Навигация по сайту

Популярные статьи

11 важливих технік seo-оптимізації для інтернет-магазину - nikishof.com

 1. 11 кроків до гарної пошукової оптимізації інтернет-магазину

Просто і коротко, без води, опишу що треба робити по SEO будь-якого інтернет-магазину в першу чергу. До певної міри це відповідь на питання: «З чого почати серйозне просування інтернет-магазину?» Спочатку припускаю, що базові речі: доступність для пошуку, наявності мета-тегів і т. Д. У вашого магазину вже є. Тому що якщо немає, то взагалі не розумію як ви живете.

11 кроків до гарної пошукової оптимізації інтернет-магазину

11 кроків до гарної пошукової оптимізації інтернет-магазину

 1. Правильна структура каталогу
  Структура каталогу - дуже важлива для оптимізації сайту річ. Але багато хто про це не думають.
  Чому вона така важлива? По перше, дослідження довели , Що короткі URL індексуються краще ніж довгі. По-друге, структура повинна відповідати тому, як люди шукають в пошукових системах (які і як вони задають питання пошуковим системам). Оптимізація структури каталогу під пошукові запити користувачів - це основа внутрішньої оптимізації інтернет-магазину.
 2. Посадочні сторінки під пошукові запити
  Не можна оптимізувати 1 сторінку по всіх форм запитів користувачів. Але завжди можна створити додаткові посадочні сторінки (зазвичай це сторінки каталогу) для збору додаткового трафіку. Можна не виводити такі категорії в основному каталозі, щоб не плутати користувачів. Використання цієї тактики може дати приріст трафіку до 40%.
 3. Правильне SEO для фільтра товарів
  - відкрийте потрібні сторінки фільтра для індексації
  - поставте на них правильні мета-теги (TITLE і H1)
  - зайві сторінки сховайте за допомогою canonical або файлу robots. txt
  - напишіть на сторінки хороші тексти (якщо можете)
 4. ЧПУ для адрес сторінок
  Не використовуйте в адресах товарів що-небудь крім букв, цифр і знака тире. Вся адресація тільки на латиниці. У багатьох CMS, в тому числі і у Бітрікс, з коробки такі речі зробити не можна - потрібно переписувати модулі. Часто така проблема зустрічається при роботі з фільтрами. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то ЧПУ треба впроваджувати лише на тих сторінках, які ви просуваєте або збираєтеся просувати (картки товарів, категорії, фільтри).
 5. H1 і TITLE - це наше все!
  У багатьох магазинів ці теги прописані від балди, а треба від семантичного ядра . Звертайте на них увагу, позиції сайту підуть вгору, якщо правильно оптимізувати ці мета-теги. Робота з ними це хліб з маслом для власників невеликих проектів, які займаються самостійним просуванням своїх інтернет-магазинів.
 6. Тексти в картці товару
  Керуйтеся 3 простими правилами:
  - пишіть якомога більше унікальних текстів,
  - все що не унікальна (типові тексти для всіх карток, тексти від виробників) закривайте від індексації,
  - не прагнете впихнути ключові слова в опис товару, за це легко потрапити під фільтр Баден-Баден.
  SEO для картки товару - це окрема тема для великої статті. В майбутньому обов'язково її напишу.
 7. Теги у зображень товарів
  У всіх зображень на сайті теж є мета-теги. На більшості сайтів вони або не заповнені, або заповнені як попало. Обов'язково заповнюйте теги у зображень в картках товарів. Пишіть в теги опис зображення і ключові слова. Так ви допоможете пошуковим системам зрозуміти що зображено на картинці. Це знову ж таки трудомістка робота, але вона дасть результати.
 8. комерційні фактори
  Покажіть пошуковій системі, що ви дійсно інтернет-магазин. використовуйте:
  - слова «купити», «ціна», «магазин»
  - телефон магазину в шапці сайту (якщо хочете просуватися по всі Росії, використовуйте 8-800)
  - поштову адресу магазину в шапці сайту
  - email адреса в шапці сайту
  - час роботи магазину
 9. XML-файл з вивантаженням товарів
  Створіть XML-файл з вивантаженням товарів. Такі зазвичай використовують товарні агрегатори (наприклад, Яндекс Маркет). В Яндекс вебмайстрів зареєструйте ваш магазин в програмі «Товари і ціни». Тепер в пошуковій видачі ваш сниппет буде збагачений інформацією про вартість товару та доставку. Користувачі будуть відразу розуміти: це посилання на сайт магазину. Це вигідно виділить вас серед конкурентів.

  Приклад пошукового сниппета магазину в Яндексі

  Детальніше за посиланням

 10. Відео в картці товару
  Відео - це найдинамічніший вид контенту в Інтернеті. , В світі IP-відео трафік складе 82% від всього споживчого інтернет-трафіку до 2021 року. А інтернет-відео трафік зросте в чотири рази з 2016 року до 2021 року.

  Порівняння Youtube c ТВ-каналами

  Більш докладно про YouTube і відео-маркетинг дивіться в.

  Розміщення відео в картці товару, не тільки допомагає користувач зробити вибір і збільшує час на сайті, але і позитивно впливає на SEO. Хоча це і не проста робота, але я закликаю не лінуватися і працювати з відео-контентом в вашому інтернет-магазині.

 11. Не соромтеся писати про себе
  Якщо під запит не підходять сторінки каталогу або товарні картки, то створіть на сайті блог і напишіть туди статтю на потрібну тему. Зазвичай це інформаційні запити. Наприклад, для магазину ресторанного обладнання це можуть бути запити: «як відкрити ресторан», «вибір обладнання для ресторану» або «правила розміщення обладнання на кухні ресторану». Гірше точно не буде. Inbound-маркетинг Зараз набирає популярність. Такий унікальний контент допоможе вам не тільки привести людей на сайт, але і виростити з них лояльних покупців.

Почніть використовувати ці техніки вже сьогодні і продажу не змусять себе чекати.

Задавайте питання, підписуйте на розсилку блогу і на!

До певної міри це відповідь на питання: «З чого почати серйозне просування інтернет-магазину?
Чому вона така важлива?