Навигация по сайту

Популярные статьи

15 експертів SEO дають свої найкращі поради для блогу

Пошукова оптимізація (він же SEO) і блоги  мудро переплетені Пошукова оптимізація (він же SEO) і блоги мудро переплетені. За своєю природою блоги привабливі для пошукових систем. Вони структуровані таким чином, щоб забезпечити легкий пошук за ключовим словом вмісту, організованого за категоріями. Крім того, зміст пов'язується як внутрішньо, так і зовні, допомагаючи показати свою актуальність і важливість у контексті іншого змісту.

Не вірте моєму слову, ось що п'ятнадцять SEO експертів, багато з яких опублікували авторів у цій галузі, рекомендують для максимізації пошукової оптимізації для вашого блогу.

 1. Завжди пишіть. Ключовим є свіжий вміст. Не хвилюйтеся з приводу ключових слів, ігор Google та інших SEO-клаптур. Просто продовжуйте писати. Тримайте веб-сайт постійно новим, щоб читачі поверталися назад. SEO поставляється з відданістю, а не трюками. Джон Біггс - редактор TechCrunch із Східного узбережжя та співавтор Блогери Boot Camp @johnbiggs.
 2. Найбільшим фактором успіху SEO для блогерів є послідовне видання. Ті, хто регулярно публікує, отримують більше пошукового трафіку. Кожен пост, який ви пишете, схожий на квиток на лотерею SEO, тому чим більше повідомлень ви пишете, тим краще ваші шанси на перемогу і залучення читачів до вашого блогу. Окрім ідеї бути послідовним блогером, завжди важливо оптимізувати ключові слова за назвою та URL-адресами. Кожен пост повинен згадувати одне з важливих ключових слів у заголовку та URL. Кіпп Боднар, стратег вхідного маркетингу на HubSpot @KippBodner та Джеффрі Л. Коен, соціальний стратег у Salesforce Radian6 @JeffreyLCohen Книга B2B соціальних медіа: станьте суперзіркою маркетингу, генеруючи потенційні клієнти з блогами, LinkedIn, Twitter, Facebook, електронною поштою та іншими .
 3. Створити унікальний переконливий вміст навколо ключових слів, які шукає ваша цільова аудиторія. Обличчям до нього, без контенту люди хочуть читати решту ваших зусиль з оптимізації пошуку не вдасться, оскільки люди залишать ваш сайт за лічені секунди. Намалюйте потенційних читачів з заголовки вбивць вони не можуть нести, щоб пропустити і очей ловити фотографії . Звичайно, важливо включити в заголовок ключову фразу, використовувати ці слова в URL-адресі вашого повідомлення та оптимізувати фотографії для пошуку. Далі, де це необхідно, посилання на зовнішню інформацію, а також на інші області вашого блогу або веб-сайту. Хайді Коен - Ріверсайд маркетингових стратегій @HeidiCohen.
 4. У блогерів є чудова можливість перехресних посилань з однієї посади на іншу. Коли ви пишете кожну публікацію, розгляньте своє минуле тіло повідомлень і перевірте, чи можна посилатися на ці публікації, використовуючи відповідні ключові фрази (в опорному тексті). Ric Dragon - Пошук Dragon і автор Соціальна маркетологія @RicDragon.
 5. Подружитися з впливовими людьми. З точки зору SEO, ви хочете отримати посилання на ваш блог. Створення власної аудиторії може зайняти деякий час, і виробництво великого вмісту може допомогти вам зробити це, але найшвидшим способом прискорити ваше зростання є наявність великих впливових людей, які люблять / довіряють вам і вірять, що ви виробляєте великий вміст. Якщо вони це роблять, то час від часу вони можуть твітти або ділитися своїм вмістом через їх присутність у соціальних мережах, або посилатися на ваші повідомлення у своїх блогах. Це надає вам доступ до своїх аудиторій і може залучити читачів і більше прихильників соціальних медіа. Eric Enge - Консалтингова корпорація Stone Temple і співавтор Мистецтво SEO з Стефаном Спенсером, Джессі Стрікхіола та Рендом Фішкіним @ СтоунТемпл.
 6. Хороший блог, як SEO, вимагає послідовності та зосередженості з часом. Не намагайтеся поспішати з довгими повідомленнями, які містять ключові слова. Робота з редакційного календаря / плану. І змішуйте свої публікації з відео, зображеннями, опитуваннями, інфографікою та ін. Marc Engelsman - Вирази цифрових брендів @marc_engelsman.
 7. Під час написання заголовка переходьте за межі пошукового терміну та додайте текст, що вказує на характер статті під ним. Таким чином, замість того, щоб писати нудний заголовок про «Бостонську пошукову оптимізацію», напишіть «Злий хороший довідник по Бостонському SEO». Обидва заголовки містять пошукові терміни. Але другий натякає, що ваш пост буде поділяти секрети SEO, як використання "тоніку" як ключове слово в Hub, "сода" в решті Північно-Схід, "поп" на Середньому Заході, і "Кокс" на півдні. Грег Джарбо - SEO-PR і автор Маркетинг YouTube Час на день @gregjarboe.
 8. Розробляйте високоякісний, унікальний, охарактеризований вміст, орієнтований на релевантні ключові слова для вашого бізнесу або області фокусування. Рон Джонс - Symetri Інтернет-маркетинг і автор Інтелект ключових слів @Ron_Jones.
 9. Надійна, але доречна подія блогу - шукайте великі блоги, близькі до вашої вертикальної тематики, а не лише блоги ваших друзів або ті, які вам подобаються. Чим більше вмісту сторінки, яке ви маєте, близьке до бажаної теми рейтингу, тим краще - і кількість блогу в цьому вмісті. Кріс Кітінг, віце-президент, SEO та оптимізація переходів Вистави .
 10. Я тільки що завершив звіт про контент-маркетинг . Частина наших висновків полягає в тому, що маркетологи стають менш залежними від вмісту тексту (блоги, статті та ін.) На користь відео, мобільного та візуального вмісту, такого як графіка, зображення та інфографіка. Це може відповідати потребам користувачів, але важливо мати на увазі, що всі пошукові системи розуміють простий, старомодний текст. Назви, метадані, ярлики, транскрипти - використання слів є критичним, інакше це не «зміст», що стосується Google або Bing. Ребекка Ліб - Група висотомірів і автор Правда про пошукову оптимізацію і Маркетинг вмісту @lieblink.
  • Створюйте календарі редакційних блогів, які оптимізують більше, ніж просто ключові слова. Розгляньте загальні бізнес-цілі та підключіть теми та теми блогу до стратегій маркетингу та продажів.
  • Відстежуйте аналітику, щоб визначити найпотужніші пости з точки зору органічного трафіку, але виходьте за межі переглядів сторінок і часу на сайті, щоб визначити, які ключові слова генерують потенційні клієнти та стимулюють переходи від продажу.

  Пол Ротцер - генеральний директор, PR 20/20 і автор Маркетингове агентство Insider @paulroetzer.

  • Використовуйте розміщену версію WordPress. Не тільки платної версії WordPress неймовірно простий у використанні і налаштування, він також має набагато менше обмежень, ніж безкоштовна версія.
  • Використовуйте плагін YOAST SEO (або подібний плагін SEO) з самого початку. Налаштуйте URL-адреси та теги заголовків, щоб вони були цікавими та злегка оптимізованими (націлювання на найважливіші ключові слова). Обов'язково напишіть унікальний мета-тег для кожної публікації.
  • Природно оптимізувати вміст. Ви завжди хочете писати для читачів, але не забувайте, що цей вміст все одно повинен бути добре написаний для SEO. Орієнтуйтеся на 1-2 ключові слова в одному повідомленні та обробляйте їх у вміст природно. Немає "правильного" кількості показів ключового слова в публікації.
  • Вставляйте кнопки соціальних акцій (Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ і ShareThis) на кожному посту і заохочуйте своїх читачів залишати коментарі (якщо ви дозволяєте коментарі). Ви бажаєте зацікавити людей і обмінюватися вмістом. Чим легше вони розміщувати свій вміст на соціальному сайті, тим краще; тим більше разів вміст розділяється тим більш важливим він стає в очах пошукових систем. Також обов'язково посилайтеся на профілі соціальних мереж, щоб читачі могли зв'язатися з вами там.
  • Завжди рекламуйте кожен пост у своїх соціальних профілях і подайте його на сайти соціальних закладок. Не покладайтеся на ваших читачів, щоб зробити всі важкі роботи.
  • Встановіть Google Analytics у свій блог одразу, щоб можна було відстежувати зручність використання та як читачі реагують на ваш вміст.

  Нік Стамуліс - Президент, маркетинг цегли @NickStamoulis .

 11. Блог - це веб-сайт, як і будь-який інший веб-сайт, незважаючи на величезну кількість порад у блозі в Інтернеті. Багато людей переходять у блоги через швидкість - ви можете отримати досить привабливий блог і працювати досить швидко. У цьому полягає помилка. Ефективний блог вимагає довгострокового планування. Що таке інформаційна архітектура вашого блогу? Як ця інформаційна архітектура перетвориться на ефективну навігацію сайту для вашого блогу? Який ваш план архівування для статей у блозі? Як ваш блог може досягти довгострокових результатів, а також короткотермінових результатів, що краще, ніж я можу дати блогерам, - це створення довгострокового і короткострокового плану веб-розробки. Дізнайтеся, як ваша цільова аудиторія організовує та розміщує вміст (звичайно ж, використовуючи ключові слова, не перестаючи над цим) і не розміщуйте їх. Не використовуйте інструменти дослідження ключових слів для визначення інформаційної архітектури вашого блогу. Люди не організують вміст на основі даних досліджень ключових слів. Шарі Туров - Засновник і директор по SEO, Omni Marketing Interactive і автор Коли пошук відповідає веб-зручності @sharithurow.
 12. Моя найкраща порада SEO - очевидна: Створіть привабливий вміст, представлений в живий і цікавий спосіб. Після того, як ви зробили це, згорніть свій пост в один-три слова, які описують, про що йдеться, а потім використовуйте це точне слово або фразу в заголовку, URL, перший абзац і в іншому місці в text.Try, щоб використовувати стриманість, хоча, або ваш перебор SEO стане неприємним. Наприклад, “SEO рада: Як SEO експерти можуть використовувати SEO для досягнення SEO Nirvana у SEO просторі? Відповідь: потужний SEO! » Чарлі Уайт - старший редактор, Mashable і співавтор Блогери Boot Camp @Charlie_White.

Коли йдеться про оптимізацію блогу для пошуку, існують повторювані теми. Більш важливим, ніж рейтинг для ваших ключових слів, є той факт, що у вас є секунди, щоб виграти потенційного читача. Отже, зробіть найкраще перше враження, оскільки перебування у першій п'ятірці посилань на SERP не має сенсу, якщо потенційні читачі не знайдуть того, чого хочуть. Витратьте час, щоб включити багато з цих пунктів у свій блог, щоб дати SEO блогу своєму реальному прискоренню.

Чи є у вас інші рекомендації щодо поліпшення пошукової оптимізації в блозі? Якщо так, додайте їх у розділі коментарів нижче.

Щасливий маркетинг,
Хайді Коен

Велика вершина мого капелюха для всіх учасників для обміну своїми даними про SEO.

Ось деякі пов'язані статті, які можуть вас зацікавити.

Фото: http://www.flickr.com/photos/ylegrand/6569944913/

Примітка: Назви книг є посиланнями на Amazon Affiliate

Що таке інформаційна архітектура вашого блогу?
Як ця інформаційна архітектура перетвориться на ефективну навігацію сайту для вашого блогу?
Який ваш план архівування для статей у блозі?
Наприклад, “SEO рада: Як SEO експерти можуть використовувати SEO для досягнення SEO Nirvana у SEO просторі?
Чи є у вас інші рекомендації щодо поліпшення пошукової оптимізації в блозі?