Навигация по сайту

Популярные статьи

10 способів оптимізації ключових слів для відео SEO

  1. Відео SEO є вирішальним для успіху
  2. Три варіанти відеохостингу
  3. Посібник YouTube
  4. Не повністю ваш друг
  5. 10 способів оптимізації тегів відео YouTube для результатів
  6. Секретний пошук Google

Оптимізація відео для пошуку є важливим кроком у онлайн-виробництві відео в сучасному світі.

Ви не можете покладатися лише на свій веб-сайт, щоб переконатися, що трафік спрямований на ваше відео Ви не можете покладатися лише на свій веб-сайт, щоб переконатися, що трафік спрямований на ваше відео. Пошукова оптимізація (SEO) створює додаткові шляхи для досягнення вашого відеовмісту - без чого ваше відео ніколи не буде видно! Зі збільшенням популярності мобільного перегляду

Відео SEO допомагає забезпечити мобільний перегляд і відкриття .. читати далі!

Відео SEO є вирішальним для успіху

Теги ключових слів YouTube - це унікальні або зведені слова, які визначають ключовий вміст відео. Супер важливий; це потужний інструмент, який потрібно використовувати, щоб максимально використати вміст.

І вам потрібно зробити роботу, щоб зробити роботу відео SEO.

І вам потрібно зробити роботу, щоб зробити роботу відео SEO

«Що, я теж вже читаю лекції?» - запитаєте ви.

Так, власне VSEO (відео SEO) вимагає певної думки. Правильні SEO, такі як Рос Данн Подкаст SEO101 і Крок далі без сумніву, згодні - це найважливіший компонент сучасної маркетингової стратегії.

Три варіанти відеохостингу

  • Табір A (The Sellouts) - Так, перейдіть на YouTube і отримуйте всюди!
  • Табір B (Stalwarts ) - Ні, не використовуйте YouTube - самостійно розміщуйте свої відео, дурень!
  • Camp C (The Deep Pockets) - Ні, не використовуйте YouTube - професійно розміщуйте з платформою Online Video (OVP).

На ReelMarketer, більшість нашої поточної аудиторії належить до табору - ми рішуче виступаємо за те, що ви використовуєте YouTube . Як мінімум почати, і залишити канал YouTube принаймні частиною вашої стратегії маркетингу відео.

[embedit snippet = ”ad1 If] Якщо ваш бізнес тільки починає вивчати рішення для онлайн-відео, YouTube є досить недорогою (читайте: безкоштовно). І, якщо вам потрібно розширити вашу стратегію і дистрибуцію відеопродукції, ви завжди можете перейти до корпоративного рішення для хостингу Оояла , BrightCove або Калтура по дорозі.

Ми провели інтерв'ю з багатьма службами онлайн-платформ, розміщеними тут, на ReelMarketer, натисніть тут, щоб переглянути список інтерв'ю, або прочитайте чудовий Чад Девіс огляд BrightCove .

Посібник YouTube

Так, частина вашої стратегії розповсюдження відео в Інтернеті повинна використовувати - і оптимізувати для - YouTube.

Навіщо використовувати YouTube, а не самостійне рішення? Google "сік пошуку" і VSEO (оптимізація відео пошукової системи), потужний безкоштовний хостинг для HD та мобільних відео, обмін та показники, а також аудиторія мільйонів глядачів, які постійно шукають новий відеоконтент!

Коли я кажу мільйони, ми говоримо майже півмільярда користувачів на місяць. Ого. Який спосіб вивести повідомлення до іншої або нової аудиторії!

Не повністю ваш друг

[embedit snippet = ”ad2 Know] Знати Вхід: YouTube, яким володіє Google, має власний порядок денний. Мета YouTube полягає в тому, щоб тримати глядачів на сайті якомога довше, запропонувавши переглядати. Це може бути погано, якщо ви не готові. Чому? Поряд із вашим відео на сайті YouTube з'являться пропозиції щодо інших відео, можливо, ваших конкурентів!

Добре знати, що це відбувається ..

Якщо ви не можете перемогти їх, приєднуйтесь до них - хоч і з розумінням ігрового поля і маючи стратегію, закріплену під рукою.

Проте, давайте попрацюємо:

10 способів оптимізації тегів відео YouTube для результатів

Мітки відіграють велику роль.

Теги - абревіатура "meta-tags" - використовуються програмними платформами, щоб вирішити, як класифікувати та відобразити відповідний вміст. Коли ви здійснюєте пошук на YouTube, який є насправді пошуковою системою, він використовує слова, перелічені в тегах відео, щоб допомогти визначити, чи відео відповідає вам.

Заголовок, опис, скрипт улюблених і закритих субтитрів, а також інша інформація також відіграють певну роль у релевантності, і ми розглянемо ці аспекти в інших статтях.

Бути релевантним для пошуку. Що шукають глядачі? Використовуйте слова, які часто використовуються як ключові пошукові терміни під час позначення відео за допомогою ключових слів.

1. Закип'ятіть
Якщо ви виявите, що ви описуєте описові слова, спробуйте цю вправу: які три слова описують тему, вміст і повідомлення вашого відео?

Наприклад, якщо відео було додано до цієї статті: "відео, ключове слово, оптимізація"

Це будуть три ключові ключові слова.

Ось такий прийом: ці три слова, якщо вони достатньо популярні, в ідеалі будуть комбінацією слів, які використовуються в пошуку, і в результаті ваше відео буде піднято! Читайте далі, щоб дізнатися, що я маю на увазі ...

2. Визначити контекст
«Вікторія» - це широкий термін для пошуку. Королева, кілька міст і кілька кораблів поділяють назву - Google і його користувачі, які шукають результати, не можуть диференціюватися без контексту.

Використовуючи котирування в тезі, ви можете з'єднати слова разом. Приклади: «Королева Вікторія» або «Вікторія Австралія» або «HMCS Вікторія» допомагають скоротити термін, зберігаючи при цьому пошук.

3. Використовуйте прикметники
Прив'язка в описі слів - приклади: «голосно», «темний», «щасливий» і «швидкий» все може додавати значення до відповідного тегу. Теги “low flying”, додані разом з “747” як “low flying 747”, надавали в минулому розважальні результати з YouTube!

Теги “low flying”, додані разом з “747” як “low flying 747”, надавали в минулому розважальні результати з YouTube

4. Пропустити заповнювач.
Не використовуйте мова наповнювача у ваших тегах - просто пропустіть слова, такі як "або" "і" і пов'язуючи такі слова. Це ті слова, які пошукова система YouTube ігноруватиме. Приклад: « Належні методи заповнення та ремонту бампера автомобіля з наповнювачем бренда Бондо для будь-якого автомобіля » є довгим і громіздким, як і назва відео.

Використовуючи правила, запропоновані також, альтернативна назва, яка є набагато більш дружньою до пошуку, може бути: " Правильні Bondo заповнення найкращих методів для автомобілів, відео ". Єдине залишкове слово, що залишилося - це слово "за", що є цілком необхідним, оскільки показує контекст заповнення Бондо!

5. Подумайте про категорії.
Подорож? Пригоди? Особистий?

Використовуйте категорії постачань YouTube як натхнення та використовуйте ті, що застосовуються. Слід зробити крок, який враховує очі YouTube, допомагаючи побачити відео.

6. Цільова Унікальна.
У багатьох випадках для пошукової оптимізації, за розробкою, слід переконатися, що для більшості результатів ваше відео не відображається! Чому? Ваше відео буде поховано під горою начебто схожих результатів!

Наприклад, якщо ваше відео стосується рідкісного "Subaru Legacy RS 1991", не використовуйте загальний тег, як "автомобіль" або навіть "subaru" - занадто багато результатів з'явиться для цих надзвичайно широких термінів для вашого відео бути актуальними. Пошук "автомобілів" на YouTube викликає 2,210 тис. Результатів - занадто багато і неспецифічні. Пошук «субару» приносить півмільйона результатів - все ще занадто багато.

Навпаки, розбийте такі теги: «спадщина rs», яка є дуже специфічною і має більш високий шанс бути переліченим запитом результатів. Що ще є специфічне до цього пункту що люди можуть шукати? Додайте нечисленних більше комбінацій “1991 subaru спадщини” “спадщина rs з'їзд” “1991 turbo спадщина” котрий ударяють деяку більше специфіку.

Додайте нечисленних більше комбінацій “1991 subaru спадщини” “спадщина rs з'їзд” “1991 turbo спадщина” котрий ударяють деяку більше специфіку

7. Вивчіть свій конкурс
Введіть пошуковий термін, який, на вашу думку, може відображатися у вашому відео, або переглядати відео, які відображаються у верхній частині. Досліджуйте їх теги ключових слів - що вони вказують? Ці ключові слова повинні бути хорошими - вони, очевидно, високо оцінюють відео та працюють! Ось тактика - відбийте свої теги! Так, так, скопіюйте та вставте відповідні ключові теги та додайте їх до свого відео. Я не рекомендую робити це дословно - не всі ключові слова застосовуються до вашого відео - але безумовно запозичують слова, які застосовуються.

Дуже рекомендується і "легальний" спосіб покращити відео. Ваш вміст краще бути хорошим, хоча!

8. Нехай YouTube працює для вас
YouTube сповіщатиме про шаблони в ваших тегах, коли ви заповнюєте інформацію для вашого відео. Вона запропонує пропозиції для ключових слів, натиснувши відповідні, щоб додати їх, природно, працювати у вашу користь! Ця функція, безумовно, покращиться з часом - може бути корисним переглядати раніше завантажені відео місяці пізніше і налаштувати їх теги ...

9. Початок роботи!
Зрештою, використовуйте свій кишечник - що б ви шукали? Ви завжди можете налаштувати теги пізніше. Ви завжди можете знову й знову змінювати теги YouTube, назву, опис тощо.

10. Дотримуйтеся своїх гармат
Тепер почніть, але не дозволяйте нікому - або будь-якому іншому - встати на вашому шляху! Це має відбутися. Якщо ви відчуваєте себе складною насувається страх, що тепер ви повинні дізнатися і реалізувати ще один крок до вашого відео маркетингу, не хвилюйтеся. Спочатку експериментуйте на існуючому відео, яке є на YouTube. Можливо, спробуйте цей старий відео, про який ви вже майже забули, який був на деякий час.

Ніяких втрат, чи не так?

11. Bonus Pro Порада: При роботі над широкою маркетинговою стратегією, добре тримати текст пошуку оптимізації, особливо коли відео широко використовується. При роботі над клієнтом YouTube Маркетинг, я пишу і зберігаю теги, заголовок і всю іншу релевантну інформацію і в текстовому документі і зберігаю у файлі.

Ці теги можна використовувати знову і знову в інших місцях - Flickr, WordPress, Пошук в інтранет і т.д. - варто зберегти запис на вашому кінці.

Секретний пошук Google

Google Постійно оновлюється та налаштовується, як їхні пошукові системи класифікуються та пропонують контент - як такий, важко закріпити свої поточні тенденції. Вони тримають всіх на наших пальцях, що є великим для нас, тому що ми продовжуємо публікувати те, що ми дізнаємося для вас!

Важко зафіксувати в точній науці останню ласунку щодо того, як ключові слова допомагають розшифровувати відео за тиждень - підпишіться на безкоштовні оновлення нижче, оскільки ми продовжуємо розвивати:

«Що, я теж вже читаю лекції?
Навіщо використовувати YouTube, а не самостійне рішення?
Чому?
Що шукають глядачі?
Подорож?
Пригоди?
Особистий?
Чому?
Що ще є специфічне до цього пункту що люди можуть шукати?
Досліджуйте їх теги ключових слів - що вони вказують?