Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Ресторани

Опубликовано: 16.01.2019

видео Ресторани

♛✵ Мы Кайфуем в Ресторане ✵♛

Klarabara

Ресторан Klarabara розташувався в одеському міському саду - за два кроки від Дерибасівської . Тут пропонують автентичні страви колоритної одеської кухні , інгредієнти які закуповують на відомо му ринку « Привоз » . Діє сезонне меню; є обширні десертна і винна карти .Кухня: Європейська , Українська

Bernardazzi

Клуб - ресторан Bernardazzi розташувався в історичному центрі Одеси - в будівлі Нової біржі . Це особливий світ , в якому панують красива музика , смачна їжа , гарний настрій і душевний комфорт .


Бруклиндаги Ўзбек Ресторани I Uzbek restaurant in Brooklyn

Кухня: Європейська , Українська

Українська Ласунка

Ресторан « Українська Ласунка» , що розташувався в історичному центрі Одеси - на легендарній Дерибасівській вулиці , один з перших ресторанів міста , присвячений українській кухні .

Кухня: Європейська , Українська

Дача

Затишний ресторан « Дача » розташувався у відреставрованій старовинній садибі в парковій зоні на Французькому бульварі . Тут повністю відтворена атмосфера приморського будинку відпочинку 1930 - х років.

Кухня: Європейська , Українська

Куманець

Етнографічний ресторан української кухні « Куманець » розташований в самому центрі Одеси , за два кроки від Дерибасівської . Дизайн будівлі та інтер'єри стилізовані під сільську хату : тини , глечики , вози та інші атрибути сільського побуту.

Maman

Ресторан Maman , розташований в самому центрі Одеси , позиціонує себе як заклад із зрозумілою кухнею і гостинною атмосферою.

Кухня: Європейська , Українська

Гамбрінус

Паб « Гамбрінус » , заснований ще наприкінці XIX сторіччя , розташувався в історичному центрі Одеси недалеко від Міського саду .

Колиба

Ресторан «Колиба» розташувався на території мальовничого парку недалеко від одеського аеропорту. Його виділяють автентична кухня, гостинна атмосфера та висока якість обслуговування.

Кухня: Українська , Кавказька

Франзоль

Кафе «Франзоль» розташувалося в центрі Одеси, на відомій Дерибасівській вулиці. У його меню - страви одеської кухні, серед яких апетитна домашня ковбаса, цимес, форшмак. Бар закладу пропонує фірмові настоянки і класичні спиртні напої.

Причал №1

Ресторан «Причал №1» розташувався на одному з найзатишніших пляжів Одеси - «Ланжероні». У його меню - хіти середземноморської та автентичні страви одеської кухні: мідії в червоному соусі, бараняча нога, томлена у вині, барабулька, бички. Всі вони дивують не тільки смаковими якостями, але і оригінальною подачею. Бар закладу пропонує великий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв.

Кухня: Європейська , Українська

Ресторани в Україні славляться своєю гостинністю, колоритністю, смачною кухнею, привітністю, гарним сервісом і порівняно невисокими цінами.

Ми пропонуємо Вам великий вибір ресторанів української, європейської, кавказької, азіатської та китайської кухні. Вас зачарує атмосфера українських ресторанів, і Ви обов'язково повернетеся ще раз.

rss