти по "зацікавленості"

Звіти по зацікавленості

Якщо у ваші обов'язки входить поліпшення юзабіліті і структури сайту, то потрібно надати дані по зацікавленості користувачів.

Надайте статистику за часом, проведеному користувачами на сайті , Про переходи, по відвідувачах, які відразу ж покидають сайт і т. Д. Також використання Google Website Optimizer, може показати позитивні і негативні результати вашої роботи.

Звіти по позиціях

Звіти по позиціях

Я не люблю торкатися цієї теми, але клієнти люблять такі звіти. Надаючи щомісячну статистику по просуванню ключових слів покаже поліпшення в органічному пошуку. Використання автоматичних інструментів може допомогти в створенні таких звітів.

Звіти по нарощуванню посилальної маси

Звіти по нарощуванню посилальної маси

Записуючи всі дані за отриманими і набутим посиланнях в таблиці переконає клієнта в тому, що ви "добуваєте" тематичні, релевантні посилання. Заносите дані навіть по тим сайтам, які відмовилися розмістити посилання , Адже це також покаже активність ваших дій по відношенню до посилальної масі.

Згадки імені Бренда

Використовуючи інструменти моніторингу вашого імені в соціальних мережах , І надаючи звіти за популярністю бренду вашого клієнта додасть цінність як кампанії по просуванню в соціальних мережах, так і всієї вашої SEO кампанії.

Чим більше відвідувачів з пошукових систем ви залучите, тим більше буде аудиторія сайту, відповідно, про нього почнуть говорити, згадуючи бренд або сам сайт.

Звіт про переходи

Звіт про переходи

Це більше підходить для комерційних сайтів (інтернет-магазинів), але також може бути застосовано для будь-якого сайту, де ведеться просування за ключовими словами . Знову ж таки, якщо ви зробили якісь поліпшення в дизайні або структурі сайту, покажіть як змінилися конверсії .

Щомісячні зустрічі з клієнтом

Завжди підтримуйте зв'язки з клієнтом, влаштовуйте зустрічі, робіть звіти - тим самим ви підтвердите свою компетентність в SEO і покажіть активний розвиток SEO кампанії.

Виявлення джерел доходу

В кінцевому рахунку ваша робота дасть клієнту свої результати. Аналіз зміни трафіку з пошукових машин і збільшення продажів і прибутку крок за кроком може привести вас до SEO тактик, які і викликали це збільшення.

Ось тому завжди дуже важливо записувати всі свої дії, так як із загального списку виконаної роботи ви можете показати найдієвіші з них.

джерело: 10 Ways to Show Value from Your SEO Efforts

Переклад: SEOM.info