Навигация по сайту

Популярные статьи

17 Кращі модулі SEO Друпал

  1. Кращі додатки для друпал / додатки для пошукової оптимізації

Кращі додатки для друпал / додатки для пошукової оптимізації

Додатки можуть виявитися життям і душею SEO Друпалу. Друпальні плагіни приходять з шашками відповідності SEO, де ви можете просто отримати зворотний зв'язок про рівень відповідності на основі визначених користувачем правил. Інший найважливіший плагін, який може вимагати будь-який веб-сайт Drupal, це плагін SEO контрольного списку; це не забезпечує виконання додаткових функцій, однак гарантує, що у вас є все, що необхідно для завершення роботи над будь-яким списком результатів пошуку.

Є більше плагінів, які забезпечують безліч функцій, таких як збереження URL-адреси від дублювання і створення мапи сайту для всіх популярних пошукових систем. Це значно полегшує налаштування типу вмісту, термінів таксономії та багато іншого. Ви також можете знайти Друпальні плагіни виключно присвячений роботі в якості очищувачів HTML і перевірки посилань.

Найбільш важливими функціями цих наборів інструментів SEO є дотримання досліджень ключових слів, управління ключовими словами, вилучення ключових слів і тегування вмісту. Деякі з більш просунутих плагінів для SEO для Drupal також поставляються з якостями управління посиланнями, а також тегами вмісту та звітами.

Існує декілька архітектурних удосконалень, які включають в себе метатеги, керування заголовками сторінок, перенаправлення шляхів і мапи сайтів XML. Вони сумісні з інструментами Google Analytics та Google Webmaster, які роблять керування сайтом дуже легким. За допомогою інструментів "Перенаправлення" може бути створено перенаправлення 301 зі старого примітки до псевдоніма без будь-якого зовнішнього виводу. Деякі плагіни також постачаються з плагіном Search 404, що означає, що він виконує пошук за ключовими словами всередині неіснуючої URL-адреси. BestPlugins ретельно списує плагіни SEO, які можна використовувати для розширення можливостей ваших сайтів Drupal; вибрати ті, які вам підходять.