Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

20 Октября 2015

Опубликовано: 08.01.2019

видео 20 Октября 2015

Елена Касьян, «Маленький концерт», г. Одесса, 20 октября 2015 г., 57 мин.
Главная » » » 20

 

Причина успіху китайської цивілізації, яку ще називають «конфуціанської», в опорі на традицію - культурну, світоглядну, яка налічує не одне тисячоліття. В її основі лежить І цзин - «Книга Змін», розписані в 64 гексаграмах чергуються ситуації, зумовлені різним співвідношенням двох космічних сил Інь-Ян, з якими будь-якій людині надолужити рахуватися, щоб не відпали від Шляху. «Одне Інь, одне Ян і є Шлях. Слідуючи йому, йдуть до Добра (Шань) »- сказано в стародавньому коментарі до І цзину. Сходять до досконалості, не нав'язуючи себе Природі, а слідуючи її законам.... Читать дальше »

 

Вона прийшла наче з казки або легенди - прекрасна цариця, мудра повелителька країни за високими горами ... Її образ володіє якоюсь дивовижною притягальною силою, нехай навіть ми знаємо про неї зовсім небагато.


ПУСТЬ ГОВОРЯТ Алименты для маминого мужа 20,10,2015 20.10.2015 20 октября 2015 20 октября 15

Болит зуб, тогда вам поможет Бровары стоматология

... Небувале пожвавлення панувало в той рік при грузинському дворі. Спочатку крадькома, на вухо один одному, а потім і відкрито царедворці обговорювали давно на ... Читать дальше »


"Утро с Юлией Высоцкой". 20 октября 2015 года

Єгипетські піраміди. Якими тільки епітетами не нагороджували їх люди: величні, таємничі, унікальні ... Виявилося - не унікальна! Монументальні споруди знайшли в Мексиці, Гватемалі, Гондурасі і Перу, і тепер уже вчені б'ються над новими загадками. Схожість з єгипетськими пірамідами вказує на існування зв'язку між двома континентами і дозволяє дослідникам поставити питання про єдине джерело знань стародавніх будівельників. І головне - багато відкриття, пов'язані з пірамідами, ніяк не стикуються із загальноприйнятими уявленнями про наше минуле.

Знахідки останніх років лише підливають масла у вогонь.

«Ми знайшли" італ ... Читать дальше »

Питання про походження мистецтва несподівано привів нас до проблеми походження людини. Про це розмірковує гість нашого журналу, співробітник Інституту сходознавства РАН.

Cчитается, що перші пам'ятники мистецтва - це петрогліфи, наскальний живопис і скульптура верхнього палеоліту, що датуються часом від 40 до 10 тис. Років тому. При цьому загальні закономірності еволюції мистецтва родового суспільства можна вважати твердо встановленими. В цілому, воно розвивається від натуралізму до умовності, причому найбільш умовні образи виникають в пізньому родовому суспільстві, що знаходиться на межі государствообразования. Приголомшливий натуралізм багатьох палеолітичних зображень ... Читать дальше »

Категории раздела
Статистика

Онлайн всего: 1

Гостей: 1

Пользователей: 0

rss