Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Антиколектор

Опубликовано: 07.01.2019

видео Антиколектор

АнтиКоллектор

Колекторська компанія – спеціалізоване підприємство зі стягнення боргів.Діяльність колекторських компаній не врегульована чинним законодавством. Тому доволі часто виникає багато запитань щодо правової підстави їх існування. Діяльність колекторів, що укладають договори про відступлення права вимоги, можна вважати діяльністю фінансової установи на ринку фінансових послуг, яка полягає у проведенні операцій факторингу (фінансова послуга – фінансова комісійна операція, при якій клієнт переуступає дебіторську заборгованість факторинговій компанії).  


Антиколлектор против коллекторов | Пранки от Евгения Вольнова | Пранкота

Найчастіше колекторські компанії викуповують проблемні кредити у банків за істотну меншу суму та намагаються «відбити» потрачені кошти. Наприклад, банк продає 1000 проблемних кредитів за 200000,00 грн. (двісті тисяч грн. 00 коп.). Метою діяльності колекторської фірми є повернення потраченої суми та отримання прибутку. Усі кошти понад 200000,00 грн. і буде прибутком колекторів.

Діяльність колекторів, що укладають договори про відступлення права вимоги, можна вважати діяльністю фінансової установи на ринку фінансових послуг, яка полягає у проведенні операцій факторингу. Вказаний висновок зобов’язує колекторську організацію, як суб’єкта первинного фінансового моніторингу, дотримуватися вимог чинного законодавства у сфері запобігання легалізації незаконних доходів. Варто зазначити, що діялність колекторів повинна підлягати обов’язковому ліцензуванню (стягують борги з фізичних осіб), проте, в законодавстві не прописано механізм їх ліцензування.

Умовно колекторські компанії можна поділити на два типи:

колекторські компанії , які діють в рамках закону, а саме: купують борг (у банку, страхової компанії і т.д.), повідомляють Вам у письмовому вигляді про зміну кредитора на Ваші зобов’язання, далі надсилають Вам претензію або одразу звертаються із позовом до суду; інші , які діють порушуючи Ваші права, що полягає у систематичному тиску на Вас через рідних, знайомих, постійні дзвінки, СМС-повідомлення, E-mail-листи із вимогами повернути кошти.

Другий тип колекторських фірм часто використовують методи та механізми, які підпадають під такі статті Кримінального кодексу України, як: ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження), ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження), ст. 126 (Побої і мордування), ст. 127 (Катування), ст. 129 (Погроза вбивством), ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ст. 189 (Вимагання), ст. 190 (Шахрайство), ст. 192 (Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою), ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна), ст. 195 (Погроза знищення майна) та ін.

Доволі часто власниками колекторських фірм є колишні працівники правоохоронних органів (СБУ, Прокуратури, МВС). Трапляються випадки, коли дані фірми неофіційно очолюють діючі офіцери правоохоронних органів, які хоча і по документам не є їх власниками (записують власниками знайомих, жінок, коханок), проте фактично здійснюють керівництво ними, використовуючи своє службове становище у власних цілях.

Тому простим громадянам, які важко орієнтуються у сучасних реаліях доволі непросто буде вирішити конфліктні питання. У випадках, коли колектори надзвонюють по 10 разів на день, телефонують усім друзям на думку багатьох краще заплатити їм, ніж витрачати нерви та час на боротьбу з ними.

Якщо Ви зіштовхнулися із подібними компаніями та не знаєте як діяти у ситуації, що склалася Ви можете звернутися до юриста за правовою допомогою.

Послуги антиколектора:

допомога боржникам, які страждають від дій колекторів і банківських служб по роботі з проблемною заборгованістю; аналіз змісту договору кредиту, застави, іпотеки, майнових прав і т.д.; проведення переговорної роботи з кредиторами з приводу зменшення суми кредитного боргу, зміни графіка погашення і т.д.; скасування або зменшення сум штрафів, пені, неустойок, нарахованих кредитором клієнту; захист боржників у суді, представництво його інтересів, оспорювання умов договорів і способу повернення боргу; переговори з представниками виконавчої служби; повний юридичний супровід відносин позичальника і кредиторів.

Юридичний супровід у судах 1-ої інстанції

Представництво в судах 1-ої інстанції (ЦИВІЛЬНИЙ ПРОЦЕС)

За участь юриста у справах:

1) майнового характеру 1000,00 грн. (+ 20 % від ціни позову)
Позовна заява майнового характеру (без участі юриста у справі) Від 600,00 грн.
2) немайнового характеру 2000,00 грн.
Позовна заява немайнового характеру (без участі юриста у справі) Від 600,00 грн.
3) про розірвання шлюбу 2000,00 грн.
Позовна заява про розірвання шлюбу (без участі юриста у справі) Від 500,00 грн.
4) про поділ майна при розірванні шлюбу 1000,00 грн. (+ 20 % від ціни позову).
Позовна заява про поділ майна при розірванні шлюбу (без участі юриста у справі) Від 600,00 грн.
5) про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи (немайновий характер) 2000,00 грн.
Позовна заява про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи немайнового характеру (без участі юриста у справі) Від 600,00 грн.
6) про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи (відшкодування моральної шкоди) 3000,00 грн.
Позовна заява про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи (відшкодування моральної шкоди) (без участі юриста у справі) Від 600,00 грн.
участь юриста у суді першої інстанції (без комплексного обслуговування) 500,00 грн. / 1 засідання
7) За підготовку юристом наступних документів
заяви про видачу судового наказу; заяви у справах окремого провадження; заяви про забезпечення доказів або позову; заяви про перегляд заочного рішення; заяви про скасування рішення третейського суду; заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду; заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про роз’яснення судового рішення, заяви про зміну чи встановлення способу, порядку і строку виконання судового рішення Від 500,00 грн.

Представництво в судах 1-ої інстанції (ГОСПОДАРСЬКИЙ ПРОЦЕС)

За участь юриста у справах:

1) майнового характеру 2000,00 грн. (+ 10 % від ціни позову)
Позовна заява майнового характеру (без участі юриста у справі) Від 1200,00 грн.
2) немайнового характеру 4000,00 грн.
Позовна заява немайнового характеру (без участі юриста у справі) Від 1500,00 грн.
участь юриста у суді першої інстанції (без комплексного обслуговування) 500,00 грн. / 1 засідання

За підготовку юристом наступних документів

3) заяви про вжиття запобіжних заходів та забезпечення позову; заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про скасування рішення третейського суду; заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання третейського суду; заяви про роз’яснення судового рішення Від 800,00 грн.
4) заяви про затвердження плану санації до порушення провадження у справі про банкрутство 2000,00 грн.
5) заяви про порушення справи про банкрутство 5000,00 грн.
6) заяви кредиторів, які звертаються з грошовими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство, а також після повідомлення про визнання боржника банкрутом; заяви про визнання правочинів (договорів) недійсними та спростування майнових дій боржника в межах провадження у справі про банкрутство; заяви про розірвання мирової угоди, укладеної у справі про банкрутство, або визнання її недійсною 2000,00 грн.

Представництво  в судах 1-ої інстанції (АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПРОЦЕС)

За участь юриста у справах:

1) майнового характеру 1000,00 грн. (+ 20 % від ціни позову)
Позовна заява майнового характеру (без участі юриста у справі) Від 600,00 грн.
2) немайнового характеру 2000,00 грн.
Позовна заява немайнового характеру (без участі юриста у справі) Від 600,00 грн.
3) За підготовку юристом наступних документів
заяви про забезпечення доказів або позову, заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про зміну чи встановлення способу, порядку і строку виконання судового рішення Від 500,00 грн.
участь юриста у суді першої інстанції (без комплексного обслуговування) 500,00 грн. / 1 засідання

За отримання юристом документів:

1) за повторну видачу копії судового рішення 300,00 грн.
2) за видачу дубліката судового наказу та виконавчого листа 300,00 грн.
3) за роздрукування технічного запису судового засідання 300,00 грн. (до 20 арк.)
4) за видачу в електронному вигляді копії технічного запису судового засідання 300,00 грн.
5) за виготовлення копії судового рішення у разі, якщо особа, яка не бере (не брала) участі у справі, якщо судове рішення безпосередньо стосується її прав, свобод, інтересів чи обов’язків, звертається до апарату відповідного суду з письмовою заявою про виготовлення такої копії згідно із Законом України “Про доступ до судових рішень”. 300,00 грн.
6) за виготовлення копій документів, долучених до справи 300,00 грн.

Юридичний супровід у судах апеляційної інстанції

Представництво в судах апеляційної інстанції (ЦИВІЛЬНИЙ ПРОЦЕС)

За подання до суду підготовленої юристом

апеляційної скарги на рішення суду; 1500,00 грн.
заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду; апеляційної скарги на судовий наказ, заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами 500,00
апеляційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної скарги на ухвалу суду 1500,00 грн.
участь юриста у суді апеляційної інстанції (без комплексного обслуговування) 800,00 грн. / 1 засідання

Представництво в судах апеляційної інстанції (ГОСПОДАРСЬКИЙ ПРОЦЕС)

За подання до суду підготовленої юристом

апеляційної скарги на рішення суду; апеляційних скарг у справі про банкрутство 2000,00 грн.
заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами 1000,00
апеляційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної скарги на ухвалу суду 500,00 грн.
участь юриста у суді апеляційної інстанції (без комплексного обслуговування) 1000,00 грн. / 1 засідання

Представництво в судах апеляційної інстанції (АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПРОЦЕС)

За подання до суду підготовленої юристом

апеляційної скарги на рішення суду 1500,00 грн.
заяви про приєднання до апеляційної скарги на рішення суду; заяви про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами 500,00
апеляційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної на ухвалу суду 500,00 грн.
участь юриста у суді апеляційної інстанції (без комплексного обслуговування) 800,00 грн. / 1 засідання

За отримання юристом документів:

1) за повторну видачу копії судового рішення 300,00 грн.
2) за видачу дубліката судового наказу та виконавчого листа 300,00 грн.
3) за роздрукування технічного запису судового засідання 300,00 грн. (до 20 арк.)
4) за видачу в електронному вигляді копії технічного запису судового засідання 300,00 грн.
5) за виготовлення копії судового рішення у разі, якщо особа, яка не бере (не брала) участі у справі, якщо судове рішення безпосередньо стосується її прав, свобод, інтересів чи обов’язків, звертається до апарату відповідного суду з письмовою заявою про виготовлення такої копії згідно із Законом України “Про доступ до судових рішень”. 300,00 грн.

 

 

 

6) за виготовлення копій документів, долучених до справи 300,00 грн.

Юридичний супровід у судах касаційної інстанції

Представництво  в судах касаційної інстанції (ЦИВІЛЬНИЙ ПРОЦЕС)

За у подання до суду підготовленої юристом

касаційної скарги та ін. документів За домовленістю
участь юриста у суді касаційної інстанції 1200,00 грн./ 1 засідання

Представництво в судах касаційної інстанції (ЦИВІЛЬНИЙ ПРОЦЕС)

За у подання до суду підготовленої юристом

касаційної скарги та ін. документів За домовленістю
участь юриста у суді касаційної інстанції 1200,00 грн./ 1 засідання

Представництво в судах касаційної інстанції (ЦИВІЛЬНИЙ ПРОЦЕС)

За у подання до суду підготовленої юристом

касаційної скарги та ін. документів За домовленістю
участь юриста у суді касаційної інстанції 2000,00 грн./ 1 засідання

За отримання юристом документів:

1) за повторну видачу копії судового рішення 300,00 грн.
2) за видачу дубліката судового наказу та виконавчого листа 300,00 грн.
3) за роздрукування технічного запису судового засідання 300,00 грн. (до 20 арк.)
4) за видачу в електронному вигляді копії технічного запису судового засідання 300,00 грн.
5) за виготовлення копії судового рішення у разі, якщо особа, яка не бере (не брала) участі у справі, якщо судове рішення безпосередньо стосується її прав, свобод, інтересів чи обов’язків, звертається до апарату відповідного суду з письмовою заявою про виготовлення такої копії згідно із Законом України “Про доступ до судових рішень”.  

300,00 грн.

 

 

6) за виготовлення копій документів, долучених до справи 300,00 грн.

____________________
___________________________________

Матеріали за темою:

 

rss