Навигация по сайту

Популярные статьи

16 потужних порад для WordPress SEO (що насправді працюють)

 1. Огляд 16 потужних порад для WordPress SEO (що насправді працюють) [ приховати ]
 2. Використання SEO плагін
 3. Отримайте ваш Permalinks правильно
 4. Інструмент для веб-майстрів Google
 5. Дослідження ключових слів
 6. Фокус ключове слово
 7. Назва та підзаголовки
 8. Оптимізація зображень
 9. Тривалість вмісту
 10. Взаємозв'язок та згадування джерела
 11. Створення посилань - Off Page SEO
 12. Розмітка схеми
 13. Багатомовна WordPress SEO
 14. Виправити непрацюючі посилання
 15. Мобільний юзабіліті
 16. До вас

Через Інтернет ви знайдете сотні обговорень, обговорюючи, чи є SEO мертвим чи ні. Як я розумію більшість речей, я думаю, що ті, хто кажуть, SEO мертвий, ніколи не розуміли цього!

SEO - це технічна річ, а також пошукова система, скажіть Google!

До тих пір, як Google збирається покладатися на коди, щоб судити про рейтинг блогу, будуть помилки, щоб маніпулювати цими рейтингами.

Не беріть це з негативної сторони. Є як білі, так і чорні (додайте капелюх) методи SEO і сьогодні ми обговоримо їх тут.

За останні п'ять років Google досягла значного прогресу в машинному навчанні і впровадила багато своїх знахідок у пошукову систему.

Це означає, що рейтинги тепер обчислюються розумно, а не використовують просто коди та оцінки.

Для всіх експертів SEO, які завжди були на білій стороні, це було добре. Але, для чорно-Hat, це було пекельне подорож.

Люди мають свої рейтинги і ринки, якими вони раніше домінували. Третій термін, Gray-Hat все ще існує і працює в деяких випадках!

Ви хочете докладно обговорити цей термін? Дозвольте мені знати в розділі коментарів, оскільки ми можемо мати детальну дискусію, яка очистить багато речей для нас обох!

Огляд 16 потужних порад для WordPress SEO (що насправді працюють) [ приховати ]

Потужні WordPress SEO Поради, яка працює!

Зараз зосередимося на посібнику. Так, кращий SEO керівництво WordPress!

За замовчуванням установка WordPress є потужним рецептом, але їй не вистачає майже жодного важливого інструменту або елемента SEO. Ось чому ми повинні подбати про частину SEO вручну або через плагіни сторонніх виробників.

Дозвольте мені просто розбити все на невеликі заголовки, щоб ви могли легко слідувати за ними.

Використання SEO плагін

Раніше, боротьба між все в одному SEO і Yoast SEO плагін був жорстким. Але, як плагін Yoast SEO просунувся з точки зору всього, що пов'язано з SEO, допомогло їм виграти гонку.

Ідіть вперед і запитайте в будь-якій спільноті, і більшість маркетологів збираються рекомендувати вам піти з плагіном Yoast SEO. Звичайно, є кілька альтернатив, але цей - вільний!

Плагін SEO додає відсутні елементи до ядра WordPress, наприклад, обробляє теги, що не слідують, архівують, індексують певні сторінки, маніпулюють заголовком, описом і тегами ключових слів тощо.

Отже, це друга річ, яку потрібно зробити. Встановіть плагін Yoast SEO і встановіть його!

Отримайте ваш Permalinks правильно

Постійне посилання в WordPress - це інструмент, за допомогою якого ви контролюєте, як URL-адреси будуть переглядати веб-сайт.

Для веб-сайту новин слід додати назву, рік, місяць і ідентифікатор публікації на постійну посилання.

Для веб-сайту, який поділяє універсальні факти, які не мають нічого спільного з датою, слід зберегти назву та ідентифікатор публікації в постійній лінії.

Уникайте використання стоп-слова . Існує налаштування в плагіні Yoast SEO, який може піклуватися про нього, але ви завжди повинні перехресно перевіряти постійну посилання перед натисканням кнопки Опублікувати.

Інструмент для веб-майстрів Google

Це є офіційний інструмент використовуючи які ви можете контролювати певні фактори, пов'язані з SEO вашого сайту.

Можна видалити певну сторінку з індексу Google (ті, що більше не розміщуються на веб-сайті).

Можна навіть рекомендувати посилання, які можна використовувати для посилань на сайти. Ви можете побачити кількість зовнішніх і внутрішніх посилань на певну сторінку або саму сторінку. І так далі!

Необхідно, щоб веб-сайт був перерахований у інструменті Google Webmaster, оскільки за допомогою доступних інструментів можна мати трохи контролю над рейтингом або, принаймні, індексуванням!

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів - це відмінність між співом до кімнатної аудиторії або крикетами. За даними Search Engine Watch, 91,5% інших веб-сайтів ніколи не виходять за межі результатів першої сторінки.

За останні 8 років клієнти / друзі, з якими я працював, не змогли зрозуміти концепцію належного дослідження ключових слів.

Котрий не тільки знахідка пучок ключових слів люди шукають, це розуміння також ваш вебсайт website до рангу. Отримання цих високих томів, але ключових слів із низькою підвіскою для створення повноважень вашого сайту для націлювання на більш конкурентні умови.

Перевірте моє порівняння інструменти дослідження ключових слів SEMrush v Ahrefs v Moz v Spytools випробуваний мною.

Фокус ключове слово

Кількість основних ключових слів, які є частиною повного вмісту, є такою, як "Щільність ключового слова".

Дебати щодо точного відсотка ніколи не закінчаться, оскільки вони змінюються в залежності від випадку.

Згідно з моїм досвідом, 2% має бути максимальною щільністю ключових слів, до якої слід прагнути. Як правило, я намагаюся зберегти його близько 1% і використовувати пов'язані ключові слова довгого хвоста.

Назва та підзаголовки

Назва є важливою частиною, оскільки це перше, що бачить користувач у списку пошукових систем. Якщо це не привабливо, можна забути про отримання кліків, як очікується.

Це інша область, в якій основне ключове слово або тематика публікації мають бути вміщені.

Раніше ми використовували для додавання двох або навіть трьох ключових слів у назву, і він використовувався для ранжування на кращих позиціях. У ці дні, додавши основне ключове слово, а потім намагаючись зробити назву виглядає унікальною, є найкращою практикою.

Крім заголовка, слід використовувати підзаголовки у змісті. Ви можете додати основне ключове слово в одну з підзаголовків (H2, H3, H4) і пов'язані ключові слова довгого хвоста в інших.

Ніколи не перестарайтеся набирати ключові слова, оскільки вони додадуть негативні оцінки до загальної карти показників.

Мета-опис - це невеликий фрагмент тексту, який ви бачите в пошукових системах під назвою вашого сайту. Створення привабливого опису мета може бути різницею між отриманням 10 або 100 кліків.

Для цього переконайтеся, що у вас встановлений плагін SEO або ваша тема підтримує можливість введення назви мета і опису мета.

Підказка: подивіться на оголошення над результатами органічного пошуку, щоб дізнатися, які слова чи фрази, що містяться в копії оголошення.

Коротше кажучи, теги ALT зображення пояснюють пошуковим системам і читачам на екрані, про які зображення йде, і надає користувачам альтернативну можливість тексту зображення. Це не тільки важливо з точки зору пошукової системи, але й з точки зору доступності.

Ми використовуємо SEO дружніх зображень для автоматичного відображення альтернативного тексту для всіх зображень.

Оптимізація зображень

Без фотографій пошта блогу виглядає нудно!

Але додавання важких зображень може сповільнити сторінку, яка знову вплине на загальний рейтинг.

Отже, стисніть зображення перед завантаженням у блог. Можна використовувати такі інструменти, як ShrinkPictures або просто зменшіть його дозвіл, використовуючи Paint або переглядач зображень Mac.

Перш ніж завантажити зображення, переконайтеся, що його перейменувати. Спробуйте додати ім'я, яке визначає зображення, і це інша область, де можна включити основне ключове слово.

Тривалість вмісту

Загальновідомим є той факт, що Google надає перевагу більш довготривалому контенту, ніж тонкий контент, а в деяких випадках оштрафовані сайти з великою кількістю тонкого вмісту. Існує безліч прикладних досліджень навколо Мережі, що підтримує це, і мій особистий досвід говорить, що це правда.

serpIQ опублікувала цікаву статистику, яка підкреслює важливість довжини контенту.

Ви можете зробити швидкий тест для себе  перевірка SEMrush  > Проекти> аудит сайту
Ви можете зробити швидкий тест для себе перевірка SEMrush > Проекти> аудит сайту.

Щоб порівняти середнє число слів для рейтингу 10 кращих сайтів, для ваших націлених ключових слів.

Або Google, ваше ключове слово, перевірте кількість слів, щоб отримати середнє значення.

Взаємозв'язок та згадування джерела

Якщо ви опублікували публікацію, пов’язану з цією новою версією, перейдіть і з'єднайте її. Взаємозв'язок не тільки допомагає знизити показник відмов, але й приносить багато прихованих фруктів.

Google та інші пошукові системи сприяють взаємозв'язку, коли це зроблено з правильними намірами.

Це ж правило застосовується до згадки джерела. Якщо є відповідна публікація, опублікована на іншому веб-сайті з повноваженнями, то додайте, що в якості джерела є хороша практика.

Якщо ви не впевнені в повноваженнях зовнішнього сайту, просто додайте тег "nofollow", і не буде завдано шкоди!

Створення посилань - Off Page SEO

Для авторизованого блогу немає необхідності вносити посилання вручну. Потрібно зосередитися на якості вмісту, а інші блоги почнуть зв'язуватися автоматично.

Але для короткострокових блогів можна експериментувати з різними методами створення посилань, вручну або за допомогою програмного забезпечення.

Згідно з правилами Google, створення зв'язків вручну не є гарною практикою, і оновлення алгоритмів, як-от Penguin, спеціально розроблені для націлювання на такі блоги.

Отже, ви повинні розуміти за і проти, правильно, перш ніж робити крок!

Карта сайту

Знову ж таки, це лише приклади кращих практик, які слідують експерти. Ви маєте право експериментувати!

Розмітка схеми

Розмітка схеми - це фрагмент коду, який ви реалізовуєте на своєму веб-сайті, який допомагає в пошуковій системі повертати більше корисної інформації користувачам. Якщо ви коли-небудь бачили рейтинг зірочок, час показу фільму, ціну чи доступність продукту, це всі приклади насичених фрагментів.

Скориставшись цим, ваш сайт отримає більше торгових площ у пошукових системах. Крім того, ви будете забезпечувати кращий досвід користувачів і отримувати більш кваліфікованих клієнтів.

Докладніше про це можна дізнатися розмітка схем тут і завантажити один з моїх улюблених Плагіни WordPress реалізувати це на своєму сайті.

Багатомовна WordPress SEO

На моєму досвіді наявність багатомовного сайту WordPress може позитивно вплинути на ваш трафік. Там, як було численні дослідження в Інтернеті для підтримки цього

Я думав, що це буде гарним експериментом для перекладу NeilPatel.com на 82 різних мовах. Протягом трьох тижнів від цього, я побачив 47% збільшення в моєму трафіку пошуку. Ніл Патель

Усі сайти, які я в даний час володію, отримують відвідувачів з усього світу, які споживають мій вміст. І, звичайно, це зробить для користувача кращий досвід, якщо б я зміг перекласти цей вміст на їхню місцеву мову.

Щоб досягти цього, перевірте: Плагіни перекладу WordPress.

Щоб дізнатися більше про найкращу практику Google, перегляньте це.

Виправити непрацюючі посилання

Щоб запустити успішну кампанію SEO, завжди важливо, щоб користувачі були на передньому краї вашого розуму. Це справедливо, коли мова йде про порушені посилання, це не тільки забезпечує поганий досвід користувача, але може також завдати шкоди вашому рейтингу пошукових систем.

Саме тому дуже важливо проводити регулярний аудит вашого сайту, щоб перевірити наявність будь-яких проблем або непрацюючих посилань.

Ви можете використовувати плагіни WordPress, щоб перевірити наявність непрацюючих посилань автоматично, але з мого досвіду, який зазвичай сповільнює ваш сайт. І заборонена багатьма хостинговими компаніями, такими як WP Engine, через кількість ресурсів, які вони використовують.

Альтернативою може бути перевірка непрацюючих посилань нашого інструменту перевірки недійсних посилань і таких, як http://www.brokenlinkcheck.com/.

Мобільний юзабіліті

Мобільна юзабіліті відіграватиме важливу роль у вашій загальній стратегії SEO оптимізації, оскільки ми бачимо більше користувачів, які переглядають веб-сайти на мобільних пристроях. В 2015 Google випустив мобільний дружній алгоритм яка сприяє підтримці мобільних сайтів. Наявність адаптивного веб-сайту - це чудовий старт, але в 2017-му і поза межами створення мобільного сайту, який підтримує Прискорені мобільні сторінки (AMP) є обов'язковим. Це, якщо ви хочете, щоб ранг вище вашої конкуренції і забезпечити кращий досвід користувачів.

Впроваджуючи прискорені сторінки для мобільних пристроїв, ви також можете претендувати на миттєві статті Facebook.

Ви можете перевірити, чи підтримує ваш веб-сайт мобільний зв'язок тут: Мобільний

Щоб завантажити та реалізувати AMP на своєму сайті, скористайтеся цим чудовим плагіном: AMP

Час, коли веб-сторінка завантажується повністю у веб-браузері, називається його продуктивністю, а для досягнення найкращих результатів вона має бути якомога нижчою.

Відповідно до стандартів Google, середня швидкість сторінки веб-сторінки повинна бути менше 2 секунд. Якщо це виходить за рамки цього, то потрібно працювати над оптимізацією веб-сторінки.

У більшості випадків плагіни та тема, що використовуються в установці WordPress, є винуватцями важкого навантаження.

Отже, перший урок, який потрібно вивчити, це використання преміум-класу або якість безкоштовна тема , який є легким і зводить до мінімуму кількість активних плагінів.

Переконайтеся, що в контенті не додано багато відео або зображень з інших серверів, оскільки це збільшить кількість запитів HTTP, збільшить швидкість завантаження сторінки .

У сучасні дні продуктивність є важливим фактором рейтингу, і, отже, частина контрольного списку SEO!

До вас

Дотримуючись цих кроків, можна класифікувати новий блог і навіть випередити конкурентів. Все залежить від ніші, конкуренції за ключове слово і від того, наскільки добре ви оптимізували цей блог для цих факторів.

Існує не певний спосіб, за допомогою якого можна досягти очікуваних результатів. Інтернет-маркетинг , і особливо цей SEO завжди був експериментом, і він завжди залишатиметься одним.

Таким чином, продовжуйте намагатися різні смаки цього ж рецепту і подивитися, який з них працює на вашу користь.

Ви хочете докладно обговорити цей термін?