Навигация по сайту

Популярные статьи

10. Загальні завдання

  1. Пошукова оптимізація
  2. оновлення
  3. Створення резервних копій та відновлення
  4. ресурси
  5. Спільнота
  6. документація
  7. Контрольний список безпеки
  8. Шаблони Joomla!
  9. події
  10. майбутні
  11. навчання

Це керівництво було створено для того, щоб розповісти вам, як за 10 кроків порозумітися з Joomla 3 Це керівництво було створено для того, щоб розповісти вам, як за 10 кроків порозумітися з Joomla 3.

Сподіваємося, читаючи його, ви познайомилися ближче з Joomla 3. Проте, ми могли б додати ще багато глав, щоб пояснити всі деталі і особливості, якими володіє Joomla.

Ви зможете створити з Joomla все! Зверніть увагу на розширення каталогу ( http://extensions.joomla.org ) І поліпшите ваш Joomla сайт потрібними функціями.


Проте, хотілося б нагадати про декілька дуже потрібних розширеннях:

Пошукова оптимізація

Нижче перераховані три варіанти оптимізації пошуку, які містяться в ядрі Joomla:

  1. Joomla поставляється з параметрами SEO «Система → Налаштування → Сайт → Установки SEO» (System → Global Configuration → Site - SEO Settings).
  2. Ви можете встановити мета опис для всього сайту і для кожної статті. Мета опис - це короткий виклад змісту URL, яке з'являється після виконання пошукових запитів онлайн. Навіть, якщо воно перестало вважатися ключовим значенням для рейтингу в пошукових системах, це впливає на рейтинг кліків по посиланню на вашому сайті в результатах пошуку (тобто фактично, користувачеві буде достатньо клікнути по посиланню на вашій сторінці). Мета опису не повинні бути довшими 160 символів «Стаття → Мета дані → Параметри» (Article → MetaData Options tab).
  3. Перенаправлення. «Компоненти → Перенаправлення» (Components → Redirect). Перенаправити користувачів із застарілою або неіснуючої сторінки, документів та інших активів сайту на нові, можна в 3 простих кроки, з використанням власних компонентів перенаправлення Joomla. Це зручно, має нульову криву навчання і, найголовніше, кожен раз, коли відвідувач намагається отримати доступ до неіснуючої сторінці, компонент зберігає свої URL, або, якщо він вже був збережений, починається відлік спроби отримати доступ до сторінки. Потім можна швидко вирішити цю проблему шляхом додавання нового URL для перенаправлення майбутніх відвідувачів на сторінку, яка працює.

оновлення

Joomla має автоматичну систему оновлень. Потрібно просто зайти в «Розширення → Менеджер розширень → Оновити» (Extensions → Extension Manager → Update). Натисніть кнопку «Знайти оновлення» (FindUpdates) і встановіть їх.

Створення резервних копій та відновлення

Ви дізнаєтеся про важливість резервного копіювання та відновлення, якщо комп'ютер або веб-сервер вийде з ладу, і ви зіткнетеся з відновленням сайту з нуля. Можна вибрати одне з таких рішень:

  • Ваш провайдер пропонує послуги резервного копіювання та відновлення, і ви йому довіряєте.
  • Установка сторонніх компонентів, як резервне копіювання Akeeba.
  • Використовуйте свої власні рішення для резервного копіювання.

ресурси

Ви хочете знати більше про Joomla?

Тоді це керівництво для вас буде тільки початком.

Ми сподіваємося, вам сподобалося його читати, ми хочемо провести вас через основи Joomla! 3. Якщо хочете отримати більш глибокі знання, прочитайте

  • Joomla 2.5 - Керівництво для початківців
  • Joomla! Розвиток - Керівництво для початківців
  • Ставайте мобільними з Joomla

Всі книги доступні на декількох мовах безкоштовно, в форматі PDF. Хочете дізнатися більше про Joomla? Хочете увійти в контакт з спільнотою Joomla? Ось деякі сайти, які можуть вам допомогти:

Спільнота

Joomla! підтримується світовою спільнотою. Якщо вамето цікаво, приходьте і приєднуйтесь до нас!

Стати членом http://community.joomla.org/ .

документація

http://docs.joomla.org/

Контрольний список безпеки

http://docs.joomla.org/Security_Checklist_1_-_Getting_Started

Шаблони Joomla!

  • немає централізованого каталогу для безкоштовних шаблонів.
  • немає централізованого каталогу для комерційних шаблонів.


У всякому разі, є багато клубів і професіоналів, які забезпечують шаблонами Joomla !. Просто знайдіть їх в Інтернеті, і напевно підберете підходящі.

події

  • Joomla! відома своїми Joomla! Day.
  • Joomla! Day - це одно-дводенний захід, організований для спільноти. Список Joomla! Day можна знайти тут - http://community.joomla.org/events.html
  • Існує міжнародна конференція Joomla! в Європі її називають Jandbeyond. Перейдіть за посиланням http://jandbeyond.org/ для отримання додаткової інформації.
  • З 16-18 листопада 2012 року, перша світова конференція Joomla пройшла в Сан-Хосе, США.

майбутні

  • Спільнота планує шестимісячний цикл релізів, заснований запропонованих ідеях.
  • Наступний реліз Joomla! 3.5 запланований на вересень 2013 року
  • Розробники мережі Joomla! завжди шукають людей, таких як ви http://developer.joomla.org/

навчання

Комерційна підтримка

Хаген Граф

Хочете дізнатися більше про Joomla?
Хочете увійти в контакт з спільнотою Joomla?