Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

2 сезон серіалу «Містер Робот», дивитися онлайн всі серії

Опубликовано: 21.10.2018

видео 2 сезон серіалу «Містер Робот», дивитися онлайн всі серії

Сериал Disney - Джесси (Серия 6 Сезон 1)

Рішення про продовження серіалу «Містер Робот» на 2 сезон було прийнято ще в процесі виходу серій першого сезону. Серіал отримав широке визнання критиків за сценарій і неперевершені технологічні тонкощі.


Слуга Народа - все серии подряд, 1-4 серии комедийного сериала

Рішення про продовження серіалу «Містер Робот» на 2 сезон було прийнято ще в процесі виходу серій першого сезону. Серіал отримав широке визнання критиків за сценарій і неперевершені технологічні тонкощі. Кібер-трилер повернувся на екрани 13 липня 2016 року. Що ми знаємо про другий сезон «Містера Робота»?


Мистер Бин (Все серии, 1 часть)

— Крістіан Слейтер офіційно повернувся у другому сезоні.

— Ми дізнаємося більше про відносини Еліота і Дарлін, а так само про створення fsociety.

— Нам покажуть, що відбувалося з Еліотом протягом тих трьох днів.

— Більше Білої Троянди в другому сезоні.

— Розкриються мотиви Джоани (дружини Тайрелла).

Так само у другому сезоні Містера Робота, подивитися онлайн який ви можете здесь , особливу увагу приділено темі шифрування даних і особистої безпеки. Автори вирішили підняти це питання після інциденту з приводу «каліфорнійського стрілка» Саїда Фарука в лютому 2016. Конфлікт між спецслужбами ФБР і керівником Apple Тімом Куком розгорівся на тлі відмови останнього надати адмініструє програму, здатну зламати iPhone терориста без подальшого блокування пристрою. Apple прокоментувала свою відмову тим, що будь-який громадянин США потребує захисту, конфіденційності та безпеки особистих даних.

У другому сезоні серіалу «Містер Робот» онлайн з’являться нові герої і персонажі. Всі стурбовані безпекою Еліота, тому у нього з’являються нові «друзі» і знайомі. Елліот продовжує бачитися зі своїм психологом, Крістою. Новий характер Сьюзен Джейкобс відчуває труднощі в спілкуванні з технологіями. Таємна команда повертається і починає діяти, вимагаючи у корпорації виплатити 5.9 мільйонів доларів за 24 години. А в цей час Елліот скаржиться Гідеону на злочин, який він скоїв. Або це тільки його припущення? Щоб дізнатися це, дивіться другий сезон приголомшливою кібер-драми Містер Робот у відмінній якості і з російським професійним перекладом.

rss