Навигация по сайту

Популярные статьи

21 Основні поради Joomla SEO для підвищення рейтингу вашого сайту

 1. Керівництво Joomla SEO та поради з оптимізації
 2. 2. Ключове слово, ключова фраза та тематичні дослідження
 3. Пошук потрібних ключових слів для націлювання
 4. 3. Увімкніть URL-адреси для пошукової системи
 5. 4. URL + Організаційна структура для пошукової оптимізації
 6. Давайте допоможемо краще керувати своєю Joomla
 7. 6. Створюйте внутрішні посилання для передачі рейтингу сторінки
 8. 7. Переконайтеся, що у вас є хороша карта сайту
 9. 9. Поліпшити назви сторінок - один з найважливіших факторів ранжирування
 10. Бонус: Основи SEO на сторінці
 11. 11. Оптимізуйте файл Robots.txt, щоб дозволити індексування зображень
 12. 13. Вкажіть розміри зображення при включенні зображень
 13. 14. Переконайтеся, що ваш сайт швидко!
 14. 15. Переконайтеся, що ваш сайт Joomla є мобільним
 15. 17. Оптимізуйте сторінку контактів
 16. 18. Розгорніть вміст
 17. 21. Оптимізуйте назву веб-переглядача для ключових слів, які ви бажаєте класифікувати
 18. SEO Поради Бонус: Створення посилань

Joomla SEO або пошукова оптимізація - це не те, що ви можете зробити за одну ніч і, як правило, послуги з оптимізації можуть коштувати вам і руці і нозі - однак, є деякі основи, які ви можете і повинні зробити, щоб забезпечити принаймні, що ваш сайт є пошук Дружній двигун. Ось наш список порад Joomla SEO, щоб забезпечити найкращу оптимізацію для найменших зусиль - всі вони надзвичайно важливі, якщо ви хочете отримати високі результати рейтингу.

Ось наш список порад Joomla SEO, щоб забезпечити найкращу оптимізацію для найменших зусиль - всі вони надзвичайно важливі, якщо ви хочете отримати високі результати рейтингу

Керівництво Joomla SEO та поради з оптимізації

1. Розмістіть свій сайт на хорошому хостинг-сервері

Переконайтеся, що ваш веб-сайт схожий CollectiveRay.com , знаходиться на хорошому хостинг-сервері Joomla. Якщо ви зацікавлені в переході на швидкий сервер, вам слід прочитайте наш огляд хостингу InMotion тут .

Швидкий надійний сервер - це ваш перший крок.

Не заходьте на домашні сервери або дешеві хостинг-сервери. Отримати сервер, який є швидким, надійним і Joomla дружнім. В русі зробити фантастичну роботу на хостинг Joomla! веб-сайти - і ми розміщуємо на них веб-сайт, тому що ми хочемо, щоб це було швидко - і дружньо до Google.

Пам'ятайте, що Google не любить веб-сайти, які не є швидкими.

2. Ключове слово, ключова фраза та тематичні дослідження

Будь-яка оптимізація контенту для SEO причин починається з дослідження ключових слів, чи робите ви SEO для Joomla або для будь-якого іншого веб-сайту. Коли ми говоримо про ключові слова, ми не говоримо про це у традиційному розумінні цього слова. Сьогодні зосередження уваги на певних ключових словах не є необхідним - ви можете і фактично використовувати фрази та синоніми ваших цільових ключових слів - оскільки пошукові системи зможуть витягти вміст із статті набагато краще. Якщо ще раз взяти приклад Joomla SEO, ви повинні використовувати подібні ключові слова та фрази, такі як "оптимізація Joomla для пошукових систем". Ви можете використовувати підказки від самого Google, переглянувши пропозиції внизу сторінки пошуку.

Пошук потрібних ключових слів для націлювання

Завжди важко знайти потрібні ключові слова для націлювання. Вони або дуже дуже конкурентоспроможні. Або вони не мають жодного трафіку. Як знайти правильну середню поверхню? Ми можемо розповісти, як ми знаходимо нашу хороші довгі ключові слова хвоста . Це врятувало нам багато часу. І це допомагає нам приносити величезний трафік.

Ось відмінне відео про хороше дослідження ключових слів від ahrefs

3. Увімкніть URL-адреси для пошукової системи

Хоча ви можете використовувати вбудовану підтримку для SEF-адрес, настійно рекомендується отримати виділений компонент SEF - вони зазвичай мають значні переваги SEO над основним компонентом. Наш улюблений плагін SEF на сьогоднішній день є sh404SEF - який ми додали в нашому списку розширень Joomla . Крім створення SEF URL-адрес, він дозволяє відстежувати, які запити генерують 404 помилки, так що ви можете переконатися, що будь-які пошкоджені ділянки вашого сайту негайно виправлені. Це особливо корисно після перенесення нового веб-сайту. Можна також переадресовувати старі URL-адреси на нові URL-адреси. Вона також включає вбудовану підтримку таких речей, як навколо ваших назв тегами H1, і інші стандартні методи Google для дружнього використання SEO. Мета описи також підтримуються sh404SEF, і він має велику підтримку для інших популярних компонентів Joomla, таких як форум Kunena та інші популярні компоненти.

4. URL + Організаційна структура для пошукової оптимізації

Google вважає надзвичайно важливим організувати вміст у логічній структурі, яка має сенс для вмісту вашого сайту. Це означає, що вам потрібно поєднати весь вміст, який ви маєте, до однієї категорії відра. З іншого боку, ви повинні організувати вміст за категоріями та підкатегоріями. Наприклад, у нашому випадку ми використовуємо такі категорії, як Joomla, Веб-дизайн, Wordpress і т.д., а потім ми організуємо все в підкатегоріях наших основних категорій, таких як Joomla SEO, Поради та підказки, Розширення Joomla , і так далі. Це організація вмісту в ієрархічну структуру, і введення подібного змісту до загальних категорій. Це допомагає як Google, так і кінцевому користувачеві зрозуміти, де шукати певний вміст.

Добре, що це CMS надає себе дуже добре для цього типу на сторінці Joomla SEO. За замовчуванням він організовує весь вміст за категоріями та підкатегоріями. Ваша робота по оптимізації вмісту для пошукових систем полягає в створенні категорій і підкатегорій, які мають сенс для вмісту, який ви плануєте надати. Разом з URL-адресою, що підтримує пошукові системи, це довгий шлях для поліпшення вашого сайту в очах пошукових систем.

На зображенні нижче показано, як має виглядати ваша структура вмісту:

На зображенні нижче показано, як має виглядати ваша структура вмісту:

Тому, враховуючи, що ми обговорюємо, що ви повинні організувати структуру, як це зробити з Joomla. Приведемо приклад того, як це зробити для оптимізації для кращих позицій у видачах. Оскільки однією з тем нашого сайту є Joomla, ми створюємо категорію "Joomla", а потім кілька інших категорій Joomla вкладені під нею. Таким чином, ви можете бачити, що є "Поради та хитрості", "Навчальні посібники", "Модулі", "SEO" і т.д. Всі вони вкладені в батьківську категорію.

Ми робимо це для всіх розділів і категорій статей, про які ми хочемо говорити. Нижче наведено скріншот того, як він виглядає на нашому сервері.

Нижче наведено скріншот того, як він виглядає на нашому сервері

Нижче ми побачимо, що внутрішні посилання чудово підходять для проходження рейтингу сторінки. Тому після створення категорій статей потрібно створити структуру меню, оптимізовану для передачі соку (або авторизації сторінки). Що ми робимо, ми створюємо домашню сторінку, яка посилається на компонент призначених статей, так що ми можемо розмістити будь-яку статтю з будь-якої категорії.

Потім ми створюємо пункт меню, який посилається на кожну батьківську категорію. Для кожної категорії ми також створюємо підменю для кожної вкладеної категорії в межах батьківської категорії. Це створює відмінну структуру зверху вниз, яка повністю оптимізована для сканерів пошукових систем.

Дивіться нижче, як ми створюємо власну структуру меню.

Давайте допоможемо краще керувати своєю Joomla

Давайте допоможемо краще керувати своєю Joomla

Хоча організація вмісту в категоріях і підкатегоріях має сенс, переконайтеся, що ви не надто глибоко. Ми виявляємо, що в більшості випадків категорії та підкатегорії є більш ніж достатніми.

Дуже широкі категорії можуть не працювати надто добре. Це тому, що в ідеалі ви збираєтеся створювати навігаційні елементи до категорій і підкатегорій. Після того, як навігаційні елементи значно збільшаться, ви переплутаєте користувачів. Якщо користувачі заплуталися, вони витрачатимуть менше часу на ваш сайт і надсилатимуть негативні сигнали до Google.

6. Створюйте внутрішні посилання для передачі рейтингу сторінки

Інший простий аспект пошукової оптимізації для Joomla, який неодноразово забувається, - це практика створення внутрішніх посилань.

Існує два типи внутрішнього посилання

1. Внутрішні посилання, які використовуються для залучення читачів до іншого вмісту, який ви написали. Коли ви пишете вміст, ви завжди повинні посилатися на свій власний вміст, який ви бажаєте класифікувати, і що збільшує тему обговорення для поточної теми. Це зменшує показник відмов, який посилає позитивні сигнали пошукової системи

2. Внутрішні посилання на структуру - це посилання, які використовуються для передачі рейтингу сторінки з однієї сторінки на іншу. Коли сторінка має хороший рейтинг, її можна передати на інші сторінки за допомогою внутрішнього посилання. Ми пропонуємо вам зробити це через структуру меню. Ми вже згадували вище, що ви повинні організувати вміст у категоріях і підкатегоріях логічно. Зробивши це, потрібно скористатися меню з кожною з цих категорій і підкатегорій. Візьмемо за приклад наш власний сайт - меню, яке є фіксованим, посилається на всі наші категорії та підкатегорії. Це означає, що всі наші хороші сторінки передають рейтинг сторінки на інші сторінки. Це особливо добре для швидкого ранжування нового вмісту - оскільки ваш вміст одразу отримує багато хороших посилань.

Пам'ятайте, що на самому низу аркуша ви маєте список всіх статей, на які ви хочете перейти. Ще раз подивіться, як він виглядає на наших сторінках. Переконайтеся, що кожна URL-адреса, яку ви хочете отримати з рейтингу сторінок, фактично відображається в меню.

7. Переконайтеся, що у вас є хороша карта сайту

Створіть карту сайту і створіть посилання на нього - ми в даний час використовуємо JSitemap і це добре підходить для нашої мети, але є й інші, які ви можете використовувати. Важливо, щоб цей компонент використовувався таким чином, щоб при додаванні додаткового вмісту на веб-сайті це автоматично додавалося до мапи сайту. Важливо не тільки створити карту сайту один раз і забути про неї, але й зберегти її поточну, оскільки вміст продовжує додаватися. Застаріла карта сайту лише трохи краще, ніж карта сайту.

GoogleWebMasters допоможе також запропонувати і рекомендувати, чому ви повинні мати карту сайту.

Надішліть карту сайту, створену на попередньому кроці Веб-майстри Google , і Bing WebMasters . Google WebMasters або те, що відомо сьогодні як Google Search Console, є безцінним інструментом, якщо ви хочете уважно стежити за тим, як ви займаєтеся SEO. Ми не будемо заглиблюватися в деталі WebMasters тут, але якщо ви серйозно ставитеся до SEO, то вам потрібно переконатися, що ви часто відвідуєте Google WebMasters і чітко розумієте, що відбувається. Ці два пошукові системи будуть тими, які генерують найбільше трафіку. Купівля доступу до 100 мільйонів інших каталогів, ймовірно, є марною тратою грошей.

9. Поліпшити назви сторінок - один з найважливіших факторів ранжирування

Тег TITLE високо цінується Google, це один з найвищих на сторінці seo факторів ранжирування, на який можна впливати і може зробити значний позитивний або негативний вплив - sh404SEF вище дозволяє встановити хорошу назву, яка може оптимізувати ваш SEO. Звичайно, якщо ви шукаєте великий плагін Joomla seo, вам не потрібно йти далі Розширення sh404SEF Joomla

Вони також висококваліфіковані компанією Google, і ви повинні поставити опис, що має сенс, ідеально для кожної сторінки

Перегляньте наступне відео Google WebMasters, яке пояснює, чому це стосується збільшення рейтингу пошуку, рейтингу кліків і загальної рентабельності інвестицій

Також не забудьте створити опис вашого сайту, який оптимізований для пошукових систем. Параметри SEO можна знайти тут в розділі Система> Глобальна конфігурація> Опис сайту та мета ключові слова сайту. Це також само собою зрозуміло, що ваш сайт Joomla Robots секція повинна бути встановлена ​​в індекс, слідувати так, щоб пошукові системи індексації може відбутися.

Бонус: Основи SEO на сторінці

Є деякі основи SEO, які застосовуються до будь-якої CMS, будь то Joomla, або WordPress або будь-який інший контент, написаний в Інтернеті. Ці відео з ahrefs пояснює основи SEO на сторінці, які потрібно завжди пам'ятати.

11. Оптимізуйте файл Robots.txt, щоб дозволити індексування зображень

Нижче наведено кілька способів, за допомогою яких ви можете використовувати зображення, щоб зробити ваш сайт SEO дружнім, але вони залежать від того, як Google фактично індексує вашу папку зображень. Це перший крок до оптимізації;)

Тільки для оптимізації потрібно видалити Disallow у папці зображень у файлах роботів.

Відкрийте файл robots.txt (у кореневій папці веб-сайту Joomla!) І видаліть рядок / images, щоб тепер пошуковим системам не було відмовлено в індексації зображень.

Хороші теги Alt необхідні. Пошукові системи надають цим тегам багато релевантності. Також переконайтеся, що ім'я зображення також має сенс, особливо для змісту, контексту і ключові слова які ви шукаєте для ранжування. Якщо ви хочете, щоб ранг для Joomla SEO, то ваш перший образ повинен бути викликаний - ви вже здогадалися - те саме ключове слово !. Решта зображень на сторінці також повинні слідувати подібним умовам щодо імен.

13. Вкажіть розміри зображення при включенні зображень

Це дозволяє зарезервувати простір на веб-сайті ще до того, як зображення буде завантажено. Що це робить, це робить ваш сайт завантажується швидше, і це було доведено знову і знову, що веб-сайти, які завантажуються швидше допомогти SEO значно.

14. Переконайтеся, що ваш сайт швидко!

Переконайтеся, що ввімкнено кешування вмістом і URL-адресою та переконайтеся, що Joomla! є завантаження якомога швидше . Увімкніть кешування браузера за допомогою функції Joomla! плагін, який за замовчуванням доступний в Joomla (розширення> Менеджер плагінів> System - Cache). Переконайтеся, що кеш браузера встановлено так, і переконайтеся, що модуль увімкнено. Крім того, включення стиснення GZIP допомагає підвищити час завантаження шляхом стиснення вмісту вашого веб-сайту (Global Configuration> Server і перемикати опцію стиснення Gzip на "Yes"). Оптимізуйте розмір зображення, щоб зменшити час завантаження за допомогою Інструмент швидкості сторінки Google .

14.1 Плече кешування браузера

(Ico | pdf | flv | jpg | jpeg | png | gif | js | css | swf) $ ">
Набір заголовків Cache-Control "max-age = 29030400, public"
</FilesMatch>

14.2 Встановіть JCH Optimizer

Це відмінний інструмент, який робить велику роботу оптимізувати час завантаження сторінки .

14.3 Прочитайте простий посібник з ефективності

http://magazine.joomla.org/issues/issue-oct-2012/item/903-simple-performance-guide

14.4 Вкажіть набір символів за замовчуванням

Просто додайте наступний рядок у ваш .htaccess, щоб вказати набір символів за замовчуванням

AddDefaultCharset UTF-8

Якщо це не спрацює, дослідження про те, як ви це робите на своєму хостинг-сервері. Нижче наведено гарне місце для початку http://www.askapache.com/htaccess/setting-charset-in-htaccess.html

14.5 Видалення captions.js і mootool.js

Перевірте, чи використовуються будь-які компоненти captions.js і mootools. Якщо вони не є, то це гарна ідея, щоб кинути їх. Ці два сценарії були додані для деяких функцій JCaption, які багато разів не використовуються вашим веб-сайтом, тому ви можете повністю видалити ці два файли javscript - вони є "вірусами" за відсутності кращого терміна. Файл mootool.js сам по собі є хорошим файлом 70K, отже, він видасть вам приємне зменшення загального розміру завантаження вашого сайту.

Додайте до шаблону наступне до </head> ...

&lt;? php
$ headerstuff = $ this-> getHeadData ();
$ scripts = $ headerstuff ['scripts'];
foreach ($ scripts як $ path => $ val)
{
if (strpos ($ шлях, 'mootools.js')! == false || strpos ($ path, 'caption.js')! == false) unset ($ scripts [$ path]);
}
$ headerstuff ['scripts'] = $ scripts;
$ this-> setHeadData ($ headerstuff);
?> <jdoc: include type = "head" />

15. Переконайтеся, що ваш сайт Joomla є мобільним

У квітні 2015 року компанія Google зробила сильний рейтинг змін сигналу. Якщо ваш веб-сайт стане зручним для мобільних пристроїв, він буде прихильний до результатів пошуку на сайтах, які не підходять для мобільних пристроїв. За допомогою defualt це означає, що якщо ваш сайт не є мобільним, ваш сайт отримує дуже сильний негативний рейтинг. Так що якщо ваш сайт не передає Тест Google для мобільних пристроїв - переконайтеся, що ви зробили необхідні зміни, щоб зробити його чуйним і мобільним.

16. Створіть блог і запустіть блог

Як пояснювали різні часи на цьому сайті, які мають хорошу якість контенту, що протікає на вашому сайті є критичним для сучасних практик SEO. Зазвичай ми рекомендуємо розміщувати щонайменше два рази на тиждень з повідомленнями, що складають 500+ слів, однак, чим більше, тим краще. Знайти цікаві та пошукові теми для написання вмісту. Це може виникати від поширених запитань клієнтів або перспектив, або ви можете використовувати Google для автоматичного змагання або інструмент Adwords для дослідження різних тем блогу.

17. Оптимізуйте сторінку контактів

Сторінка контактів повинна мати дуже важливу інформацію, яка допоможе пов'язати вашу компанію з іншими списками в Інтернеті. Обов'язково вкажіть назву підприємства, адресу та номер телефону (відомий як NAP). Потім приєднайте свій NAP до місцевої служби Google+ і скористайтеся мікроданними, щоб покращити читабельність. Я також пропоную включити в свою контактну сторінку вбудовану карту Google, щоб допомогти налагодити зв'язок вашого бізнесу на місцевому рівні.

18. Розгорніть вміст

Дуже важливо, щоб ви створили повністю окремі сторінки для кожної послуги, продукту або розташування, які пропонуються вашими діловими пропозиціями, замість того, щоб просто об'єднати їх на одній сторінці. Це надасть Google / Bing більше сторінок вмісту для сканування, які є більш специфічними для вашого бізнесу. Переконайтеся, що ви змінюєте весь вміст якомога більше, особливо при роботі з кількома місцями. Напишіть унікальний вміст, який унікальний і привабливий для кожної окремої сторінки.

Так само, як ваша сторінка контактів, у тому числі ваш NAP, і прив'язка до місцевого облікового запису Google+, включаючи мікродані, це відмінний спосіб надати Google дуже багате читання вашого бізнесу та різних сторінок, пов'язаних з вашим бізнесом.

Дубльований вміст може бути величезним убивцем оптимізації. Проблема полягає в тому, що Google не може легко визначити, який вміст є правильним для індексування та пов’язання з кредитним посиланням. Це призводить до зменшення загального рейтингу сторінки. Ви можете переглядати дубльований вміст у інструментах для веб-майстрів Google або використовувати інструменти третіх сторін, як-от ahrefs, для аудиту та керування дублюванням вмісту. Значна частина дубльованого вмісту, що відбувається в Joomla (через категорії, теги тощо), може бути очищена за допомогою SH404SEF та / або .htaccess.

21. Оптимізуйте назву веб-переглядача для ключових слів, які ви бажаєте класифікувати

Joomla 3 має чудову можливість для пошукової оптимізації - ви можете налаштувати назви сторінок для будь-якої сторінки, щоб ви хотіли. Якщо ви бажаєте націлювати конкретні ключові слова на певні сторінки, ви можете легко це зробити. Заголовок є прекрасним місцем для розміщення хороших ключових слів для покращення SEO поточної сторінки. Недоліком є ​​те, що це робиться на рівні елемента меню, а не на рівні сторінки / вмісту - для цього на рівні сторінки, вам, ймовірно, доведеться шукати зовнішній компонент. Отже, як ми це робимо:

 1. Знайдіть пункт меню, який потрібно оптимізувати (скажімо, домашню сторінку) Меню> (назва меню)> пункт меню
 2. Натисніть Додаткові параметри> Параметри відображення сторінки
 3. Знайдіть "Заголовок веб-переглядача"
 4. Вставте назву, яку ви хочете показати, в ідеалі, використовуючи потрібні ключові слова
 5. Збережіть, закрийте та оновіть цю сторінку :)

Знайдіть пункт меню, який потрібно оптимізувати (скажімо, домашню сторінку) Меню> (назва меню)> пункт меню  Натисніть Додаткові параметри> Параметри відображення сторінки  Знайдіть Заголовок веб-переглядача  Вставте назву, яку ви хочете показати, в ідеалі, використовуючи потрібні ключові слова  Збережіть, закрийте та оновіть цю сторінку :)

SEO Поради Бонус: Створення посилань

Існує ніякого реального SEO без отримання хороших вхідних посилань з веб-сайту, які знаходяться в тій же галузі, як ваша. Ви можете робити стільки оптимізацій на сторінці, скільки хочете, однак немає нічого настільки хорошого і як оптимальний сигнал рейтингу, як отримати хороші посилання на ваш сайт. Ви повинні розробити стратегію, щоб отримати вхідні посилання на ваш сайт для оптимального рейтингу та хороших результатів пошуку.

Не в останню чергу - переконайтеся, що ви розробляєте веб-сайт і вміст, який ваші користувачі знайдуть корисними і захочуть відвідати і поділитися. Існує нічого кращого, ніж хороший контент для пошукової оптимізації вашого сайту.

Є багато більше речей, які ви можете зробити, щоб отримати відмінну оптимізацію SEO Joomla - але це хороша відправна точка!

Як знайти правильну середню поверхню?
Lt;?