Навигация по сайту

Популярные статьи

14 кращих SEO плагінів для сайтів WordPress в 2017 році

 1. 1. Yoast
 2. 2. Акісмет
 3. 3. Мапи сайту Google XML
 4. 4. Інформаційна панель Google Analytics для WP
 5. 5. Premium SEO Pack
 6. 6. Все в одній схемі багаті фрагменти
 7. 7. СЕОПрессора
 8. 8. WP Мета SEO
 9. 9. SEO Ultimate
 10. 10. W3 Загальний кеш
 11. 11. Ранки
 12. 12. SEO Squirrly
 13. 13. Перенаправлення
 14. 14. AMP для WP

Примітка редактора: Олексій Левітов курує інтернет-видання BeautifulLife

Примітка редактора: Олексій Левітов курує інтернет-видання BeautifulLife.info. Сьогодні він приєднується до нас, щоб прокоментувати важливість SEO для стабільної присутності в Інтернеті, і порахувати кращі SEO плагіни для блогів WordPress в 2017 році.

Проектування та обробка веб-сайту - непросте завдання. Є, звичайно, багато зручних інструментів перетягування веб-сайтів та налаштування налаштувань, доступних сьогодні; але в кінці дня, це SEO, що робить всю різницю в трафіку.

Ваш веб-сайт може мати чудовий дизайн і неймовірний вміст, але якщо він не має високого рангу для ваших цільових ключових слів на будь-якому з популярних пошукових систем, трафік все одно буде важко знайти. Правда в тому, що, SEO може зробити або зламати веб-сайт .

Висока оцінка SEO автоматично приносить ваш сайт більш високий трафік і надає йому кращу видимість. На щастя, для підприємців які використовують WordPress для керування своїм сайтом або блогом , Є багато простих плагінів, щоб допомогти з завданням оптимізації SEO.

Сьогодні ми ділимося нашими 14 найкращими виборами для плагінів SEO у 2017 році, перелічених у певному порядку -

1. Yoast

Yoast

Yoast легко входить до числа кращих WordPress SEO плагінів, пропонуючи всі основні функції, необхідні для оптимізації вашого сайту в повному обсязі. Крім звичайних функцій, таких як пошук за ключовими словами та інтегрований редактор, Yoast пропонує генерацію та подання XML Sitemap, Google Analytics, аналіз на сторінці, відстеження в реальному часі та багато іншого.

Аналіз на сторінці дозволяє миттєво оцінити позицію та рейтинг будь-якого вмісту у вашому блозі WordPress. Він також надає попередній перегляд оптимізованого вмісту перед його публікацією. Ви навіть можете додавати та керувати соціальними медіа-посиланнями та URL-адресами для кращої присутності в Інтернеті. Вільний, гнучкий і простий у використанні, Yoast відмінно підходить як для початківців, так і для професіоналів.

2. Акісмет

Акісмет

Akismet для WordPress це плагін SEO, який є повністю безкоштовним, з відкритим вихідним кодом і зручним у використанні. Програмне забезпечення допоможе вам очистити спам-коментарі та захистити ваш сайт від шкідливого вмісту. Спам-коментарі зазвичай надсилаються на ваш сайт користувачами та іншими веб-сайтами, або для використання видимого простору для рекламних цілей, або для навмисного захоплення вашого вмісту - так чи інакше, ефект від SEO не є бажаним.

За допомогою Akismet можна перевірити джерело та історію всіх коментарів і профілів користувачів, які відвідали або пов'язані з вашим веб-сайтом. Плагін надає безкоштовну пробну версію для особистих блогів і платну версію для комерційних сайтів.

3. Мапи сайту Google XML

Мапи сайту Google XML

Мапи сайту Google XML підвищує рейтинг сторінки і SEO ваших веб-сторінок WordPress, подаючи інформацію про свій сайт на всі популярні пошукові системи, включаючи Bing, Yahoo, Google та інші. Вона генерує швидкі звіти, в яких зазначається наміри і структура сайту, що дає можливість швидшого і легшого доступу до скреперів пошукових систем.

Добрий сайт будівельник з SEO функції будуть пропонувати вбудовані функції відображення XML, але якщо ви використовуєте WordPress, спеціальні плагіни є єдиним способом. XML Sitemaps підтримує всі користувацькі URL-адреси WordPress і видає сповіщення про пошукові системи щоразу, коли ви публікуєте нову публікацію або додаєте нову сторінку. Можна також використовувати додаток для додавання внутрішніх посилань, покращення функцій індексування та вставки великих фрагментів без шкоди для швидкості та ефективності веб-сайту.

4. Інформаційна панель Google Analytics для WP

Інформаційна панель Google Analytics для WP

Інформаційна панель Google Analytics є незамінним інструментом для будь-якого веб-майстра, але особливо для інтернет-маркетологів. В основному він використовується для оцінки загального охоплення та продуктивності вашого веб-сайту, повідомляючи про те, де ви стоїте, щодо багатьох значень, таких як трафік, показники відмов і багато іншого.

Інформаційна панель Google Analytics створює докладні звіти про проблемні зони вашого сайту та вільні розділи вмісту, які потребують покращення. Інструмент дозволяє користувачам відстежувати джерела трафіку, кількість відвідувачів, отримувати нові канали та оптимізувати сторінки на основі цих даних. Загалом, цей плагін обов'язкова для тих, хто хоче оптимізувати свій сайт WordPress .

5. Premium SEO Pack

Premium SEO Pack

Преміум SEO Pack є гарним вибором для будь-яких встановлених сайтів WordPress, які можуть скористатися передовими рішеннями для підвищення видимості їхнього вмісту в Інтернеті. SEO Premium Pack полегшує створення якісних веб-сайтів і отримує більш високий рейтинг в пошукових системах. Плагін також містить функції покращення монетизації вмісту.

Використання опції зменшення може швидко підвищити швидкість, зручність користування та привабливість веб-сайту за допомогою SEO. Додаток також допоможе визначити та видалити 404 помилки, а також 301 перенаправлення.

6. Все в одній схемі багаті фрагменти

Все в одній схемі багаті фрагменти

Багаті фрагменти дозволяє підвищити опис веб-сайту, який відображається на сторінці результатів будь-якої пошукової системи. Використовуючи плагін, ви можете налаштувати шрифти, додати колір, зображення, рейтинги зірок, ціноутворення, авторів і багато інших деталей, щоб зробити ваш сайт виділятися з натовпу. Багаті фрагменти - це швидкий, ефективний спосіб залучити більшу кількість відвідувачів, надавши веб-сайту краще, більш професійний вигляд у результатах пошуку.

7. СЕОПрессора

СЕОПрессора

SEOPрессор це ще один потужний плагін WordPress, який дозволяє налаштувати та оптимізувати вміст для кращого SEO. Тут ви можете знайти найбільш корисні ключові слова, пов'язані з темою, проаналізувати читабельність вмісту та полегшити індексування пошукових роботів. Інструмент пошуку за ключовими словами інтегровано в плагін і допомагає створювати високоякісний вміст. Потім ви можете оцінити вміст і проаналізувати його загальну привабливість для читачів.

8. WP Мета SEO

WP Мета SEO

WP Мета SEO є ідеальним інструментом як для професійних, так і для випадкових блогерів. По-перше, панель інструментів завантажується з функціональними можливостями, які дозволяють перевіряти рейтинг сторінок і доступність вмісту. По-друге, плагін дозволяє легко налаштовувати назви, описи та інші технічні аспекти вашого веб-сайту. Нарешті, WP Meta SEO дозволяє користувачам редагувати вміст масово: кілька елементів можна виправити для поширених помилок і проаналізувати запропоновані поліпшення.

9. SEO Ultimate

SEO Ultimate

SEO Ultimate призначена для всіх веб-розробників, кодерів та експертів з програмного забезпечення, які люблять налаштовувати основні кодування HTML5 або CSS-таблиці стилів веб-сайту. За допомогою цього плагіна WordPress можна налаштувати мета описи та керувати відкритим графіком. Інструмент також дає змогу виконувати об'ємні фрагменти, моніторинг 404 та функції автоматичного зв'язування. Це покращує загальний вигляд веб-сайту та підвищує рейтинг кліків у результатах пошуку Google.

10. W3 Загальний кеш

W3 Загальний кеш

Якщо у вас виникли проблеми зі створенням вашого SEO-рейтингу, це може бути пов'язано з поганим дизайном сайту . Хоча ранг SEO визначається частково популярністю та продуктивністю веб-сайту, швидкість завантаження сторінки та зручність користування також є основними факторами, які Google підкреслює, оскільки користувачі часто віддаляються від сайтів, які погано оптимізовані в цих областях. Загальний кеш W3 покращує загальну продуктивність сайту, роблячи його хорошим результатом у технічних аспектах SEO.

11. Ранки

Ранки

Rankie Незважаючи на те, що він не є звичайним плагіном SEO, він є важливим інструментом для моніторингу та підвищення вашого рейтингу SEO сторінок. Це дає цінні відгуки та статистичні дані про загальну продуктивність, охоплення та експозицію вашого сайту щотижня або щомісяця.

Ці дані є досить проникливими і дуже корисними для розробки контенту для дружнього використання SEO, а також для поліпшення старого вмісту для кращого SEO тяги. Ренкі також відстежує використання ключових слів, які допоможуть власникам сайтів перейти до найкращого шляху до написання та публікації нового вмісту.

12. SEO Squirrly

SEO Squirrly

Один з кращих способів генерувати більше трафіку - це публікація свіжого, автентичного та модного вмісту. The SEO Squirrly Плагін допомагає вам у цьому. Ключові слова є ядром стратегії SEO: включаючи популярні та відповідні ключові слова не тільки підвищують читабельність контенту, але й збільшують рейтинг сторінки. Squirrly оптимізує веб-сайт, перевіряючи на ключові слова у важливих розділах змісту, такі як назва, URL, підзаголовки і т.д. Він також відстежує всі аспекти вашої маркетингової стратегії SEO і дає вам щотижневий звіт про те, як ви йдете.

13. Перенаправлення

Перенаправлення

404 помилки, виключення та перенаправлення є одними з найгірших кошмарів для веб-розробника. Ніхто не хоче проводити час на платформі, яка не дає легкого і негайного доступу до потрібних сторінок. З Перенаправлення плагін, ви можете підтягнути вільні кінці вашого сайту WordPress.

Цей плагін SEO особливо корисний для користувачів, які планують мігрувати вміст з колишнього каталогу WordPress або будь-якого колишнього веб-сайту. Спеціальна функція перенаправлення "перехід", наприклад, дозволяє передати URL-адресу в інший сайт або файл. Він також збирає всі журнали помилок 404 і відображає їх у 301 перенаправленнях, гарантуючи, що ваш сайт працює максимально гладко.

14. AMP для WP

AMP для WP

Пройшли ті часи, коли більшість людей використовували настільні комп'ютери для пошуку в Інтернеті; Сьогодні більшість з них використовують смартфони для перегляду веб-сайтів. Ваш веб-сайт має бути сумісним з іншими пристроями та платформами, щоб максимально використовувати широку базу перегляду. З цією метою AMP для WP плагін є незамінним рішенням SEO, яке підвищує швидкість і дизайн вашого сайту WordPress надзвичайно.

Редактор Custom AMP також дозволяє персоналізувати свій сайт, додавати вміст і змінювати шрифти для мобільних пристроїв лише за кілька кліків. Цей додаток також забезпечує надійну інтеграцію Google Analytics для кращого відстеження ефективності та керування.

Щоб дізнатися більше про оптимізацію сайту WordPress для SEO, ознайомтеся з нашими заняттями за такими темами:

SEO для власників бізнесу

Основні платформи соціальних медіа: платформи для блогів

Пошукова оптимізація: як розуміння вашої аналітики дає вам край

Перетворити більше відвідувачів веб-сайтів на клієнтів: найкращі практики для юзабіліті та аналітики

Візит Інститут Інтернет-маркетингу для перегляду більш ніж 400 класів у цифровому та соціальному медіа-маркетингу.