Навигация по сайту

Популярные статьи

15 кращих плагінів SEO WordPress для 2018 року

 1. WordPress SEO від Yoast
 2. Все в одному SEO Pack
 3. Преміум SEO Pack
 4. WP Мета SEO
 5. SEO Ultimate
 6. Загальний кеш W3
 7. Rankie
 8. SEO за допомогою SQUIRRLY
 9. Перенаправлення
 10. Внутрішні посилання SEO
 11. Все в одній схемі багаті фрагменти
 12. Ahrefs
 13. SEMrush
 14. Висновок

Список кращих WordPress SEO плагінів, які ви можете використовувати на своєму блозі, щоб отримати кращу експозицію і збільшити трафік пошукової системи. Ми вже писали про повинні мати плагіни WordPress і згадали кілька плагінів SEO у списку.

У цій посаді ми розглянемо лише найкращі SEO плагіни для WordPress, які допоможуть поліпшити різні аспекти SEO та підвищити загальну видимість вашого сайту.

Процес оптимізації надзвичайно важливий для кожного веб-сайту, оскільки пошукова система, як Google, може принести вам тон трафіку, якщо ваш сайт оптимізовано належним чином. Якщо на вашому сайті йдеться про бізнес, пов'язаний з географічним розташуванням, його можна оптимізувати для місцевого пошуку.

Тепер, якщо ваш сайт знаходиться на WordPress, є деякі дивовижні плагіни SEO, які можуть використовувати на вашому сайті, щоб отримати тонну органічного трафіку з пошукової системи, як Google . Перш ніж почати процес оптимізації, ви повинні зрозуміти основи SEO, тут велика Посібник SEO початківців від МОЗ.

WordPress вважається одним з кращих SEO дружніх система управління контентом; це полегшує процес оптимізації вашого сайту. Все, що потрібно, щоб переконатися, що ви використовуєте якість Тема WordPress для вашого блогу, який оптимізований належним чином, а потім довершіть його з плагіном SEO WordPress.

WordPress SEO від Yoast

Плагін Yoast SEO є найбільш широко використовуваним плагіном SEO для WordPress. Це безкоштовний плагін, який пропонує вам майже всі можливості для оптимізації вашого сайту, включаючи XML-карту сайту для вашого сайту WordPress.

Функція аналізу на сторінці цього плагіна є одним з ключових моментів; це може допомогти будь-якому користувачеві WordPress зрозуміти, наскільки добре пост оптимізований, перш ніж він опублікується ідеальний на сторінці SEO це стурбований, Yoast SEO допоможе вам дуже красиво. Він поставляється з повною панеллю налаштування оптимізації, де ви можете легко керувати кожним елементом.

Також можна певною мірою керувати соціальною оптимізацією за допомогою плагіна Yoast. Якщо ви плануєте піти на безкоштовний пошуковий оптимізатор WordPress плагін, це той, що вам потрібно йти.

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

Все в одному SEO Pack

З більш ніж мільйонами завантажень, все в одному SEO пакет є одним з найпопулярніших SEO плагінів для WordPress. Цей плагін пропонує всі можливості та параметри, які можуть знадобитися для створення дружнього веб-сайту за допомогою платформи WordPress.

Це плагін для початківців, який допомагає оптимізувати свій сайт для пошукової системи без будь-яких користувацьких налаштувань, оскільки встановлення за умовчанням є достатньо ефективним. Після того як ви знайомі з параметрами та параметрами, ви можете налаштувати його відповідно до ваших вимог.

Все в одному SEO пакет автоматично оптимізує назви ваших блогу для пошукових систем, як Google і інші. Досвідчені користувачі перезаписують метадеталі за умовчанням і мають іншу назву та встановлюють мета-опис та будь-які мета-ключові слова відповідно до вимог.

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

Преміум SEO Pack

Як випливає з назви, це плагін SEO, який допоможе вам оптимізувати ваш сайт для пошукових систем і заробити більше грошей. Цей плагін постачається з інструментом зменшення, який допоможе вам зробити ваш сайт швидким і запропонувати своїм користувачам великий досвід.

Це високоякісний, всеосяжний плагін SEO, який деякі ви все, що вам може знадобитися для оптимізації вашого сайту. Цей плагін допоможе вам поліпшити внутрішнє створення посилання на вашому сайті, що дійсно важливо з точки зору SEO, це допоможе вам оптимізувати зображення на вашому сайті, що є ще одним дуже важливим фактором для будь-якого сайту, оскільки зображення може принести вам багато трафіку з пошукових систем, якщо вони оптимізовані належним чином.

Він буде обробляти насичений фрагмент функціональність вашого сайту, щоб ваші публікації виділялися в результатах пошуку. Він буде обробляти 301 перенаправлення для вашого сайту, так що ви зможете легко перенаправити будь-яку сторінку на іншу.

Цей плагін SEO pack запропонує вам карту сайту, необхідну для вашого сайту; він також пропонує вам карту сайту XML для відео на вашому сайті. Він може обробляти все, що потрібно для оптимізації вашого сайту для соціальних медіа-сайтів, таких як Twitter Cards, Facebook планувальник, щоб ваші повідомлення були розділені автоматично.

Цей плагін також обробляє функцію оптимізації сторінки для вашого блогу, а також може масово оптимізувати ваші повідомлення, якщо потрібно. Назва та мета, Google Analytics, 404 сторінки, зворотний будівельник, є одними з інших основних моментів цього додатка.

Цей плагін пропонує вам деякі додаткові переваги, такі як SERP tracker, за допомогою цього інструменту ви зможете відстежувати рейтинг пошукової системи за вашими ключовими словами в зручній панелі інструментів вашого сайту, тому вам не доведеться витрачати додаткову суму, щоб зберегти відстежувати свій сайт у результатах пошуку.

Цей плагін пропонує вам деякі додаткові переваги, такі як SERP tracker, за допомогою цього інструменту ви зможете відстежувати рейтинг пошукової системи за вашими ключовими словами в зручній панелі інструментів вашого сайту, тому вам не доведеться витрачати додаткову суму, щоб зберегти відстежувати свій сайт у результатах пошуку

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

WP Мета SEO

Інший потужний SEO плагіни для WordPress, WP Meta SEO завжди буде тримати вас в курсі про SEO статус вашого сайту з його вражаючою панеллю. Плагін дуже простий у використанні, а параметри швидко та легко зрозуміти.

Реальна магія цього плагіна є в об'ємній функції обробки SEO, це може бути дуже втомлює і вимагає багато часу може акт редагування кожного даних для всіх повідомлень на вашому сайті окремо; опція масового редагування вирішує цю проблему.

Все, що вам потрібно зробити, це вибрати вміст і розмір зображення, залишити все, що буде зроблено цим дивовижним плагіном, заощаджуючи багато часу, щоб ви могли зосередитися на інших важливих заходах для вашого бізнесу.

Ми маємо розглянув плагін WP Meta SEO детально тут, якщо ви хочете дізнатися більше про це.

Ми маємо  розглянув плагін WP Meta SEO  детально тут, якщо ви хочете дізнатися більше про це

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

SEO Ultimate

Інший широко використовуваний безкоштовний SEO плагін для WordPress, він поставляється з усіма основними опціями SEO, які вам потрібно буде оптимізувати ваш сайт відмінно. SEO Ultimate надасть вам повний контроль над мета-заголовками та описами, відкритим графіком, автоматичним посиланням, насиченими фрагментами, моніторингом 404.

За допомогою цього плагіна ви зможете редагувати мета-опис публікації, вкладень сторінок і всіх інших типів публікацій, щоб збільшити кількість кліків у результатах пошуку Google.

Він надає вам повний контроль над відкритою назвою графіка, зображенням і типом вмісту для кожного окремого повідомлення, сторінки, вкладення та власного об'єкта типу публікації на вашому сайті. За допомогою цього додатка можна легко додати багатий код фрагмента, щоб виділитися в результатах пошуку.

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

Загальний кеш W3

Продуктивність і SEO вашого сайту йдуть рука об руку. Дуже важливо, щоб сайт був швидким і зручним для користувачів, а пошукова система, як Google, багато чого наголошує на досвіді користувача. W3 Total Cache - це повинен мати плагін у випадку, якщо ви хочете підвищити продуктивність вашого сайту.

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

Rankie

Безсумнівно, це не зовсім плагін SEO, але він допомагає поліпшити загальний вплив пошукової системи на ваш сайт з цінною інформацією. Це WordPress плагін для перевірки рангу це допоможе вам відстежувати рейтинги WordPress на Google, стежачи за кожним ключовим словом.

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

SEO за допомогою SQUIRRLY

Squirrly SEO плагін допоможе вам створити контент, який є людським, а також пошуковий бот дружній. Таким чином, це допоможе вам отримати кращий рейтинг в результатах пошуку та зберегти ваших користувачів.

З цим плагіном, ви можете отримати SEO пов'язані статистики, отримувати щотижневі аудит SEO і знайти кращі ключові слова для вашого сайту, щоб отримати більше трафіку. Ви можете використовувати цей плагін разом з WordPress SEO від Yoast.

Цей плагін допоможе вам зауважити, якщо ваш вміст досягає відмітки щодо SEO, і ви можете опублікувати його, коли він на 100% зелений, тому що це означає, що ваш вміст є на 100% SEO дружнім.

Плагін squirrely допомагає вам надавати вам поради в режимі реального часу для оптимізації статей під час написання або редагування їх.

Плагін squirrely допомагає вам надавати вам поради в режимі реального часу для оптимізації статей під час написання або редагування їх

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

Перенаправлення

Там буде багато випадків, коли вам доведеться перенаправляти один URL на інший на вашому сайті, зберігаючи зворотні посилання та інші SEO аспекти на місці, і для цього вам знадобиться якісний плагін для перенаправлення URL-адрес.

Перенаправлення є найпопулярнішим плагіном WordPress, який широко використовується для 301 перенаправлення. Можна також відстежувати 404 помилки та перенаправляти тему до правильних URL-адрес.

Можна також відстежувати 404 помилки та перенаправляти тему до правильних URL-адрес

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

Внутрішні посилання SEO

Внутрішні посилання є надзвичайно важливою частиною загальної оптимізації для вашого сайту, оскільки внутрішні посилання спрямовують пошукові системи для відвідування та індексування інших важливих повідомлень і сторінок вашого сайту.

Однією з головних відмінностей між блогером і ще одним блогером є те, як вони використовують внутрішні посилання для свого блогу.

Тепер, якщо ви хочете зробити краще з внутрішньої практики зв'язування, цей внутрішній плагін посилання автоматично пов'язує ключові слова та фрази у ваших публікаціях та коментарях з відповідними повідомленнями, сторінками. Він надає вам ряд інших важливих параметрів для створення мережі для позитивного SEO на вашому сайті.

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

Все в одній схемі багаті фрагменти

Багаті фрагменти покращити, як ваша публікація виглядає в результатах пошуку, надаючи додаткову інформацію про цю публікацію. Багаті фрагменти є дуже інтерактивними і можуть відображати фотографії, рейтинги зірок, ціну, автора тощо.

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

Ahrefs

Ahrefs є go-to SEO інструментарій, коли вам потрібні дійсні дані для ваших кампаній. Вона має базу даних з 6,9 мільярдів ключових слів у 170 країнах, сканує 4,1 мільйона сторінок на хвилину і щодня відкриває 1,8 мільйона нових сторінок.

Маючи стільки даних і купу унікальних функцій (розрив вмісту, історичні рейтинги, кліки та кліки на пошук за ключовими словами), ви зможете робити добре обґрунтовані рішення щодо вашого SEO.

Якщо ви хочете вибрати соковиті ключові слова, відстежувати зворотні посилання, визначити легкі можливості для вмісту або перевірити технічні питання, Ahrefs можуть допомогти. Оскільки ви можете перевірити дані для будь-якого домену, не обов'язково ваш, ви дізнаєтеся, які стратегії працюють для вас і ваших конкурентів.

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

SEMrush

SEMrush не є плагіном WordPress, але дуже ефективним інструментом, який використовується великою кількістю про-блогерів. Цей інструмент допоможе вам отримати уявлення про будь-який веб-сайт і ідеальний інструмент для отримання інформації про ваших конкурентів, щоб ви могли перемогти їх і створити більш прибутковий бізнес.

SEMrush є інструментом преміум-класу, і він може забезпечити величезну прибутковість для ваших інвестицій, ви можете дізнатися про ключові слова, за якими можна потрапити, тип трафіку, який ви можете отримати, детально проаналізувати конкурентів і багато іншого

SEMrush є інструментом преміум-класу, і він може забезпечити величезну прибутковість для ваших інвестицій, ви можете дізнатися про ключові слова, за якими можна потрапити, тип трафіку, який ви можете отримати, детально проаналізувати конкурентів і багато іншого

Додаткова інформація & Завантажити плагін Установка та налаштування плагіна для мене (працює на Maintaingo)

Висновок

Хороша якість WordPress SEO плагін є обов'язковим для кожного сайту WordPress. Хоча багато Тематичні рамки WordPress приходять зі своїм набором налаштувань SEO, рекомендується використовувати плагін, замість того, щоб використовувати вбудовану функцію SEO тему, тому що якщо ви зміните свою тему в майбутньому, ви втратите всі налаштування SEO.

Переконайтеся, що ви використовуєте якісний плагін SEO, але не перестарайтеся з багатьма плагінами SEO, рекомендується зберігати лише один плагін SEO на сайт. WordPress SEO від Yoast масивний повинен бути вашим першим вибором.

Що читати далі?

15 кращих плагінів SEO WordPress для 2018 року

4 (79,38%) 64 голосів

Що читати далі?